שרות לקוחות ! 1-700-700-450

מי אנחנו?

ארגון החצי השני החל את פעילותו בשנת 1991 בקמפוסים של מוסדות אקדמיה וחברות עתירות ידע.
בתחילת דרכינו, השירות ניתן על ידי שליחת רשימות התאמות באמצעות דואר ישראל! כלומר, יונת הדואר היא זו שדאגה להתאים בין בני הזוג וסיפקה מספרי טלפון נייחים של מועמדים פוטנציאליים... וזה עבד יופי! 
והיום, בעידן הדיגיטל, השירות חי ובועט אונליין באתר onlyu.co.il. האתר מציע פלטפורמה אינטרנטית ומאחוריה מנגנון התאמות מתקדם המאפשר מקסימום התאמות דו כיווניות. כלומר, התוצאות המתקבלות עונות על הדרישות של שני הצדדים.
 
למה אנחנו כאן?
אנו כאן כדי להמשיך לעשות את מה שאנחנו יודעים לעשות ועושים כבר שנים רבות: לחבר בין אנשים, לעורר את האהבה ולגלות אותה. אנו כאן ב"החצי השני" דואגים כל יום ויום להתאים בין חצאים ולהנחות אותם לקראת השלב המרגש והחדש בחיים.
אנחנו מאמינים בכוח האהבה. כבר חיברנו ושימחנו אלפי אנשים וגאים להמשיך עם זה הלאה.
 
איך אנחנו עושים את זה?
כדי שתמצאו ביתר קלות את החצי השני שלכם, אנו מקפידים על מאגר איכותי, אמין ועדכני של אקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המחפשים קשר רציני.
ובנוסף לאלגוריתם הטכנולוגי שמוכיח את עצמו, אנחנו כאן זמינים לחייך, להקשיב ולשים לב לפרטים הקטנים מבלי להסס לתת משוב בונה בכדי להגדיל את סיכויי ההצלחה. כאן כדי ללוות ולחלוק ניסיון מצטבר של שנים שעברו מבלי להרגיש, בקלילות ובאהבה.
 
במה אנחנו שונים מכל השאר?
 
החיפוש באתר נעשה בהתאמה דו כיוונית

אנו יודעים "שצריך שניים לטנגו" ולא מספיק מה אנו מחפשים אצל הצד השני, חשוב לדעת ולהתחשב גם במה שהצד השני מחפש. החיפוש יעיל יותר כשהדרישות ההדדיות מותאמות.

 
קהל היעד איכותי 
קהל החברים באתר עובר תהליך בקרה וסינון בכדי לוודא שהמצטרפים אכן אקדמאים/ בעלי השכלה גבוהה. כמו כן, מקפידים לאמת את הפרטים טלפונית לאחר הרישום. 
 
הנרשמים מחפשים קשר רציני:
ברישום לאתר, מצהירים הנרשמים על כוונותיהם בחיפוש קשר רציני. תודו, כבר ברושם הראשוני עם האתר, זיהיתם שאנו לא אתר לקשרים מזדמנים. 
 
מאגר חברים עדכני
תצוגת ההתאמות בתוצאות החיפוש היא תוך מיון תוצאות בהתאם לתאריך פעילות עדכני באתר. זאת בכדי להגדיל את הסיכויים לתצוגת מועמדים רלוונטית ואקטואלית.  
 
שומרים על הפרטיות  שלכם
מנגנון ההתאמה הדו כיוונית מאפשר רק לחברים המתאימים לדרישותיכם לראות את הפרופיל שלכם ולפנות אליכם. הקשר הראשוני בין החברים מתבצע דרך מערכת הודעות פנימית של האתר. פרטי ההתקשרות שעודכנו במערכת נשמרים חסויים, אלא אם אושרו על ידיכם. 
 
שירות לקוחות 7 ימים בשבוע
מחלקת שירות הלקוחות שלנו עומדת לשירותכם בטלפון: 1-700-700-450.
בימים ובשעות:
א-ה 10:00-21:00
שישי 10:00-15:00
שבת מוצ"ש - 21:00
 
אז למה אתם מחכים? הירשמו לאתר הצטרפו אלינו. אנחנו כאן בשבילכם!

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי

0