איך להתחיל עם משהו באינטרנט

 הכרויות

 

לרושם ראשוני יש אפקט חזק בהתחלות פנים מול פנים וגם בקשר רומנטי שמתחיל און ליין. אך בניגוד למפגש פרונטאלי בו הכימיה משחקת תפקיד חשוב, הרי שבקשרים וירטואליים השפה תופסת את המקום של שפת הגוף והיא זו שיכולה לקרב או להרחיק, תלוי במסר שבחרת לשגר או בדרך שבה בחרתם לבטא את עצמכם. לא יודעים איך להתחיל עם מישהו? לאתר הכרויות החצי השני סטוק של מסרים שיעשו בשבילכם את העבודה, אבל אם בחרתם לתקשר בדרך הייחודית שלכם, קבלו כמה הצעות להתחלות מרגשות, משעשעות ואלגנטיות. לחיי התחלות חדשות!
 
למצוא את המכנה המשותף
לפני שכותבים, קוראים! זכרו את המוטו הזה ויישמו אותו בחיי החיזור שלכם. אם תעמיקו בכרטיס שמצא חן בעיניכם, בוודאי תגלו על אותו אדם שלל פרטים שיעזרו לכם לייצר תקשורת ראשונית. כמו למשל: תחביבים משותפים, תחומי לימוד, דברים שהוא אוהב, הדרך בה הוא מתבטא. אם מישהו כתב כרטיס מאוד ציני והציניות הזו עושה לכם את זה, הגיבו גם אתם בצורה צינית כי רוב הסיכויים שאותו בן אדם מחפש מישהו שיבין את הציניות שלו רק היזהרו לא להפוך את הציניות הפיקנטית למשהו פרובוקטיבי שיעורר אנטגוניזם! כמו כן, אם אותו אדם כתב בכרטיס שהוא קרא ספר מדהים לאחרונה ובמקרה קראתם (או באותו רגע עשיתם גוגל ואתם מבינים את העלילה בקצרה), תוכלו לשלוח לו מסר על אותו ספר.
חוץ מזה, עכשיו תקופת החגים וזה הזמן למצוא פרטנר לארוחת החג. מה דעתכם להציע למישהו ללכת יחד לארוחה? זו לא הצעה ממשית, אבל עליתם כאן על נקודה דומה, שניכם לבד, שניכם תלכו לארוחות חג נפרדות, מדוע שלא תלכו ביחד? מי יודע אולי תקבלו משוב חיובי ובאמת יהיה לכם דייט ייחודי בערב החג!
המוטו: חפשו את נקודות הדמיון ביניכם ותוכלו להתחיל התכתבות הדדית.
 
לבלוט מבין כל המועמדים
חשבו כמה הצעות אתם מקבלים וכמה הצעות חיזור בטח הפרטנר שמעניין אתכם מקבל, עכשיו עליכם למצוא את הייחוד בעצמכם כדי לבלוט. את זה אפשר לעשות במה שתכתבו או בדרך שתפנו אליו. אתם יכולים לשלוח קומיקס שציירתם, שיר שכתבתם, קטע מתוך הבלוג שלכם, סרטון וידאו שאהבתם או להציג את עצמכם בדרך משעשעת כמו 10 סיבות לאהוב אותי וכולי. ברגע שתעלו חיוך או תמשכו תשומת לב חיובית, פילסתם את הדרך לתחילת התקשורת או בקיצור, שברתם את הקרח.
המוטו: חפשו את הייחודיות שבכם.
 
להדליק את ההתכתבות
חשוב מאוד להניע את ההתכתבות על ההתחלה, עוד לפני שקיבלתם תשובה, כדי לתת לאותו אדם אפשרות להשיב ורעיון מה להשיב. אנשים רבים לא יודעים לכתוב מכתבי תגובה או חזרה לא לחיוב ולא לשלילה, כך שאם תתנו להם חומר לתשובה יהיה להם קל יותר לעשות את הקונקשיין הראשוני. תוכלו למשל לכתוב משפט קצר על עצמכם ולתת הצעה כמו רוצה לבוא להופעה או מה דעתך על? או אני טרי כאן אולי תוכלי ללמד אותי כמה טריקים ולעזור לי להזמין אותך לדייט? נסו להתחיל דיאלוג וירטואלי וכך תמריצו את אותו אדם לחזור אליכם בין אם הוא מעוניין או לא מעוניין או רוצה לבדוק מי אתם.
המוטו: בכל פנייה - להשאיר מקום לתשובה.
 
לגרום למישהו להתחיל אתך
וכמו בכל התחלות, תמיד יש מישהו שעושה את הצעד הראשון. אבל אם אתם לא רוצים להיות אלה שעושים אותו, תוכלו לנסות למצוא חן בעיני המועדף עליכם כדי שהוא יהיה זה שירים את הכפפה. איך עושים את זה? בודקים את הפרופיל שלו והוא יוכל לגלות אתכם לבד, יוצרים פנייה משעשעת כדי לבלוט אבל בלי שום הצעה ומחכים במהלך ההתכתבות שההצעה תבואו ממנו כמו למשל – אני פנוי הערב יש לך רעיון מה לעשות? רק אל תפספסו הזדמנויות רק משום שהפרטנר לא הבין את הרמז...

המוטו: יוצרים את ההכרות הראשונה ומחכים להצעה.

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.0546875