הכרויות בחג האהבה

 הכרויות
 
חג האהבה הוא טיימינג מעולה לעשות שינוי משמעותי בתהליך החיפוש אחרי אהבה חדשה. אתם יכולים להתחיל כבר עכשיו להיכנס לאווירה הרומנטית ולנסות לשדרג את זירת ההכרויות בה אתם פועלים כדי ליצור יותר הזדמנויות לקשרים. איך עושים את זה? הנה מספר עצות שיעזרו לכם להרחיב את מעגל ההכרויות ולהצליח בתהליך החיזור אחרי החצי השני.
 
זה הזמן למצוא אהבה

לחזר און ליין 
כיום סצינת החיזורים באינטרנט היא הדבר הכי לוהט ונוח שיש. בואו נהיה כנים, כמה אנשים חדשים אתם פוגשים ביום? באתר הכרויות תוכלו לפגוש המון אנשים חדשים, מועמדים פוטנציאליים ליצירת קשר זוגי מוצלח. זה הזמן להיכנס ולגלות עולם חדש ואנשים חדשים ואפשרויות ליצירת קשרים חדשים. היכנסו כשאתם מוכנים לקשר.

שדרוג כרטיס באתר הכרויות
פתיחת כרטיס אינה מספיקה כשלעצמה, יש הרבה מאוד מועמדים שמתמודדים אתכם על חיזורים מצד פרטנרים פוטנציאלים מחוזרים ולכן, כדי לבלוט באמת ולהעביר את המסר שאתם מועמדים נחשקים, כדאי מאוד לשפר את התדמית הוירטואלית שלכם באתר הכרויות – להוסיף תמונה מחמיאה, לעבור על מה שכתבתם ולראות מה רלוונטי ומה פחות, מה יוצר עניין ומה יגרום למישהו ליצור אתכם קשר.

ליזום ולא לחכות ליצירת קשר 
נכון שזה נחמד שאתם מקבלים שלל פניות וטיזרים וקריצות מאחרים, אבל אל תהיו פאסיביים, זה הזמן שלכם לחזר אחרי מי שמוצאים חן בעיניכם ולפי המערכת מתאים לכם. אל תהססו וזכרו שאם אתם דוחים את הפניה אתם עלולים לפספס הזדמנות נפלאה לאהבה חדשה.

היו אטרקטיביים 
פעמים רבות, גולשים באתרי הכרויות מספרים על כך שהם מתקשים לעבור בין ההתכתבות באתר לשיחת טלפון ומשם לדייט פנים מול פנים. חשבו איך אתם מעבירים את הקשר לערוץ תקשורת נוסף. תוכלו כמובן להציע ברגע שאתם מרגישים שיש נכונות מצד הפרטנר (למשל, הוא תוהה איזה מן קול יש לכם או שואל אם כרגע אתם עסוקים), נסו להסביר שחשוב לכם לראות איך הדינאמיקה כשמדברים בטלפון ונסו לקבוע וליזום דייט בדרך מקורית ומשעשעת כמו למשל, אני מבטיח לקחת אותך ללוקיישן האהוב עלי או כשניפגש אני אביא לך לראות את הספר שסיפרתי לך עליו בטלפון. מצאו את הדרך שלכם להוביל למפגש המבוקש.
 
חג האהבה והתחלות זוגיות

רומנטיקה וירטואלית 
רגעים רומנטיים הם לא רק המפגש עצמו, סעודה לאור נרות, הליכה על חוף הים או ריקוד אינטימי, אלא גם מלאכת החיזור שמתחילה ברשת היא רומנטית. חשבו על ההתחלות המרגשות ביותר שהיו לכם ברשת – מי כתב מה, מי הראשון שיזם שיחת טלפון. אתם יכולים להעביר קריצות רומנטיות ולשלוח תמונות של לבבות או כל סמל אחר לתשוקה, זה הזמן להוכיח כישרון כתיבה ולשגר למועמד הפוטנציאלי שירים או מכתבי אהבה וכל מה שעולה בדעתכם והוא רומנטי בעיניכם. 

דייט ביום האהבה
 אין תאריך יותר נפלא מפגישה ביום האהבה, תוכלו לחפש מקום מפגש מתאים לשניכם ולשמחתכם, כמעט כל מקום בו תיפגשו יהיה בעל אווירה רומנטית כי ביום האהבה מסעדות ובתי קפה מציעים תפריטים לאוהבים, תוכלו לצאת לסרט רומנטי במיוחד או לעשות כל דבר שרומנטי ביניכם ומתאים לשניכם גם אם טרם נפגשתם. אל תהססו להכיר דרך מחווה רומנטית – פרחים, מתנה קטנה, שוקולדים וכל העולה על דעתכם. ולנטיין דיי הוא בדיוק הזמן לחיזורים.        
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625