ממחזרים את הדייטים לשעבר

 הכרויות אקדמאים
 
מאת: גילית

בוודאי נתקלתם בתופעה הבאה בסצנת ההכרויות: מישהו שיצאתם אתו לדייט אולי אפילו כמה דייטים, אולי אפילו היה אהבת חייכם יוצא כעת עם מישהו שאתם מכירים, שלא לדבר על החבר או החברה הכי טובה שלכם. לי זה קורה עכשיו – החברה הכי טובה שלי יוצאת ומאוהבת לגמרי במישהו שפגשתי באתר הכרויות, יצאנו כמה פעמים ואז הוא נעלם לי וכשניסיתי לבדוק מדוע הוא התאייד לפתע מחיי גיליתי שהוא לא מעוניין ופשוט לא היה לו נעים להגיד לי זה לא מתאים או גמרנו. כבחורה שאוהבת כנות לקחתי את הקטע הזה מאוד קשה אבל לא הפסקתי לחפש אהבה ומאז מצאתי אפילו כמה אהבות אבל אותו קטע קצת פגע לי בביטחון העצמי ומאז בכל פעם שבחור מסנן או לא עונה לטלפונים (גם אם הוא פשוט לא פנוי ולא מתוך כוונה זדונית לסנן) אני מיד נלחצת וחוששת שהסצנה הזו תחזור על עצמה ועוד בחור יזרוק אותי בדרך לא מנומסת.
ונחזור לסיפורינו, חברתי הטובה מעולם לא הכירה את ירון, כך נקרא לו, הבחור שפגשתי וזרק אותי, הוא היה בשבילה דמות אמורפית, מישהו שהיא מעולם לא פגשה אבל בגלל מה שהוא עשה לחברה הכי טובה שלה (אני) הוא הפך לסמל לכל הגברים הנלוזים שעושים מה שבראש שלהם בלי להתחשב ברגשות של אף אחת. כמובן שהגזמנו, אבל היה נחמד לקבל אמפתיה מחברתי הטובה ולבוז לירון ולמה שהוא עשה לי – נכון שזה לא כזה ביג דיל, למעשה, בחורים עשו לי דברים יותר נוראיים, אחד מהם פלירטט עם אמא שלי ואחד אחר הבריז לי בדייט השני והשאיר אותי בקולנוע לבד אבל משום מה בגלל שעל ירון נדלקתי לקחתי את זה הכי קשה מכל המפגשים שהיו לי עם בחורים. כך או כך חברתי הטובה לא יכלה לדעת שזה שהיא יוצאת אתו הוא ירון שלי הרי יש אלפי ירונים במדינה והיא לא הראתה לי את התמונה שלו על ההתחלה, היא החליטה שלהראות תמונה של בחור שזה עתה התחלת לצאת אתו מביא מזל רע, היא שמרה לעצמה את כל הפרטים המזהים ואני, למען האמת, גם לא שאלתי יותר מדי – לא שם משפחה, לא עיר מגורים, לא מקצוע, אבל לאט לאט, ככל שהם המשיכו לצאת החלקים של הפאזל התחברו עד שיום אחד סוף סוף היא החליטה להפגיש ביננו.
 
הדייט עם החברה הכי טובה - לפרגן או לכעוס?
 
תנו לי לספר לכם משהו על הפגישה הזו: היא היתה הפגישה הנוראית של חיי, כן, כן, יותר מהפעם ההיא שבה נזנחתי באמצע סרט בבית הקולנוע לבד עם כל הזוגות המחובקים. באותו רגע שראיתי את ירון לא ידעתי אם לבכות או לצחוק, אם לדאוג לחברה שלי שהיא יוצאת עם ירון ששבר לי את הלב או להתחשבן אתו על מה שהוא עשה לי. בסופו של דבר עמדנו שם שנינו מופתעים, הוא גימגם שהוא מכיר אותי והחברה שלי שאלה – וואלה? מאיפה? יצאנו פעם אמרתי ואז היא קלטה שזה הירון המיתולוגי. לצערי הקשר שלי ושל החברה שלי עלה על שרטון, כל פעם שהיא סיפרה לי משהו על ירון הייתי משוחדת, לא יכולתי להגיב כאילו אני לא מכירה מיד שפטתי אותו לרעה ולא טרחתי לסנן איך אני מרגישה, בכל הזדמנות הזהרתי אותה מפניו.
אנחנו כבר לא החברות הכי טובות והיא לעומת זאת עדיין בת זוג של ירון, אומנם התנצלתי והבטחתי לתת לו הזדמנות נוספת הפעם כבן זוגה של חברתי הטובה אבל בפועל לא יכולתי לקבל את הקשר הזה ולראות איך מי ששבר לי את הלב מאוהב כל כך בחברה הכי טובה שלי. אתם יכולים להגיד שאני לא הוגנת והייתי צריכה להבליג ולהשאיר את הפדיחה הזו מאחוריי אבל לא הצלחתי וזו כבר בעיה שלי. הלקח מכל הסיפור הזה הוא שצריך לקחת בחשבון שאקסים או דייטים לשעבר ממשיכים הלאה והם עלולים למצוא את עצמם בזרועות של חברים טובים שלכם ועכשיו הכל בידיים שלכם – האם תפרגנו לקשר או תהרסו אותו כמוני? הלקח שלי הוא שלא צריך לתת לאקסים או דייטים לשעבר לחצוץ בין חברויות.  
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625