שביזות דייטים - אייך חוזרים לעניינים

 החצי השני

 

מאת: מערכת החצי השני

אחרי הדייט החמישי שלה שהיה כישלון חרוץ, נגה הכריזה שהיא בהפסקת דייטים. לא משנה כמה ניסינו להחזיר אותה לעניינים, פיתינו אותה עם כרטיסים אטרקטיביים, סיפרנו לה שהשכנה ממול מתחתנת ושלפי ההורוסקופ היא אמורה לפגוש השבוע את אהבת חייה, נגה היתה בשלה והחליטה שהיא לא מחפשת אף אחד. אז נכון שבסוף היא במקרה מצאה את עצמה ערב שישי אחד מתכתבת עם בחור לוהט שהפך להיות מערכת יחסים רצינית, אבל תודו שזה קורה לרבים מאיתנו – שביזות דייטים. אחרי שחרשנו את אתר ההכרויות ופלירטטנו והשקענו ושדרגנו את הכרטיס ויצאנו ויצאנו, נמאס לנו, אנחנו עייפים או שסתם הלו"ז שלנו בעבודה או בלימודים צפוף ופתאום יש חתונות או מישהו מצא ואנחנו עוד לא וכל המוטיבציה שהיתה לנו חודש שעבר מתמוססת ואנחנו מוצאים את עצמינו בוהים במסך נטולי חשק להתחיל עם מישהו.
זה קורה לכולם, אבל אפשר לצאת מזה ורצוי כמה שיותר מהר כדי שלא תפספסו אף אחד וכי כשכבר תמצאו אהבה זה יהיה כל כך נפלא שזה יהיה שווה כל באסה שהיתה לכם בדרך. אז איך יוצאים משביזות דייטים? לפניכם כמה רעיונות:
 
אני בהפסקה, תכף אשוב
כן, זה בסדר לשים את חיי האהבה שלכם על הולד כי לצאת לדייטים בכח כאילו מישהו מכריח אתכם זה לא מתכון להצלחה, אתם עלולים לעשות רושם רע על פרטנר פוטנציאלי או פשוט להמאיס על עצמכם את כל הקונספציה הזאת של דייטים. זו הסיבה שכשאתם מרגישים תשושים או נטולי אנרגיות, זה בסדר לעצור ולבלות בדרך אחרת – עם חברים, בני משפחה, להשקיע בעבודה, בלימודים או סתם להתפנק, לטייל וליהנות. אבל אם לא הקפאתם את הכרטיס, כתבו שיצאתם לחופש והמשיכו לאסוף פניות או מראש החליטו על תאריך יעד שוב אתם חוזרים ובגודל.
 
חפשו סיפורי הצלחה
אל תאספו סיפורים על דייטים כושלים, כי יש הרבה "נשמות טובות" שישמחו לספר לכם על כמה היה גרוע הדייט או איך כולם דפוקים רגשית. להפך, אספו כמה שיותר סיפורי הצלחה על דייטים, דברו עם אנשים אופטימיים ומאוהבים, אספו מהם טיפים ושאפו להיות כמוהם.
 
מ-ש-ת-ד-ר-ג-י-ם
החליטו על הפסקה לשם שדרוג. חשבו מה עצר מבעדכם עד כה, אילו חסמים היו לכם בדייטים, ומה תוכלו לשפר. אם למשל לא קיבלתם מספיק פניות, יתכן שכדאי לכם לעבור שוב על הכרטיס שלכם באתר הכרויות ולעשות לו מייקאובר – תמונה חדשה, ציטוטים מרעננים, המציאו את הדמות שלכם באתר הכרויות מחדש. תוכלו לעבוד על כישורי הדייטים שלכם, לעשות סימולציה מול המראה או עם חברים ולחזור כשאתם בטוחים יותר בעצמכם.
 
חפשו שותף לחיפושים
אין כמו תמיכה ואם יש לכם חבר/ה טוב/ה שבדיוק מחפש/ת אהבה – זה הזמן לצאת לחיפושים ביחד. אל תריבו על בחורים, יש מספיק בחורות לכולם, היו תומכים וסבלניים גם אם הפרטנר שלכם לחיפושים כבר יוצא או מצא מישהו.  
 
אל תצאו רק כדי לצאת
עזבו אתכם מכמויות, האיכות היא מה שקובעת. זה לא אומר שצריך להיות בררנים מדי, אבל זה גם לא טוב לצאת לכמה שיותר דייטים כדי להספיק לפגוש כמה שיותר אנשים. נכון שכשמגדילים את ההזדמנויות, כך גוברים הסיכויים להכיר מישהו, אבל לצאת לדייט רק כדי לסמן V, זו לא הגישה הנכונה ובוודאי לא מה שיגרום לכם להתמיד באתר הכרויות לאורך זמן. בחרו לצאת רק עם מי שנראה לכם שיתאים לכם או עושה לכם את זה ולא רק כי הערב אני פנוי אז יאללה כבר נצא לדייט. עומס דייטים עלול לעשות בדיוק את ההפך ולמנוע מבעדכם למצוא את מי שמתאים לכם באמת.

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0