אצל מי אתם בחג?

 הכרויות

 

שנה שעברה הפרטנר של יפעת הציע לה לחגוג אתו ועם משפחתו את החג הראשון שלהם ביחד. למעשה, ההצעה הזו הפתיעה את יפעת, שפגשה את הבחור רק מספר שבועות לפני החג ולא היתה בטוחה מהן בדיוק כוונותיו, האם הוא באמת רציני כלפיה או רק שחקן מוצלח. אבל ברגע שהגיעה ההצעה, היא הבינה שהוא הגיע לשלב בו הוא רוצה להציג אותה בפני משפחתו ולא סתם במסגרת מצומצמת אלא בפני המשפחה כולה ועוד באירוע הכי משפחתי שיש – ארוחת חג. כעת, התעוררה בעיה חדשה, יפעת לא היתה בטוחה כיצד תספר להוריה שהיא לא תהיה אתם השנה בחג וכיצד תסתגל לאווירה השונה.
כל השאלות האלה הטרידו את יפעת, אבל ברגע שהיא נחתה מקושטת בשמלה חגיגית ומצב רוח מרומם (אחרי שתי כוסות יין) בבית של הוריו של הפרטנר וקיבלה מהם יחס של מלכה, כולל ברכות מזל טוב ופרגונים מהדודות שכבר אמרו לה שהיא האחת בשבילו, היא לא רק נהנתה אלא הרגישה גם הרבה יותר בטוחה בקשר שלה עם הפרטנר. מאז עברה שנה, יפעת כבר גרה עם הפרטנר שלה ואפילו מאורסת, אבל היא עוד זוכרת את הלבטים והחששות טרם ארוחת חג משותפת עם משפחה של פרטנר חדש.

קיבלתם הזמנה חגיגית? לחוצים מהמאורע? לפניכם טיפים לסעודת חג זוגית ראשונה:
 
לדלות אינפורמציה
כדאי להגיע לארוחת חג אצל הפרטנר כשאתם כבר מכירים את הנפשות הפועלות על אף שטרם נפגשתם. תוכלו לעיין עם הפרטנר באלבום משפחתי ולקבל ממנו מידע רלוונטי על כל אחד מהאורחים וכך להכיר אותם בשם וגם בפנים ולקבל מושג מי הם, בסיס ראשוני לשיחה סביב השולחן.

לפנק את ההורים
הזמינו אתכם להתארח? אל תשכחו לצ'פר את המארחים בבקבוק יין טוב, בונבוניירה, חבילת שי או כל דבר אחר כי תודו שלא נעים לבוא בידיים ריקות וזה לא רק היצר הפולני שלכם, זו גם העובדה שזו דרך בטוחה להתחבב על המארחים ולשבור את הקרח בשלב ההכרות הראשוני.

מקום טוב באמצע
חשוב מאוד שתשבו ליד הפרטנר כדי שתוכלו באמת לבלות את החג ביחד וגם כי הוא יעזור לכם להעביר את החג בצורה נעימה, אך עם זאת, אל תסתודדו בצד, אתם בארוחת חג וזו הזדמנות להכיר את המשפחה המורחבת ואפילו לשאוב אינפורמציה פיקנטית על הפרטנר מדודים דודות וכולי. שבו במקום טוב באמצע וכך תרגישו חלק מהמשפחה ותהיו במקום אסטרטגי מוצלח להשתתפות ערה בשיחות שמתקיימות סביב השולחן. אל תהססו לעשות לחיים ולאחל לכולם שנה טובה, זו דרך נהדרת להראות שאכפת לכם מהאנשים עמם אתם חוגגים.

בלי השוואות
אל תשוו את החג שלכם לחג של הפרטנר, כל משפחה נוהגת שונה בהתאם למסורת, לאווירה וכולי וזה לא המקום להכיל על משפחה חדשה את המנהגים שנהוגים אצלכם. להפך, זו הזדמנות לחוות משהו אחר וחדש.

הזמנה חוזרת
אם אתם מבלים את ערב החג אצל הפרטנר, הזמינו אותו לארוחה בחג עצמו אצל ההורים שלכם, וכך תרגישו שגם חגגתם ביחד וגם עם המשפחה. בדרך זו, גם תוכלו לבחון איך הוא מסתדר עם הצד שלכם. אופציה נוספת היא להתחיל את החג אצל הפרטנר ולעבור להמשך הארוחה בצד שלכם או להפך, אם כמובן המרחק הגיאוגראפי סביר וזה לא טרטור עבורכם ובכל מקרה, גם אם החג הזה לא תספיקו לבלות עם המשפחה כמו שרציתם, הגיעו במצב רוח טוב והרבו לחייך ובכל פעם שאתם מתגעגעים למשפחה שלכם, הרימו אליהם טלפון או חשבו כמה זה נפלא שבכל חג אתם עם המשפחה שלכם אבל החג הזה גם הוא מיוחד כי זה החג הראשון שאתם חוגגים בצורה זוגית. אחרי הארוחה המשפחתית, תוכלו לצאת לבלות ביחד ולקנח את החגיגה בבילוי רומנטי משותף.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625