ספיד דייטינג - הדייט עוד לא התחיל וכבר נגמר

 דייט
 
זמן משחק תפקיד חשוב בהכרויות. לפעמים יש לכם רק זמן קצר לשלוח מסר של תשוקה או להגיב למישהו לפני שמישהו אחר יציע לו לצאת, לפעמים תגיעו לדיט ועל ההתחלה תדעו שזה לא זה ואחר כך כבר תרגישו שכל דקה שלכם בדייט הוא בזבוז של זמן ולפעמים הדייט ייגמר לכם באמצע.
כלומר, מבחינת הפרטנר זה היה הטיימינג הנכון לחתוך הביתה אבל לכם הוא מרגיש כאילו מישהו הפסיק אתכם באמצע ולא נתן לכם מספיק זמן להתבטא או להרשים. אז איך עומדים במגבלת הזמן בחיפוש אחר אהבה? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לחזר בהצלחה סביב השעון:
 
צ'ט וירטואלי – כוחם של מסרים מיידיים
 
חשוב מאוד שתבדקו כמה שיותר את תיבת המיילים שלכם ותעקבו מי שלח לכם מסר. כמובן שהמעקב הזה לא אמור להפוך להרגל אובססיבי לפיו אתם עומדים מול הצג ומצפים להודעה, אבל חשוב להיות עם יד על הדופק כדי לייצר תקשורת בזמן, כשיש לכם פרטנר שמעוניין לצאת היום לדייט נסו לא לדחות את המאורע (אלא אם כן אתם ממש לא יכולים). מצד שני, אל תגיעו לדייט כשאתם לא מוכנים נפשית או עייפים מדי אחרי יום עבודה כי כך אתם עלולים לחבל בסיכויים שלכם רק משום שהטיימינג לא היה נכון.
המוטו: להגיב מהר אבל כשהזמן נכון ומתאים עבורכם.
 
מודדים את הזמן בדייטים
 
מכירים את אלה שמגיעים לדייט ומיד מציינים שיש להם רק שעה בשבילכם? זכרו, דייט זה לא ראיון עבודה, אל תקציבו זמן למי שאתם פוגשים כי לא תרצו שגם מישהו ימדוד לכם את הזמן. אתם אמורים להנות מהזמן הזה ביחד. זה הזמן להשתחרר ממיתוסים כגון שתי דקות מספיקות לרושם ראשוני או אם אחרי עשר דקות זה לא זה אז זה מעולם לא יהיה זה. יש אנשים שלוקח להם יותר זמן להירגע ולהיפתח בעוד אחרים יכולים מיידית תוך שנייה להיות הם ולזרום. אל תשבו מול הפרטנר כשאתם עוקבים אחרי המחוגים או מציצים בשעון (אלא אם כן אתם באמת אמורים להגיע למקום אחר או קבעתם פגישה זמן הפסקת הצהריים מהעבודה). כשהחלטתם שמיציתם תוכלו לאותת על כך לפרטנר, להגיד משהו כמו היה ממש כיף אני פשוט עייף או מה דעתך שנמשיך את השיחה שלנו מחר?
מוטו: אל תשבו בדייט עם סטופר. להתנתק מהשעון יעזור לכם לפעמים לגלות שאתם נהנים בחברת הדייט שלכם
 
הדייט היה קצר מדי לטעמכם?
 
גם סיטואציה כזו אפשרית. אם אתם מרגישים שהפרטנר חתך לפני הזמן (אם בכלל יש כזה זמן נכון לחתוך) תוכלו לשאול מאיפה זה נובע או לשאול אם מתחשק לו שתלוו אותו לאוטו (כדי לגנוב עוד קצת זמן בחברתו). לפעמים באמת לא תרגישו קליל ולמרוח את הזמן לא יעזור להיווצרות לכימיה שאינה קיימת ולכן ממד הזמן באמת לא תמיד רלוונטי. כאן עליכם לפעול לפי האינסטינקטים שלכם. אם הם רומזים לכם שהזמן עבר ואפשר לשחרר זה לא עבד או באמת הפרטנר כבר עייף ותתראו מחר אז זה הזמן לתת נשיקה או ללחוץ ידיים ולהיפרד כידידים.
 
הכי חשוב בדייטים זה להיות מודעים לממד הזמן, אבל לא לתת לו לנהל את חיי האהבה שלכם. אל תהיו קצרי רוח כלפי מישהו שמדבר לאט יותר או תתעצבנו כי חצי מהדייט ביליתם בהמתנה למלצרים, נסו להנות מהזמן שיש לכם בדייט ולבדוק האם הזמן עובר לכם מהר או לאט מדי והאם תרצו לבלות עוד זמן עם אותו מחזר פוטנציאלי.   
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625