הכרויות וסודות , מה את לא רוצה לדעת על המחזר שלך

 אתר הכרויות

 

מאת: סתם אחת
 
"אני רוצה לדעת עליך הכל", את אומרת לו ברגע של תשוקה, אבל היזהרי בלשונך, כי יש דברים שאנחנו לא תמיד רוצות לדעת על הפרטנרים שלנו, כי בואי נודה באמת, לגלות שהוא נוחר בשנתו ושוכח לצחצח שיניים לפני השינה זה לא כזה ביג דיל, אבל לגלות שהוא בגד בכל החברות שהיו לו עד אלייך זה כבר סופר מטריד.

אז מה תעשי כשתגלי שאהוב ליבך הוא לא הנסיך שחשבת שהוא? איך תתמודדי עם העובדה שיש לו משפחה מרגיזה, שללו ממנו את רישיון הנהיגה או שיש לו עבר פלילי? הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתמודד עם האמת שמאחורי התדמית של המחזור הנוכחי שלך.
 
שלב 1 – האמת העירומה
כדי להגיע לאמת לא תמיד חייבים לחפור עמוק, יש פרטנרים שיספרו לך את האמת באופן מיידי, רק בגלל שהם מכבדים אותך וביקשת מהם לנהל אתך מערכת יחסים כנה.
כדי להקל על המשימה, ספרי לבן זוגך משהו חושפני ואינטימי על עצמך ואולי תוכלי לקבל ממנו גם פיסת מידע עסיסית וחיונית להצלחת מערכת היחסים שלכם. תוכלי גם תמיד לבדוק אצל חברים משותפים או חברים שלו שזה עתה פגשת מה הוא עשה בצבא, איזה מן ילד הוא היה וכולי. שיטה נוספת לחלץ ממנו פרטים היא לשחק אתו "אמת או חובה" או פשוט לעשות עליו גוגל...
 
שלב 2 – או.קי הוא התוודה. מה עכשיו?
אז החבר שלך סיפר לך סוף סוף שיש לו עבר קרימינאלי או שהוא בוגד סדרתי, אך כעת הוא מוכן להשתנות, האם את באמת מוכנה לתת לו צ'אנס? רגע לפני שאת פורשת מהקשר, כדאי שתיקחי זמן לחשוב כדי שלא להגיב באימפולסיביות ולזרוק לפח קשר רומנטי איכותי. סך הכל, אולי הוא באמת השתנה? אולי את האחת שתצליח לשנות אותו ולגמול אותו מהרגליו הרעים? כיצד בכלל העבר שלו משפיע על מערכת היחסים שלכם בהווה? אלה דברים שחשוב לשקול ולדסקס עליהם, כי העבר אכן משפיע וגם המידע שכעת יש לך עליו יכול לשנות את הרגשות שיש לך כבר כלפי הבחור. מצד שני, יש סודות שכדאי לגלות עכשיו ולא כשכבר תהיו נשואים פלוס שני ילדים.
 
שלב 3 – להסתיר או לספר?
האם הוא מוכן להיות גלוי וכנה גם בפני החברים שלכם? בני המשפחה שלך? האם מעתה ועד עולם תצטרכי לחפות על האמת או שהסוד הזה לא נורא כפי שהוא נשמע לך בהתחלה ואין שום סיבה שבעולם שתסתירו אותו לנצח מפני אנשים?
במקרה כזה, כדאי לתאם עמדות ולהחליט ביחד מה סוד ומה כבר ממש לא סודי. אם לא הצלחתם להגיע להחלטה משותפת עליך לכבד את הרגשות של הפרטנר ולשמור על חיסיון ודיסקרטיות, אלא אם כן הסוד הזה מעיק עליך ואם כן, כדאי שתתייעצי עמו שנית בנושא ותחליטו כיצד מתמודדים. במרבית המקרים כשמוציאים סודות מרגישים טוב יותר.
 
שלב 4 – שותפים לסוד

וכמובן, לכל מערכת יחסים, כך תגלי בהמשך, יש סודות משלה ולפעמים גם אם את בן אדם פתוח וגלוי לב, תגלי עד מהרה שיש סודות לבני זוג כמו למשל, שהם טרם התנשקו, שלא הולך להם טוב במיטה, ששניהם חושבים דברים רעים על חבר משותף, שהם מסתירים את הבלאגן בבית לפני שמכרים באים לבקר ועוד ועוד. הכל עניין של מהו הסוד ומה המינון – כמה סודות בחרתם להסתיר וכמה סודות חשפתם? כל עוד את נהנית מלרקום סודות עם בן זוגך ולא סודות מאחורי גבו (ולהפך – אל תשכחי להסביר לפרטנר שכנות היא שם המשחק במערכת יחסים וזה לא הזמן להסתיר ממך סודות) אז הכל טוב. אל תתני למערכת היחסים שלכם להיות סודית, הוא ואת לא אמורים להתבייש בקשר ביניכם או בדרך בה הכרתם, אז תני לסודות לצוץ ותגלי שמערכת יחסים ללא סודות היא מערכת יחסים בריאה יותר...  

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.367188E-02