שרות לקוחות ! 1-700-700-450

אתר הכרויות מומלץ

החיפוש אחר אהבה – מערכת יחסים זוגית רומנטית במסגרתה נמצא את החצי השני שלנו ואת האדם עימו נחלוק את חיינו מעתה והלאה – הוא אחד ממשאלות הלב הנפוצות ביותר בעולם. האדם הוא בעל חיים חברתי, וככאלו אנו תמיד מייחלים לחברה ולאהבה, לאדם נוסף עימו ניצור יחסי קרבה ייחודיים ומשמעותיים עבור שנינו. בעוד בעולם של ימינו נראה לרבים כי מציאת אהבת אמת היא דבר קשה יותר מאי פעם, על גבול הבלתי אפשרי, כלים מסוימים מסייעים להגדיל משמעותית את הסיכויים למצוא את האחד/ת. אתר הכרויות מומלץ ובעל כמה מאפיינים רלבנטיים ומשמעותיים ביותר יכול לספק את הסיכויים הטובים ביותר למציאת אהבת אמת, עבור כל אחד ואחת מאיתנו.

 

אתר אמין, רציני ובעל ניסיון רב – מה הופך אותנו לאתר הכרויות מומלץ?

מדוע דווקא אתר הכרויות כמו "החצי השני" נחשב כיום לאתר הכרויות מומלץ במיוחד, כזה המציע את הסיכויים הטובים ביותר בעולם ההכרויות כיום למציאת אהבת אמת משמעותית? ובכן, אחד המאפיינים אשר הופכים אתר הכרויות למומלץ במיוחד הוא מידת האמינות המאפיינת אותו.

למה הכוונה? אתרי הכרויות רבים, ובפרט כמה מאפליקציות ההכרויות המרכזיות שקמו בשנים האחרונות, מבטיחים למשתמשים בהם ניסים ונפלאות – "רק הירשמו לאפליקציה ומיד תמצאו אינספור מחזרים/מחזרות מושלמים, מהם תוכלו פשוט לבחור את אהבת האמת הבאה שלכם". כמעט כל מי שהשתמש באתרים ואפליקציות המשווקות עצמן בצורה כזו יודע שזהו אינו המצב בפועל, והתסכול מהשימוש בפלטפורמות אלו הוא בדרך כלל גבוה ביותר בקרב משתמשים רבים.

לעומת זאת, אתר דוגמת "החצי השני" מקיים בדיוק את מה שהוא מבטיח. זהו אתר המתמחה ביצירת התאמות מבוססות נתונים לצורך הגעה לסיכויי התאמה מקסימאליים. ללא הבטחות שווא גרנדיוזיות אך עם דגש על מה שחשוב באמת – בניית פרופילים מפורטים לצורך ביצוע התאמות מבוססות ובעלות סיכויי הצלחה טובים ביותר.

מאפיין נוסף אשר הופך אתר הכרויות כשלנו לאתר הכרויות מומלץ ביותר הוא הניסיון – אנו פועלים כבר כשלושים שנים (!!!) בתחום ההכרויות, עוד מלפני תקופת האינטרנט. במהלך שלושים השנים הללו הביא אתר זה ישירות ליצירתן של אלפי הכרויות מוצלחות וברות קיימא, כאלו אשר רבות מהן המשיכו לחיים משותפים לטווח הארוך. עם ניסיון שכזה קשה מאוד להתווכח – הוא מה שמאפשר לנו להבטיח ולקיים את מציאתן של התאמות בעלות פוטנציאל הצלחה גבוה ביותר.

הכרויות מבוססות תחומי עניין ועיסוק בחיים, שכבת גיל, סטאטוס ועוד

ההתאמות בהן אנו מתמחים כאתר הכרויות מומלץ ומשגשג הן כאמור התאמות מבוססות נתונים. הכוונה היא לנתונים כמו תחומי עניין, השכלה אקדמאית, שכבת גיל, סטאטוס זוגי (למשל – אלמנים ואלמנות, גרושים/גרושות וכד') ועוד. באמצעות שימת דגש על הנתונים הללו, ובפרט מאפיינים מרכזיים בחיים כמו רמת השכלה ותחום עיסוק, ניתן ליצור התאמות בעלות סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד. אתר זה החל דרכו כאתר להכרויות בין אקדמאים, שכן התאמה בתחום ו/או רמת ההשכלה היא אחד הקריטריונים המשמעותיים ביותר בחישוב הסיכוי ליצירת היכרות מוצלחת וארוכת טווח בין שני אנשים.

בעוד האתר עדיין מתמחה גם בהכרויות בין אקדמאים, הוא כיום נותן מענה מפורט גם לאנשים המחפשים אחר הכרויות פרק ב', הכרויות לגיל השלישי ועוד.


0