הכרויות בכירים- איך תנהלו את חיי האהבה שלכם

 הכרויות בכירים

 

אלעד הוא סמנכ"ל שיווק בן 32, בעבודה הוא תותח על, יש לו את הצוות הכי מצליח במחלקה, הוא מקבל אינספור פידבקים חיוביים מהממונים עליו והוא אפילו נבחר לעובד המצטיין ביותר בחברה. 
כשרואים אלעד חושבים שהוא קזנובה, מהסוג שאוסף כל היום טלפונים ואכן, בחורות רודפות אחריו לכל ישיבת הנהלה, אבל בניגוד לתדמית המקצועית המושחזת ולעובדה שהוא בחור מחוזר, בפועל, בחי האהבה שלו המצב שונה לגמרי מכפי שזה נראה כלפי חוץ – אלעד מפספס הזדמנויות רומנטיות ולא מצליח כלל לנווט את עצמו בזירת היחסים המורכבת.
"כל פעם זה אותו תסריט", מתוודה אלעד. "הבחורות שאומרות לי שאני פטרוני ומרגישות שאני מנסה לשלוט בהן ולא משנה כמה אני מנסה להיות מודע ולעדן את הגישה של המפקד עדיין יוצא לי טון גבוה ונוזף, למען האמת, אני מעיר להן הרבה, המון דברים מפריעים לי כי אני פרפקציוניסט וגם יש בי את הצד של הממונה ממנו אני מתקשה להשתחרר ובסופו של דבר הקשר מתפרק ואני נשאר לבד", מספר אלעד.
 
אלעד לא לבד. בכירים רבים סובלים מסימפטום דומה – שליטה מוחלטת בחיים המקצועיים ואובדן שליטה בחיים האישיים. כמובן שקשה להשתחרר מהדימוי של המנהל הקשוח במקום העבודה, לצד דרישות גבוהות (בכל זאת, אתה בסטטוס בכיר), הדרך למערכת יחסים מצליחה לא תמיד פשוטה. גם אצל הנשים המצב דומה, הבכירות בחבורה רגילות להתנהל בדרך מסויימת במשרד שלא תמיד עובדת להן במרחב הביתי.
 
אז מי כאן הבוס?
 
הסטטוס לא קובע
כשאתם מחפשים את החצי השני שלכם באתר אל תציבו רף גבוה מדי. הכרויות בכירים זה לא ראיון עבודה, המועמד שלכם לא מתמודד כאן על משרה חלומית אלא על קשר רומנטי וצריך לתת צ'אנס גם למי שטרם טיפס בסולם הדרגות – לא לכולם יש שאיפות להיות חברי הנהלה, לא כולם בנויים לנהל ולכן לא תמיד נכון לחפש בכיר או מנהל כמוכם.
שימו לב לתכונות אחרות, תחביבים משותפים, לכולנו יש אישיות מעניינת שמסתתרת מאחורי הסטטוס. נסו לראות מעבר ואל תפסלו לפני שתכירו, מקצוע זה לא הכל בחיים ופעמים רבות תגלו שיש פרטנרים שמתאימים לכם דווקא משום שהם לא מנהלים, חשבו על זה כך, לא תצטרכו לחיות עם פרטנר שגם הוא חוזר מאוחר או נדרש לנהל עובדים ותוכלו לנהל קשר מאוזן יותר.
 
וותרו על השליטה
 הפרידו בין חיי התעסוקה לחיים האישיים שלכם ואל תביאו את העבודה הביתה. זכרו שבן הזוג לא עובד אצלכם או אתכם (אלא אם הוא במקרה קולגה) ואל תדברו אליו כאילו הוא היה אחד מהעובדים שלכם, אלא דברו אתו כשתוף לכל דבר. הדדיות היא שם המשחק בזוגיות ועליכם לזכור זאת, אין כאן בונוסים שנתיים או דפי הערכה אלא כבוד הדדי.
 
השתמשו בכלים מקצועיים לניהול הקשר
 ובכל זאת, בתור בכירים או מנהלים יש דברים חיוביים שיכולים לעזור לכם בניווט הקשר – השתמשו בהם נכון. כך למשל, בתור מנהלים למדתם שעבודה קשה משתלמת וסבלנות היא מצרך נדרש וגם בקשרים רומנטיים לפעמים יש לעזור לפרטנר להיפתח ולהמתין שהוא ירגיש כמוכם. תכונה נוספת היא שכדי לעלות בדרגה עובדים קשה וגם בקשר רומנטי פעמים רבות תגלו שצריך לעבוד קשה ולהשקיע ולחזר כדי לקבל פידבק חיובי – רק אל תשכחו שחשוב ששני הצדדים ישקיעו ואם אתם מרגישים שהצד השני משקיע פחות, אל תהססו לנהל על זה דיון, הקשיבו למה שיש לצד השני לומר, פתחו את הלב ובדקו כיצד תוכלו לעבוד ביחד כדי ששני הצדדים יהיו מרוצים.
 

הכרויות בכירים – בחצי השני תוכלו למצוא את בחיר ליבכם – היכנסו לכאן ותמצאו אהבה      

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.171875E-02