הכרויות באינטרנט

הכרויות באינטרנט – למי זה מתאים?
 
כל אחד יכול לפתוח כרטיס באתר הכרויות, אבל לא עבור כל אחד צורת ההכרות הזאת מתאימה, או עדיפה על פני הכרות במסיבות או פאבים. אז מתי כדאי להשקיע בכרטיס הכרות, ואיך?
 
לפני כמה שנים היה לי מנוי באתר הכרויות, אבל לא אהבתי את זה שמהרגע שאני פונה לבחורה ועד שאנחנו נפגשים (אם בכלל) יכול לעבור הרבה זמן (שבוע מבחינתי באותה התקופה היה הרבה זמן). בארועים ומסיבות - אני פוגש מישהי, ומיד אנחנו כבר במין סוג של דייט. אפשר להתרשם אחד מהשני, ואם יש התלהבות הדדית – אפשר לקבוע להפגש למחרת.
 
ערב אחד יצאתי למסיבה עם חברים, וראיתי בחורה לטעמי שהיה ברור שהיא פנויה (מדברת בצד עם חברה שלה). בדרך כלל הייתי מתבייש לפנות למישהי בלי שהכירו בינינו, אבל באותו היום בחרתי להיות קצת יותר אמיץ ופניתי אליה עם המשפט המתוחכם "הי".
דיברנו ורקדנו והיה ממש כיף, עד ש... גיליתי שהיא מעשנת. תבינו, אני שונא סיגריות – פשוט לא סובל את הריח, ובטח שאני לא אתנשק עם מישהי שיש לה ריח של מאפרה. תקראו לי חנון, אבל מבחינתי זה קו אדום.
למחרת קבעתי פגישה עם מישהי שפנתה אלי באתר. היא לא מעשנת, ובחרה לפנות אלי אחרי שקראה כל מה שכתבתי על עצמי. גם אם זה לא מבטיח התאמה מושלמת – זאת התחלה טובה.
 
כמה מסקנות :
  1. אם אתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם להכיר פרטנר שמתאים לכם – האינטרנט יכול לתת פתרון יותר טוב מהכרות מקרית.
  2. הכרות בשטח יכולה להיות מאוד מרגשת, אבל לא בהכרח מבטיחה התאמה.
  3. אם אתם מעדיפים הכרות פנים אל פנים – כדאי להיות עם ביטחון עצמי גבוה בכל מה שקשור לפניה לבני המין השני.
  4. בשביל לנצל את היתרון של האינטרנט בצורה מקסימלית  - כדאי לדעת מה אתם מחפשים ולתאר את זה בצורה טובה בכרטיס. חשוב שיראו אתכם באופן כמה שיותר אמיתי  - כמו שתראו בפגישה הראשונה.
 
 
אורן אביטל, מאמן לזוגיות
 
 

      


0