למה את לבד, שאלות שקשה לענות בדייט

 דייט

למה את לבד ועוד שאלות שקשה לענות עליהן בדייט ראשון

אז איך זה בעצם שאת עוד לבד?הוא שואל ואת מסמיקה. מה, עכשיו זה המקום והזמן לספר לו שזרקו אותך ארבע פעמים, פעם אחת נפרדת ממישהו רגע לפני החופה ושנתיים התנזרת מדייטים? ומה זה משנה בכלל? אם את מעניינת ומקסימה בעיניו למה הוא צריך לדעת את הסיבה לכך שאת לבד ורגע – למה הוא עדיין לבד? מה התירוץ שלו?

יש שאלות שקשה לענות עליהן בדייט ראשון ואפילו בדייט חמישי, אבל תמיד יהיו אנשים שיתעקשו לשאול את השאלות הקשות. אולי אין להם טקט, אולי יש להם רשימת מיון למועמדים ואולי הם שואלים כי הם חוששים שגם להם אין תשובות לשאלות הקשות. כך או כך צריך ללמוד כיצד לענות לשאלות הקשות. ניתן לבחור גישה – פוליטיקלי קורקט, תשובה יבשה שלא מגלה שום דבר אך גם לא יוצרת התנגדות, תשובה כנה לגמרי רגשית מהלב או תשובה שהיא שאלה כמו – למה אני עוד לבד? למה אתה עוד לבד?
הנה כמה שאלות קשות (ואפילו מעצבנות) ששואלים בדייטים ותשובות לדוגמא. בחרו את הכיוון שלכם ונסו לענות עליהן בעצמכם טרם יצאתם לבליינד דייט.

למה את/ה לבד?
שאלה טובה. זו שאלה שאם לא התכוננתם אליה עלולה להכניס אתכם למוד שלישי במיוחד ולהזכיר לכם שאתם לבד וזה לא המצב האידיאלי עבורכם. מצד שני, זו שאלה שלרוב שואל מישהו שהתרשם מכם ולא מבין איך בן אדם מקסים כמוכם לבד? זו גם שאלה שהיא פתח לשיחת נפש מעמיקה שבה תתארו בפני הפרטנר את סאגת הפרידות והדייטים שעברה עליכם עד שהגעתם לדייט הנוכחי. יש אנשים שישאלו אתכם את השאלה הזו כי הם חוששים שיש סיבה לכך שאתם לבד, סיבה שלא קשורה בהחלטות גרועות שעשיתם או בעובדה שטרם פגשתם את החצי השני שלכם, אולי בעצם יש לכם בעיה במערכות יחסים או עם מחויבות?
איך עונים: אל תחשבו מדוע שואלים אתכם את השאלה הזו, אלא הגיבו בכנות – ספרו שהעדפתם להיות לבד תקופה ארוכה או שהיו לכם מערכות יחסים שלא הצליחו ונסו לבדוק מדוע הפרטנר שלכם עדיין לבד ואולי אוטוטו כבר לא תהיו לבד.

איך את/ה במערכות יחסים?

משקיע, אוהב, מפנק, אני אביא לך פנקייק כל בוקר למיטה ואעסה את רגלייך הדואבות מדי ערב. כאן יש לכם הזדמנות להרשים ומצד שני, להיות אמיתיים כדי לא לפתח ציפיות לא ריאליות אצל הפרטנר.
איך עונים: הסבירו שאתם יודעים לתת ושאתם חמים ואוהבים – אבל רק אם אתם באמת כאלה. אתם לא מגיעים לבליינד דייט עם רשימת ממליצים או עם קורות חיים ולכן לכם ולחוש המילולי המפותח שלכם יש את היכולת לשווק את עצמכם בצורה הטובה ביותר.
 
מה את/ה מחפש/ת במערכת יחסים?
לפני שתשיבו לשאלה זו שאלו את עצמכם מה באמת אתם מחפשים במערכת יחסים – חברות אמת? רומנטיקה? תשוקה? מערכת יחסים יציבה? משפחה? קודם כל, אתם צריכים לדעת מה אתם מחפשים במערכת יחסים ולאחר מכן, דמיינו את עצמכם במערכת יחסים, איזו דינאמיקה אתם רואים לנגד עיניכם וכך יהיה לכם קל יותר לענות לשאלה זו.
איך עונים: מסבירים שאתם מחפשים קשר רציני לטווח ארוך, שאתם רוצים כבר משפחה, שחשוב לכם שתהיה לכם חברות ומישהו לסמוך עליו – היו אמיתיים ויחזירו לכם באותו המטבע.

מי הפרטנר האידיאלי עבורך?
גם זו שאלה שהתשובה לה מתחילה בדמיון. עזבו אתכם ממראה חיצוני, אתם לא רוצים לפגוע בפרטנר הפוטנציאלי שיושב מולכם – רוב הסיכויים שהוא לא נראה כמו בראד פיט או אנג'לינה ג'ולי. חשבו על תכונות אופי ונסו לשמור על פרופורציות ולהיות ריאליים אך אל תוותרו על תכונות חיוניות שחשובות לכם בבן אדם שיהיה בן או בת זוגכם.
איך עונים: מונים תכונות אופי ומנסים למצוא נקודות חיבור בבן אדם שיושב מולכם – משתמשים במילה כמו שלך יש או כמו שאמרת או הכרטיס שלך מאוד ענה על הציפיות שלי.

מתי נתראה שוב?
שאלה שמעמידה אתכם במבחן הדייט הראשון – האם נהניתם ואתם מעוניינים להמשיך הלאה או להפסיק עכשיו? הפרטנר לא רוצה לשחק משחקים – הוא רוצה לדעת כאן ועכשיו אם תתראו בקרוב והוא אפילו רוצה לקבל תאריך מדוייק.
איך עונים: אומרים את האמת – זה לא היה זה אך לצערי כאן דרכינו נפרדות או היה נפלא אני אשמח לראות אותך בהקדם – מתי אפשרי? אם אתם לא ליד יומן או מעוניינים לחשוב קצת על הדייט אמרו שאתם מקווים שזה יקרה בקרוב אך לא בטוחים מתי, יש לכם שבוע עמוס ואתם רוצים להגיע לדייט הבא רגועים.

 

מאמרי הכרויות נוספים....

הכרויות בליינד דייט, חשיבות רושם ראשוני

מתפשרים באהבה

10 הדיברות לבליינדייט מוצלח

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625