בליינד דייטים במיתון

 בליינד דייטים במיתון
 
בתקופה של משבר כלכלי רבים מאיתנו מחפשים כיצד לחסוך ומי שיוצא למספר בליינד דייטים בשבוע יגלה שמדובר בהוצאה גדולה יחסית, אפילו אם הוא לא בחר לשלם על בן זוגו. מספיק שישבתם ביחד מדי ערב לארוחה במסעדה וכבר חשבון ההוצאות שלכם עלול לחרוג מגבול הנורמה. אין זה אומר כמובן שתפסיקו לצאת לבליינד דייטים, אלא למדו לנהל את ההוצאות על בליינד דייטים כך שגם תהנו מהדייט עצמו וגם תוכלו לסיים את הערב בלי שחרגתם מהתקציב אותו הקצתם לדייט.

איך עושים את זה? הנה מספר עצות שיעזרו לכם לנהל תקציב נכון לבליינד דייטים ומחוות במסגרת של מערכת יחסים.
נתחיל מזה שמצב כלכלי פחות טוב לא אמור למנוע מבעדכם לנהל מערכות יחסים או חיי אהבה תקינים. השקיעו במה שחשוב, צרו את הקשר הראשוני עם הפרטנר ולאחר מכן, בדקו את ההתנהלות הכלכלית שלכם במהלך הדייטים ונסו לחשוב כיצד לייעל את ההוצאות הכספיות הנלוות לכל דייט.
 
כמה עולה כל דייט הכנת תקציב מוגבל מראש

ראשית כל, עקבו אחרי חשבון ההוצאות השבועי שלכם – כמה כסף בשבוע או חודש מועבר לטובת דייטים וכעת נסו לצמצם את הסכום כך שהוא יהיה במסגרת תקציב שפוי בו תוכלו לעמוד. כעת שיש לכם תקציב שפוי, נסו לבדוק על מה בעצם הוצאתם כספים במהלך הדייטים. חנייה, ארוחה, טיפים, סרט. חשבו כעת כיצד תוכלו לחסוך כך שהדייט יהיה מוצלח אך אתם תוציאו עליו פחות כסף? האם יש לכם נטייה להציע לשלם על הפרטנר? אולי זה הזמן לחלוק? האם להבא תוכלו לאתר מקום בו החנייה היא ללא צורך בתשלום?

לאן לצאת? הלוקיישן קובע

קבעו דייטים במקומות פחות יקרים, אין סיבה לחשש, בתקופה של משבר כלכלי עולמי כולנו מודעים להגבלת התקציב ולנפלאות החיסכון ויתכן שגם הפרטנר הפוטנציאלי שלכם ישמח על כך שהסבתם את היעד ממסעדת יוקרה לבית קפה נחמד. נסו להזמין מנות פחות יקרות או לוותר על דרינק אחד ולהסתפק במנה עיקרית ללא קינוח. תוכלו להמיר את הסרט בבילויים חינם רומנטיים לא פחות כמו למשל, טיול בטיילת יפה או אם מדובר בדייט מתקדם ואתם מרגישים נח, בארוחה ביתית שתוכלו לבשל ולחלוק ביחד את ההוצאות על הקניות.
 
היו אתם. שם המשחק: כנות

נכון שהרושם הראשוני קובע, אבל אל תקפצו מעל הפופיק ואל תאמצו סגנון חיים שאינו תואם ליכולת הכלכלית שלכם. אם אתם כרגע בין עבודות או מנסים לחסוך, אל תחזיקו אוטו יקר מדי לתחזוקה ואל תבזבזו יותר מדי דלק, גם במחלקת הבגדים ניתן למצוא פריטים אופנתיים במבצע ומעצב שיער אפשר להחליף במידה והספר שלכם דורש כרגע תשלום שהוא מעבר ליכולתכם הכלכלית. אם אתם בעד כנות, שתפו את הפרטנר שכרגע התקופה לחוצה וזה מען מטרות טובות – שכר דירה או משכנתא לעתיד, רצון לחזור ללימודים אקדמיים בקרוב או לפתוח עסק משלכם. אין צורך להוציא יותר כסף רק כדי להרשים כי בדרך הזו אתם עלולים להיכנס לחובות או ליצור רושם מוטעה, שסגנון החיים שלכם פזרני מדי וכולי.

העיקר הרומנטיקה

נכון שפעמים רבות מפתה לרכוש מתנות יקרות עבור הפרטנר, אבל מי שיאהב אתכם יעריך את הכוונה ואת העובדה שהמתנה באה בעקבות מחשבה ורגש ולכן, נסו ליצור מתנות שהכנתם במו ידיכם או להחליף בילוי בצימר מפנק יוקרתי בבית הארחה צנוע יותר או לבשל במו ידיכם ארוחה – חשבו תמיד על אלטרנטיבות ריאליות עבורכם ותזכרו שמי שאוהב אתכם יעריך את המחווה כשלעצמה.
      
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625