שרות לקוחות ! 1-700-700-450

הכרויות לחתונה

עולם ההכרויות הוא כיום עולם עשיר ומלא באפשרויות ופלטפורמות שונות, אך רוב מי שהתנסה בעולם זה יודע כי רובן המכריע הוא סוג של אשליה – אפליקציות ואתרים למיניהם המציעים מגוון עצום של אפשרויות אשר בפועל בעיקר מסנוורות ומסיחות את הדעת, ולא באמת מסייעות להתקדם אל עבר ההיכרות המיוחלת עם האחד/ת. בפלטפורמת ההכרויות הייחודית שלנו כאן ב"החצי השני" אנו מציעים כלי המייצר הכרויות משמעותיות ורציניות, הכרויות לחתונה.

דגש על התאמה טובה ויצירת היכרויות לחתונה, לא פחות

בניגוד לאפליקציות ההכרויות המוכרות המעסיקות את מרבית הצעירות והצעירים היום, אתר הכרויות "החצי השני" פועל בתחום זה עוד מלפני עידן האינטרנט (מאז תחילת שנות התשעים), וזוכה להצלחה מרובה גם היום בזכות כמה מאפיינים בולטים וברורים ביותר – אנו מאמינים בהקניית ערך מוסף ללקוחותינו, ומתמקדים בדרכים בהן ניתן ליצור הכרויות משמעותיות באמת, ולא רק סטוצים רגעיים המשאירים את שני הצדדים בעיקר עם תחושת ריקנות וכמיהה גדולה עוד יותר למציאת אהבה אמיתית.

האופן בו הצלחנו ליצור עד כה אינספור הכרויות לחתונה, כאלו אשר באמת ובתמים החזיקו מעמד לטווח הארוך, הוא באמצעות בנייה של מאגר מידע מפורט ומעמיק אודות הנשים והגברים הנרשמים לאתר, וביצוע הצלבות המאפשרות ליצור התאמות אשר יהיו מוצלחות במידה גבוהה של סבירות. למשל, חלק משמעותי מההכרויות באתר הוא בין אקדמאים ואקדמאיות – נשים וגברים אשר סיימו לימודים אקדמאיים בתחומים שונים, ולכן סביר יותר להניח כי מחזיקים לפחות בכמה תחומי עניין משותפים אשר יכולים לשמש בסיס טוב לבניית היכרות רצינית. בניגוד לאתרי הכרויות חדשים ואפליקציות פופולאריות למיניהן אשר פשוט מציגים שטף אינסופי של תמונות מפתות ולא באמת מציאותיות או מייצגות, הפלטפורמה שלנו מתמקדת ביצירת הכרויות על בסיס התאמה טובה אמיתית. הכרויות אלו הן בעלות הסיכוי הטוב ביותר להמשך לאורך זמן ולהעניק לשני הצדדים את מה שהם באמת מחפשים – אהבה אמיתית וחיים משותפים.

דגש מיוחד גם על הכרויות פרק ב'

הכרויות מוצלחות לטווח הארוך הן דבר שמחפשים לא רק רווקות ורווקים בשנות העשרים לחייהם, אלא גם אינספור נשים וגברים בגילאים מתקדמים יותר או בשלבים אחרים של חייהם. הכרויות פרק ב' , למשל בין אנשים אשר התגרשו או איבדו את בן/ת הזוג מסיבה זו או אחרת, עלולות להוות אתגר משמעותי יותר, לפחות עבור אלו המעוניינים והמעוניינות בהיכרות רצינית, משמעותית וארוכת טווח. גם כאן, האופן בו בנוי ופועל האתר שלנו מייצג את הערך המוסף שאנו מעניקים ללקוחותינו, אותו אינם מקבלים באותה מידה באף מקום אחר – סיכוי ריאלי וגבוה לפגוש את האחד/ת עימם באמת יהיו מעוניינים לפתוח פרק ב', ולהתחיל חיים משותפים יחד.

בנוסף, קהל מיוחד עבורו גם כן רלבנטיות הכרויות פרק ב' הוא בני הגיל השלישי – אנו מתמחים ביצירת התאמות טובות בין בנות ובני הגיל השלישי – נשים וגברים בגילאי הפנסיה אשר נותרו לבדם ומעוניינים למצוא אהבה חדשה לבלות עימה את השנים בהן שניהם יכולים ליהנות מחופש ומזמן פנוי רב. כמובן שלהכרויות בגילאים אלו אתגרים משלהן, אך בדיוק בשביל זה אנחנו כאן – המאגר שלנו והאופן בו אנו מבצעים את ההתאמות הוכיח עצמו אינספור פעמים בעבר, הן עבור הכרויות פרק ב' והן עבור הכרויות לגיל השלישי, והן עבור גילאים צעירים יותר.

 

בואו לנסות גם כן!


.015625