סוגי כרטיסים באתר הכרויות

אפשר ללמוד הרבה על בן אדם לפי הכרטיס שלו. בבואכם לשרבט כרטיס לאתר הכרויות, עלול לתפוס אתכם בלק אאוט, לפתע כל המילים אוזלות לכם מהלקסיקון, אתם לא יודעים מה לכתוב על עצמכם ומרוב התרגשות אתם אפילו שוכחים באיזה תאריך נולדתם.
הבשורות הטובות הן שאפשר לשאוב השראה מכל מני כרטיסים אחרים המופיעים ברחבי אתר הכרויות, לא להעתיק אחד לאחד, אבל בהחלט ללמוד מההצלחה של אחרים בזירת ההכרויות.
לפניכם מספר אפיונים פופולאריים של כרטיסים בולטים באתר הכרויות – בחרו מי תרצו להיות במקרה ועדיין לא מצאתם לעצמכם פרופיל מנצח משלכם...
 
רק היום – גבר במבצע
מי הם: מכירים את אלה שיודעים להתמקח על כל דבר ולהשיג הכל בחצי מחיר? הם לא רק נושאי מו"מ טובים, הם לרוב גם אנשי מכירות ממולחים, מהסוג שעושה דילים וקומבינות. אנשי המכירות באתרי הכרויות מעמידים את עצמם בחלון הראווה בקניון של אהבה ומתייחסים לעצמם, בהומור כמובן, כמוצר אטרקטיבי למכירה. אתם מוזמנים לבדוק אפשרות לרכישה...
משפטי מפתח: בחצי מחיר תקבלי גבר שלם, מודל 72 במצב טוב, את מוזמנת לשדרג אותי, אני אתן לך X תמורת Y, מוכנה להחליף אתך כמה מילים, לא תצליח לקנות אותי במחמאות אני מחפשת גבר איכותי, נסי ולא תצטערי ועוד.
 
משוררים וונאביז
מי הם: אלה שלא יודעים לכתוב שירים, חמשירים או סיפורים משל עצמם ומצטטים משוררים קלאסיים ואפילו שירים עכשוויים. הם שואבים השראה מהמילים של משוררים דגולים שהטיבו לבטא את מה שהם מחפשים או מרגישים. גרסאות דומות: הפילוסופים.
משפטי מפתח: לקוחים מתוך השירים של ביאליק ועד קרן פלס ן-U2 או לחילופין – משפטים של אפלטון. אין כמו להעביר בהכרויות במשפט מוכר את מה שעובר לכם בלב.

הנותנים מעצמם
מי הם: מסאג'יסטים מדופלמים, אנשים מסורים שמוכנים לתת לך הכל החל מעיסוי בהונות וארוחה מדי בוקר במיטה ועד וילה מפוארת ברמת השרון וג'יפ מרצדס. הם מבטיחים לפנק, לעשות טוב והם יודעים בדיוק מה את צריכה – אותם.
משפטי מפתח: לתת, זו מילת המפתח שלהם. כל מה שאפשר לתת הם מציינים בכרטיס באתר הכרויות, אבל שוכחים מה הם מחפשים בתמורה...

בלי מילים
מי הם: אלה שחושבים שתמונה אחת שווה אלף מילים. מבחינתם מספיקה הבלורית, החיוך הכובש, העיניים העמוקות כדי לספר כל מה שצריך לדעת עליהם. לדעתם רק התמונה קובעת בהכרויות ולכן הם משקיעים בה וכל מילה מיותרת. גרסאות דומות: אין הנחתום מעיד על עיסתו או אין לי רשימת מכולת ואני לא יודעת מאיפה להתחיל.
משפטי מפתח: כפי שאת רואה בתמונה, תסתכלי על התמונה ותדעי עלי כל מה שאת צריכה לדעת.

נבחרת המצליחנים
מי הם: אלה שהכרטיס שלהם נראה כמו בקשה להתקבל לדוקטורט באוניברסיטה יוקרתית, שופע מחמאות על עצמם, הישגים מרשימים החל מתעודות הצטיינות ועד אותות הוקרה. הם הצילו את העולם ב-60 יום, התנדבו בכל העמותות האפשריות ועל הדרך הספיקו לעשות שלושה תארים מתקדמים וכמעט לזכות בפרס נובל. בקיצור, השידוך האולטימטיבי להביא הביתה לאמא.
משפטי מפתח: מאז שנולדתי הייתי סיפור הצלחה, אתי לא יהיה לך משעמם, אני טיפוס תחרותי ואתה תהיה המדליה שחסרה לי וכולי.
 
לא סגורים על עצמם

מי הם: אלה שיודעים רק מה הם מחפשים ויש להם מודל שאפתני במיוחד, של מישהי מדהימה שיודעת לבשל, אשת קריירה משגשגת, שתפנק ותעשה להם טוב בחיים אבל על עצמם הם לא מספרים כלום. איך בדיוק תשיגו מישהי/מישהו אם היא/הוא לא יודעים מה הם מקבלים בתמונה?
משפטי מפתח: דרושה מאהבת, רק את חסרה לי בחיים, מחכה לך כאן.


.015625