תמונה שווה אלף מילים - איך להצטלם נכון?

"אחי, צלם אותי לאתר הכרויות"

אתה מבקש מהחבר שלך באמצע טיול בבניאס כששניכם רטובים ומזיעים. אז נכון שבמקרה יש לו מצלמה בשלוף ורצון להפליש עליך ואתה בעצמך במצב רוח פוטוגני במיוחד, אבל תמונה לאתר הכרויות חייבת להיות תמונה מתוכננת היטב, בתאורה מחמיאה, כשאתה במיטבך לגמרי. כמו כן, רצוי להצטלם במגוון מצבים – תמונת פנים, תמונת גוף ואם הפרופיל שלכם כובש – אז גם מהצד. לפניכם טיפים שיעזרו לכם להצטלם בצורה המושכת ביותר, שתגרום לאנשים באתר הכרויות להקליק עליכם ולהתאהב ממבט ראשון.
 
אחת, שתיים, שלוש, סיי צ'יז!

לוקיישן לצילום: הדרך האופטימאלית להצטלם היא בסטודיו מקצועי לצילום, שמנוסה בצילומים. מצד שני, אם יש משהו שלא כדאי לכם לשדר בתמונה באתר הכרויות זה מלאכותיות או רובוטיות. זה לא הזמן לתת לצלם מקצועי לביים אתכם, אלא רק להעניק לכם את הטאץ' הנכון. אם ראיתם תמונות מוצלחות של אותו סטודיו, אתם מוזמנים להגיע עם הבגדים שאתם אוהבים, אחרי ביקור במספרה או רענון של אפטר שייב או לחילופין – להזמין את הצלם לצלם אתכם בסביבה הטבעית שלכם, בבית, בלימודים, בגינה שליד הבית או בכל מקום שנראה לכם מתאים.
תאורה מחמיאה: להצטלם בשמש בשעת צהריים כשהאור חזק הוא לא המצב האידיאלי שלכם. אתם צריכים תאורה אחידה ורכה, שתאיר עליכם בדרך החיובית ביותר, כמו למשל, בשעות אחר הצהריים. אם מדובר בתאורת סטודיו, הצלם כבר ידע לכוון את התאורה בצורה המחמיאה ביותר.
מה ללבוש: זו אכן דילמה שמלווה מצולמים רבים, האם לשדר סקסיות וחושניות או לאמץ את המראה המתוחכם והאלגנטי? חשוב ללבוש בגדים בגוונים פסטלים ורכים כדי לא לשדר נוקשות. מצד שני, עזבו אתכם מהלבן השקוף והבהיר שעלול להפוך רבים מכם לאנמיים יתר על המידה. בחרו בגדים שמחמיאים למבנה הגוף שלכם במידה ומדובר בתמונות גוף – מכנסיים בגזרה ישרה יצמצמו היקפים ומחשוף וי יתאים למשל למי שניחנו בצוואר קצר יחסית ובסנטר מחודד.
איפור ושיער: פרטים חיוניים להצלחת התמונה, בעיקר אצל נשים, אך גם לגברים לא תזיק נגיעה עדינה של מייק אפ או פודרה. תוכלו לשנות כמה תסרוקות או להתנסות במגוון סוגי איפור, אם לא ערכתם התאמת איפור ושיער מקצועית, כדי לבדוק מה מחמיא לכם ומה פחות. פעמים רבות תגלו שדווקא בתמונות התסרוקת שבמציאות נראית פחות מתאימה מצטלמת יפה יותר ולהפך. כמובן שזכרו שעליכם לשמור על אותנטיות, אתם לא רוצים שמישהו ידלק על התמונה שלכם ובדייט לא יזהה אתכם. לא צריך ליצור כאן אשליות, אלא פשוט לשדרג את הלוק שלכם כמה שניתן ועדיין לשמור על הזהות שלכם.
 
 
 
הגישה קובעת: עד כמה שדוגמניות ודוגמנים נראים לכם נינוחים ומשוחררים מול המצלמה, כאילו הם נולדה להצטלם, זה לא תמיד נכון. לוקח זמן עד שמרגישים נח מול מצלמה, אבל היות ואצלכם רוב הסיכויים שעד החתונה מדובר בזמן סטודיו חד פעמי, חשוב שעל ההתחלה תגיעו בגישה חיובית, רגועים ונינוחים. עשו מה שהצלם מבקש מכם אם זה להישיר מבט או להראות חולמניים להפליא ואם אתם אלה שמביימים את עצמכם מול חברים, העדיפו צילום דיגיטאלי כדי שתוכלו לראות את התוצאות לייב ולתקן איפה שאפשר.

הבחירה הנכונה: חשוב מאוד שיהיה לכם מבחר של תמונות לבחור מתוכן את התמונה המנצחת שלכם ולא, לא תמונות מלפני שנתיים, לפני שעשית קרחת או לפני שצבעת לאדום, העדכניות משחקת כאן תפקיד חשוב ולכן, יש ליצור תמונות חדשות ולבחור תמונה שמספר אנשים חשבו שהיא מחמיאה לכם. חשוב תמונה שיראו אתכם ולא תמונה מטושטשת או באור אפלולי שבקושי ניתן לראות מה צבע העיניים שלכם או תווי הפנים. מומלץ לחייך בתמונות כדי לייצר קירבה במפגש הויזואלי עם הגולש ורצוי גם שיראו את העיניים שלכם, כי קשר עין ראשוני תמיד עוזר לאנשים לחוש קירבה.

מאמרים נוספים בנושא כרטיס באתר הכרויות

לוק מנצח לבליינד דייט

סטייל לדייט הראשון

טיול להכרות זוגית


.015625