הלבשה סקסית ללילה אינטימי ראשון

ללילה אינטימי ראשון ביחד אין כללים. כל זוג והכימיה שלו. יש זוגות שכבר בדייט הראשון חשים תשוקה מינית מתפרצת בעוד אצל אחרים הקרבה הפיזית מתרחשת בשלב מאוחר יותר. כך או כך, תודו שיש משהו מרגש ועם זאת מלווה בחשש טבעי בחשיפה אינטימית וכאן נכנסים לתמונה פריטי ההלבשה התחתונה.
 בכוחם של פריטי אופנה של הלבשה סקסית להעלות לכם את הדימוי העצמי על ידי יצירת שיק רווי סקס אפיל.
הטרנדים העכשוויים בהלבשה סקסית הם כאלה שכל אחד ואחת יכולים למצוא את הסט המחמיא ביותר לגופם, בין אם בסגנון קלאסי ורומנטי ובין אם נועז וחושני.

לפניכם המדריך המלא לבחירת בגד של הלבשה סקסית למפגש אינטימי:
 
חשיבות הנוחות: הדבר החשוב ביותר הוא להרגיש נח בבגדים שבחרתם. גם אם בחיי היומיום אתם לא נוהגים לעטות בייבי דול או חלוק לילה, הרי שעם התלבשת פריטים סקסיים יותר מעצימים דימוי ואתם צריכים להרגיש נח בדימוי הזה ובבגדים שבחרתם. בחרו בגדים שמדדתם מראש שמעניקים לכם ביטחון וגורמים לכם להרגיש טוב יותר עם עצמכם.
לוהט מתחת לבגדים: במקום להחליף לקראת המפגש האינטימי בגדים, תוכלו להצטייד בסט סקסי בגוון או בסגנון של הבגדים העליונים, בין אם מדובר בסט שכולל חזייה ותחתונים או תחתוני בוקסר מחמיאים אצל הגברים שבחבורה. ישנן פריטי הלבשה סקסית שמגיעים בחלקים, כמו למשל, סט של חזייה ותחתונים ומעליה גופיה שקופה למחצה.  
הלבשה סקסית ומבנה גוף: דיברנו קודם לכן על חשיבות הנוחות וכדי לחוש נח בפריטים סקסיים חשוב להרגיש נח עם הגוף שלנו. לכן, בחרו פריטים שיחמיאו למבנה וקימורי הגוף. למשל, אם החזה מעט נפול, ניתן להצטייד בחזייה בעלת רצועות עבות ורחבות יחסית, בגזרת פוש אפ להרמת ועיצוב החזה ואם החזה גדול מדי, תוכלו להצטייד בחזיית מינימייזר שיוצרת אשליה של חזה קטן יותר. מומלץ ליצירת מראה של רגליים ארוכות יותר, להצטייד בתחתונים בגזרה גבוהה.
בגדים ותוכנית אומנותית: תוכלו לתבל את המפגש האינטימי בפעילות מקרבת פיזית כמו למשל, טבילה באמבט שמנים ארומאטית או לילה במיטה, כשהמיטה מכוסה בפרחים, סרט רומנטי מוקרן על המסך ומוסיקה שקטה מנגנת ברקע. כך תוכלו לעטות סט חזייה ותחתונים סקסי ומעליה חלוק ולתת לפרטנר לקלף מעליך את השכבות.
ערב של שעשועים: אם אתם אוהבים פנטזיות, אחד הדברים האופנתיים והמרגשים ביותר ב הלבשה סקסית הוא תחפושות משעשעות. כן,כן, תחפושת של שפנפנת פלייבוי ועוד משרתת צרפתייה ונמרה פראית. הכל תלוי בהעדפה האישית שלכן ובאלמנט ההפתעה.

0