איזו אהבה הנך רוצה?

מאת: לינור פלד – מאבחנת ומטפלת בצבעים, מאמנת בדרך נגהות
 
איזו אהבה הינך רוצה?
אדומה, כתומה או כחולה?
 
האם שאלתם את עצמכם, מה אומרת משיכתו של אדם לצבע ורוד או לכל צבע אחר?
אנשים וצבעים חיים יחד. צבעים מקיפים אותנו בכל רגע, ולכל צבע ישנה השפעה על המקצב הפנימי והחיצוני שלנו. עולם הצבעים מרתק ומלא עוצמה ומי שמודע להשפעתו של כל אחד מצבעי הקשת, יכול להעשיר את חייו, את דרך חשיבתו והרגשתו ולהבין טוב יותר את האנשים שהוא חי במחיצתם.
 
הצבעים שאנו בוחרים להקיף את עצמנו, אם בלבוש, אם בבית או בפריטים שאנו קונים, מרמזים על האופי שלנו. יש אנשים שלא תמיד ידעו להצביע על משיכתם לצבע מסוים, אך במחשבה שנייה יגלו את העדפתם. בואו נבחן איך משיכה לצבעים מתקשרת לאהבה, לזוגיות ולמיניות שלנו.
 
אהבה אדומה- האדומים הינם מאהבים סוערים, חושניים ונהנתניים. תשוקה ומיניות הם טעם החיים עבורם. הם ינסו להפתיע את בני זוגם ויחפשו דרכים חדשות ומעוררות. האדומים יבטאו את תחושותיהם באופן פיזי. אנשים "אדומים" ימשו לחיי האהבה שלהם בני זוג "חמים" (אדומים, כתומים, צהובים), וכן בני זוג ירוקים ואף סגולים יכולים להתאים להם.
 
אהבה וורודה - הורודים אוהבים ללא תנאי. הם אכפתיים, רגישים ומתחשבים. חום ומגע הם החלק המרכזי בביטוי האהבה שלהם. הם אוהבים להעניק ולסייע. לעיתים תהיה נטייה לפזר רמזים מיניים לכל עבר ללא כוונה לממשם. הם ימשכו לחייהם בני זוג אדומים, כחולים, סגולים ולבנים.
 
אהבה כתומה - הכתומים הינם הרפתקנים, יצירתיים ואוהבי ריגושים. הם מחזרים נלהבים בהתחלה, אך בהמשך זקוקים לזמן רב עבור עצמם ועשויים לרצות לעבור ל"אתגר הבא". בדומה לאדומים הם אנשים פיזיים ואוהבים לכבוש ולענג. האתגר שלהם ליצור מערכת יחסים זוגית שיש בה רגישות, הבנה ופתיחות. לאנשים "כתומים" יתאימו בני זוג אדומים וצהובים. גם טיפוסים כחולים וסגולים עשויים להתאים להם.
 
אהבה צהובה - הצהובים הינם ספונטאניים, בעלי חוש הומור ויודעים ליהנות, לזרום ולשמוח. הם רגישים ואכפתיים לתחושות בן/ת הזוג והחופש חשוב עבורם.   
האתגר שלהם לשלב עצמאות ומחויבות במערכת יחסים. גם לצהובים יתאימו בני זוג אדומים וכתומים מאחר וכולם "אש", גם טיפוסי לילך (סגול בהיר) ולבן יתאימו עבורם.
 
אהבה ירוקה - הירוקים אוהבים לאהוב ומביאים הרבה רגישות למערכת יחסים. קל להם לבטא את רגשותיהם. הם ישירים, פתוחים וידידותיים. הם אוהבים להעניק לבן/ת הזוג ונהנים ממין כחלק מביטוי האהבה. חשוב להם שהקשר יהיה הרמוני ומאוזן.
אהבה בטבע עשויה להתאים לראש הירוק שלהם. טיפוסים ירוקים אוהבים בני זוג ירוקים, סגולים, צהובים ואדומים.
 
אהבה כחולה - הכחולים הינם רגישים, נאמנים וקשובים. הם אכפתיים, מגוננים, מזדהים עם בן/ת הזוג ומציעים כתף תומכת. הם נותנים אהבה ותשומת לב ושמחים לעזור. האהבה היא ערך עליון בשבילם. המין עבורם הוא התבטאות פיזית של רגשותיהם והקשר המאחד בינם ובין בן/ת הזוג. הכחולים ימשכו לחייהם בני זוג כחולים, סגולים ולבנים. הם יכולים להמשך לכוחם של האדומים ולביטחונם של הצהובים, אך עליהם לשים לב לא להיות מנוצלים על ידם
 
אהבה סגולה - הסגולים הינם חושניים, מלאי להט ואנרגיה והם אוהבי מין. הם יעדיפו לשלב בזוגיות גם את הצד הרוחני. הם זקוקים שבן/ת הזוג יאמין בדרך ובחזון שלהם. הם במיטבם כאשר הם חיים באיזון ומחוברים גם לעולם החומר ולעשייה וגם לעולם הרוח וליצירה. האתגר שלהם לקבל שבן/ת הזוג יכול/ה להביע להט וחושניות בדרך שונה משלהם. לסגולים יתאימו בני זוג כחולים, צהובים ואדומים.
 
אהבה לבנה-הלבנים אוהבים ללא תנאי. הם רגישים מאד, שמרנים ורוחניים. חשוב להם להיות בקשר נפשי ורוחני חזק עם בני הזוג. אהבה בשבילם היא עניין קוסמי. הם אוהבים להעניק ואינם זקוקים לקרבה פיזית רבה, אלא חווים את הקשר כחיבור בין נשמות. חוויית האהבה בשבילם היא אינטנסיבית ומשמעותית. ללבנים יתאים קשר עם בני מינם הרוחניים – הכחולים והסגולים.
 
איזה צבע הינך אוהב? איזה בני זוג יתאימו עבורך באופן אישי?
 

שיטת אורה סומא הינה שיטה לאבחון, איזון וטיפול באמצעות צבעים. מטרתה לאפשר לאדם להתחבר לעצמו ולדרכו המתאימה ביותר, לשחרר אתגרים שקיימים בחייו ולחיות באהבה ובעוצמה. דרך האבחון האדם לומד להכיר את צבעי הנשמה שלו המבטאים את היעוד והעוצמות הפנימיות שבו וכן לדעת איזה טיפוס של בן/ת זוג מתאים לחיי זוגיות טובה. הטיפול, אשר מתבצע באמצעות שימוש בשמנים אתריים וצמחי מרפא, מאפשר להשיב את הגוף והנפש לידי איזון בדרך "עוקפת שכל", דהיינו לא נדרש להאמין בה על מנת שזה ישפיע. אבחון וטיפול בשיטת אורה סומא מאפשר שיפור ביחסים עם עצמנו וביחסים הזוגיים.  


0