כלה להשגה- דרכים לשכנע אותו להתחתן

 הכרויות אקדמאים

 

מאת: נויה כ
 
שבועות בפתח ועונת החתונות יוצאת לדרך. הלבן בעיניים, גני האירועים המצוחצחים ותיבות הדואר מתמלאות בהזמנות מקושטות המבשרות את בואה של עונת החופות. את אתו כבר שנתיים, יש לכם קן מאובזר, הרמוניה, האהבה כובשת כל חלק בחדר, ורק על הדלת השלט מצביע על זה שיש לכם שמות משפחה שונים. עד עכשיו בכלל לא חשבת על חתונה. להפך, זה נראה לך רחוק לגמרי, אבל פתאום סיימת לימודים, את עובדת במשרה מלאה בעבודה נהדרת וכל החברות שלך מודיעות זו אחר זו שהן מתחתנות. מסתבר שהוא לקח אותן למלון מצודת דוד/טוסקנה/עכו העתיקה, כרע על ברך/שלף טבעת (כל אחת והגרסא שלה) והציע. כמובן שהן שאגו כן ועכשיו הו עסוקות בלתכנן את המאורע של חייהן. אז את נגררת אתן לצפון דיזינגוף, צופה בהן (בקנאה) מודדות את הקולקציה החדשה לאביב של שמלות כלה וכל הדיבורים סביבך רק רבי, טבעות, אולם, דיג'יי ואצלך בבית – שתיקה.
הבחור חוזר כרגיל מהעבודה, מלטף לך את הלחי ומבקש שתשבי לצידו. זה הזמן שלך לשיחת אוהבים כנה ואם זה לא עובד, הוא לא מוכן לשמוע, הוא לא מבין על מה את מדברת אצלו בחבר'ה כולם רווקים, יש גם דרכים אחרות להאיץ בו ולגרום לו להבין שאת רוצה להתחתן ורצוי כבר עכשיו. הנה כמה דברים שלמדתי בדרך (הארוכה) לחופה:
 
שיטת העדר – כולם מתחתנים ומה איתך?
אם הבחור שלך לא אוהב להיות אאוטסיידר וכל החברים שלכם כבר אוטוטו מתחתנים, אז הגיע גם תורו, רק שהוא לא הבין את זה לבד. זה הזמן שלך להסביר לו איך יראו החיים שלו כשכל החברים שלו יהיו כבר נשואים – הם לא יצאו אתו בשבת בערב, הם לא יגיעו לצפות אתו במשחקי כדורגל, הם יהיו עייפים מכדי להתלוות אליו לטיולים רגליים, הם ידברו רק על משכנתא וילדים, הם יעדיפו להסתובב עם חברים נשואים + ילדים ועם מי הוא יסתובב? זו טקטיקה שעובדת למי שלא רוצה לפספס את הרכבת ולמי שאוהב להשוות את מצבו למה שהשאר עושים. אם הבחור שלך הוא כזה, לכי על זה – קחי אותו לכמה שיותר חתונות, הפגישי אותו עם נשואים מאושרים, בקשי ממנו למדוד לך טבעת בשביל הפאן.
 
השיטה המלחיצה – יש לך אולטימטום
יש אנשים שעד שלא כתבת להם ביומן שהם צריכים כבר להתחתן הם לא יעשו זאת. הבחור שלך עומד בלוחות הזמנים הצפופים בעבודה? אז אין שום סיבה בעולם שלא תתני לו דד ליין. אם עד תאריך מסויים הוא לא מציע, את מציעה או אם עד תאריך מסויים הוא לא מציע, את אורזת. רק שימי לב שלא תפרקי את הקשר, כי אם הבחור לא מוכן, הוא לא מוכן ולא יעזרו תאריכים. השיטה הזו היא רק שיטה שתגרום לו לחשוב האם הוא כבר מוכן. אגב, את לא חייבת לשתף אותו בדד ליין. את יכולה לקבוע לעצמך תאריך יעד ואם עד אותו תאריך דברים לא זזים ולא משתנים, זה הזמן לשיחת יחסינו לאן.
 
השיטה התחמנית – אמא שלו יודעת מה טוב
לפעמים הבחור מבין שהוא רוצה להתחתן רק אם אמא שלו אומרת לו את זה. אם אמא שלו היא סוג של חברה, שתפי אותה במזימה ובקשי ממנה לבדוק אם הבחור רציני לגביך ואם יש לו בקרוב תוכניות להינשא לך. לכל אמא יש את השיטות שלה להגיע ללב של הבן שלה, תני לאמא שלו לעשות עבורך את העבודה הקשה. היא תוכל לשכנע אותו שיהיה כמו אבא שלו שהתחתן בגיל צעיר או שלא יהיה כמו אבא שלו שאף פעם לא היה רומנטי וכמעט פספס אותה כי הצעת הנישואים שלו התעכבה.
 
השיטה הנעלבת – עשי לו ריגשי
ויש גם את הדרך הזו, שבעיני קצת מעוררת רחמים אבל עובדת יפה. תתחילי לבכות ולעשות לו סצינות בכל פעם שמישהו אחר מודיע שהוא מתחתן. למה להם מגיע? הם פחות שנים מאיתנו! או "אני לא מאמינה שהוא כבר הציע לה נישואים ואתה אפילו לא טורח להביא לי ארוחת בוקר למיטה!". אם הבחור שלך לא דפוק רגשית, יש מצב שהוא יבין את הרמז וירוץ מהר לבחור עבורך טבעת אירוסים שווה.
 
השיטה האמביציוזית – הציעי לו נישואים

ולמה לחכות? תפתיעי את הבחור ותחסכי לעצמך את כל השיטות, הציעי לו נישואים ותקווי שהוא יגיד כן. אחר כך תוכלי גם את לספר שעל קצה של הר מול נוף עוצר נשימה הוא שלף טבעת והבטיח לאהוב אותך לנצח.     

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0