בן זוג על הכוונת - בת זוג פוטנציאלית

 דייטים
    
היו לכם דייטים מצויינים אבל אתם עדיין לא בטוחים שבן הזוג מעוניין? שימו לב לסימנים הבאים: כשהוא מחמיא לך בלי סוף ואת נוסעת עד אילת להביא לו סנדוויץ. אהבה בהתהוות.
 
 
את מאוהבת או לפחות דלוקה עליו מאוד. שורקת, מחייכת לעצמך מול המראה, בוהה בקירות, מגלגלת על הלשון את השם של בן הזוג, כותבת את השם שלו ושלך ביחד לראות איך יוצא החיבור, שרה שירים של מירי מסיקה, קופצת מאושר, סובלת מפרפרים בבטן לפני כל דייט, מתעוררת בלילה מתוך חלום רומנטי על שניכם. איך תדעי שגם בן הזוג מעוניין בך אם הוא טרם ציין זאת בפנייך? הנה מספר סימנים שיגלו לך מה הוא מרגיש. כמובן שכדאי בסופו של דבר לשאול בכנות את בן הזוג אם הוא חש כמוך, רק כדי לדעת בוודאות שאתם משדרים על אותו גל. יש מצב לאהבה.
 

הוא: בן זוג על הכוונת

 
- הבן זוג לפתע שם לב ששינית תספורת ויש לך פלטפורמות חדשות לגמרי ודואג להחמיא לך על הגזרה שלך אלף פעמים בדייט וזאת בלי שבכלל טרחת לעשות דיאטה. כלומר, בן זוגך מודע לשינויים שבחרת לעשות וטורח להבהיר לך שהוא מרוצה ממך כפי שאת.
- בן הזוג  אומר לך שאת מזכירה לו נורא את אמא שלו. אל תעלבי, אמא שלו היא הבן אדם שהוא הכי אוהב בעולם ואם את דומה לה בעיניו יש לך סיכוי לפלוש מהר לליבו.
- הוא מחמיא לך על הבגדים שלך למרות שהם מוכתמים, קרועים או את בכלל פגשת אותו לקפה בפיג'מה. כנראה שהוא כבר רואה הרבה מעבר לבד.
- הוא מעוניין ליזום הרבה פגישות ומתקשר עם כל מני תירוצים קלושים. כמה כיף שהוא מתאמץ לחזר אחרייך.  
- זכית להכיר בן זוג המזין את מספר הטלפון שלך בזיכרון של הסוללרי שלו. מחוייבות או לא?
- את אומרת לו שאת גוועת מרעב והוא נותן לך את הסנדוויץ' שלו למרות שהבטן שלו מקרקרת פחד. איזה כיף שהוא דואג לצרכייך כבר מעכשיו.
- הוא מבקש לפגוש את ההורים שלך למרות שאת מסבירה לה שהוא לא חייב.
- הוא עושה לך הפתעות קטנות כמו לשלוח לך פרחים או לאסוף אותך מתחנת האוטובוס בלי שבכלל ביקשת.
 

היא: בת זוג פוטנציאלית

 
-        - בת הזוג מסמסת לך בלי הפסקה. זו לא אובססיה אלא הצורך שלה להישאר אתך בקשר הדוק ולאותת לך בעצם שהיא מתגעגעת בטירוף.
-    - לצידךבת זוג  הטוענת שאתם מתאימים פרפקט מבחינה אסטרולוגית למרות שלפי ההורוסקופ זה שקר.
-    - היא  לומדת לרכוב על אופניים רק כדי ללוות אותך בדיוושים סוערים בכרמל.
-       -  התקשרת אל בת זוג שלך  וחברה שלה או אמא שלה או השותפה לדירה ענתה והיא יודעת עלייך הרבה יותר מכפי שחשבת וכמובן, רק דברים טובים. סימן שהבחורה מדברת בלי סוף בשבחך.
-       - בת הזוג מתמוססת מכל דבר שאתה מספר לה אפילו אם זה נוגע לפיזיקה של היקום והיא בכלל בקטע של ספרות פוליטית. המעריצה מספר אחת שלך.
-          נוסעת עד אלייך לבקר במילואים ולהביא לך סנדוויץ', למרות שמדובר במרחק מטורף.
-    - בת הזוג  נקרעת מצחוק מכל בדיחה שאתה מספר, גם אם מדובר בבדיחה סופר שחוקה, או מהסוג הגס המביך או אם היא שמעה את הבדיחה הזו ממך בשלושת הדייטים הקודמים. זו לא הבדיחה שגורמת לה להתרגש, אלא אתה.
-        - זוגתך מלטפת לידך את השיער של עצמה בצורה מפתה. עוד שנייה היא גם תלקק את השפתיים, ותביט בך בעיניים מגרות. משחק בשיער הוא הוכחה לכך שהבחורה מעוניינת בך. אפילו מאוד.
-        -  היא מתאכזרת לידידות האפלטוניות שלך ואכולת מבטי קנאה בכל פעם שאתם נפגשים בקבוצה.
-       -   יש לך בת הזוג אשר תמיד לידך בדיוק כשיש לך כאבי תופת בגב ואצבעותיה עושות לך מסאז' נעים ומפנק.
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625