הכרויות- 10 דרכים לכרטיס יצירתי ומושך יותר

 קשה לנו לספר על עצמנו, אבל עוד יותר קשה לנו לעשות את זה בצורה מדליקה, קריאטיבית ואטרקטיבית. תודו שכשאתם פוגשים מישהו פנים מול פנים אתם לרוב מקווים שמשהו בעיניים, בחיוך, בדינאמיקה של השיחה יזרום ו"יעשה לכם את זה" ומפה ושם הדייט כבר יתגלגל. אבל כשמדובר בהכרות וירטואלית, למילים יש כח ובכרטיס באתר הכרויות התוכן הוא המלך.

לא נולדתם קופירייטרים ועד כה התמחיתם רק בכתיבת קורות חיים יפים? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להיות יותר יצירתיים ולהציג

 באתר הכרויות כרטיס מושך במיוחד:

 
  1. חרוזים: חמשיר או שירים בחרוזים תמיד מעלים חיוך ואם אתם כישרוניים בלחרוז זה הזמן לעשות את זה ולהמציא את עצמכם בחרוזים. תוכלו לכתוב בנפרד רשימה מסודרת של תכונות אופי או דברים שמייצגים אתכם ולנסות למצוא את החרוזים. רק אל תשכחו שחשוב שהמסר יעבור, שאנשים יבינו מי אתם ואל תגזימו עם החריזה, לא צריך ליצור שיר כאורך הגלות, מספיק מספר משפטים שיתבלו את הכרטיס שלכם ויהפכו אותו לסימפטי וחביב יותר.
  2. שיר: כאן יש חשיבות רבה לזכויות יוצרים, רצוי שלא להעתיק שיר ובטח שלא לפרסם שיר של מישהו אחר ללא הקרדיט הראוי. אבל אם תמיד אהבתם לכתוב שירה או סיפרות זה הזמן לצרף משהו שכתבתם, רצוי שיעסוק באהבה, מערכות יחסים וכדומה.
  3. 10 סיבות: להכיר אתכם, כמובן. חשבו על 10 סיבות שיעניקו לאנשים את המוטיבציה להכיר אתכם, 10 סיבות למה שווה לצאת אתכם לדייט או לחילופין 10 דברים שאנשים לא יודעים עליכם. חוש הומור הוא מצרך חיוני ואל תשכחו לחשוב על סיבות מקוריות ומשעשעות.
  4. בחן את עצמך: זוכרים את בוחני בחן את עצמך החביבים? תוכלו ליצור בחן את עצמך – האם אתה מתאים להיות בן הזוג שלי? קצר ובחוש הומור וכזה, שכשמסכמים את התשובות מקבלים תוצאות כמו – אתה מאוד מתאים לי, אתה אולי לא הפרפקט מאץ' שלי אבל בהחלט שווה לנו להכיר או אולי לא יצא שאנחנו הכי מתאימים בעולם אבל ניגודים נמשכים. אל תשכחו, תמיד חשוב להשאיר פתח ליצירת קשר.
  5. סלוגן: חשבו פרסום ונסו להפוך את עצמכם לקמפיין שיווקי ולהמציא לכם סלוגן. כן, כן, באתר הכרויות אתם רצים לבחירות ותוכלו להציג את המועמדות שלכם על ידי סלוגן מגניב.
  6. המלצות של החבר'ה: אין כמו ממליצים שמספרים לקהל הקוראים כמה אתם נפלאים, אם תשיגו המלצות של אקסים אז בכלל מצבכם נהדר. לפעמים קשה לנו להעיד על עיסתנו וטוב שיש חברים/הורים/אחים שיכולים להמליץ עלינו בחום.
  7. חידה: מסתורין הוא גם טקטיקה נחמדה למשוך קוראים. תוכלו לכתוב חידה בלשית שהתשובה לה היא יותר מידע על עצמכם.
  8. אסטרולוגיה: אם אתם חושבים שתיאור המזל שלכם נאמן למקור, זה הזמן להציג את המזל שלכם ולספר כיצד התכונות של המזל האסטרולוגי שלכם משקפות אתכם. דרך נוספת היא לכתוב תחזית אסטרולוגית עבור עצמכם כמו למשל, השנה צפויה לך אהבה, תצא לכמה שיותר דייטים ולהציע תחזית אסטרולוגית אישית לכל המעוניין (לא משהו מקצועי, הכל בהומור ורוח טובה).
  9. איך ייראו החיים איתי: ולפעמים שווה לדבר על העתיד. תוכלו לכתוב איך ייראו החיים למי שיתאהב בכם, מה תעשו יחד, כיצד תראה ותתנהל מערכת היחסים ביניכם ועוד דברים שיקרצו לכל מי שכמוכם רואה עתיד ורוד ביחד.
  10. קומיקס: אם אתם יודעים לצייר תוכלו להעלות סרט וידאו/איורי קומיקס שלכם שמספרים על המרדף שלכם אחרי אהבה.

 יש לכם עוד עצות יצירתיות לשדרוג הכרטיס באתר הכרויות?  למה אתם מחכים? שלחו לנו עכשיו ונשמח לשתף את החברים באתר


.015625