הפרעות בזוגיות

 הכרויות

 

בהתחלה הוא נראה לך כמו הפרטנר המושלם, לא משנה כמה בחנת אותו, הצבת בפניו אינספור אתגרים והוא עמד בכולם ואפילו בהצלחה יתרה. הכל היה נהדר, כבר חשבת לתומך שהוא הפרטנר המושלם עבורך, אבל כעבור חמישה חודשים אחרי שעברתם לגור ביחד, הזוגיות הסוערת נכנסה לשגרה ופתאום אותו אדם שעד כה אהבת מכף רגל ועד ראש כפי שהוא ואמרת לו מדי לילה לפני השינה – בבקשה אל תשתנה בשבילי - מתגלה כפריק חולה ניקיון, שמעדיף לישון פעם בשבוע אצל ההורים שלו מרוב געגועים. לא משהו שאי אפשר לחיות אתו, אלא אם כן את קנאית או בלגניסטית כפייתית, לכל אחד מאיתנו הרי יש חולשות או מגרעות, אבל המושלמות שלו כבר לא עומדת בעיניך וההתנפצות שלה הרבה יותר קשה לך מאשר אם היית לומדת לקבל את הפרטנר כפי שהוא כבר בהתחלה.
לרוע המזל, יש דברים שלא מספרים בדייט ראשון, דברים שמגלים רק אחר כך או על ידי עבודת תחקיר נאמנה. כיצד תעלי על החולשות שלו כבר בהתחלה? איך תדע מה יפריע לך בהמשך עוד טרם עברתם לגור ביחד? הנה דברים שכדאי לשים אליהם לב:
 
לשאול את השאלות הנכונות
שלא תבינו לא נכון, דייטים הם לא ראיונות עבודה ובטח לא תחקירים ביטחוניים, אבל יש דרך לשאול שאלות בצורה נעימה ואוהבת ולקבל עליהן תשובות שיעזרו לכם להבין במי מדובר. כמו למשל, חשפו את עצמכם בפני הפרטנר, ספרו לו על חולשה או הרגל מרגיז שלכם ושאלו מה הוא חושב על זה או איך זה עובד אצלו.
אם יש לכם דברים עליהם לא תהיו מוכנים להתפשר בשום פנים ואופן כמו עישון או העובדה שהוא נוסע כל שלושה חודשים לחודש עבודה בחו"ל, רצוי לדעת עליהם עוד לפני התאהבתם לגמרי. חילוקי דעות פוליטיות לא אמורים להפריד ביניכם, אלא אם כן זה משהו חשוב עבורכם עד מאוד, ולכן, בררו זאת כבר בשלב ראשוני ורק אל תהפכו את הפרטנר לפרוייקט – הוא לאו דווקא ישנה את הדעות הפוליטיות שלו למענכם. . .
 
לבלות בסביבה הטבעית שלו
כל אחד מתנהג שונה כשמוציאים אותו מהסביבה או מהחבר'ה ולכן, חשוב לפגוש את הפרטנר ולראות אותו גם כשהוא במקום הטבעי שלו, בבית שלו, עם ההורים או החברים הכי טובים, כדי לדעת עליו יותר. יש דברים שאנשים יגידו לכם שהוא בעצמו לא יגיד, לפחות לא כרגע, ויש דברים שתוכלו להסיק לבד רק מתוך התבוננות בו. אם, למשל, הוא עוקף בכביש באגרסיביות או מחזיר את כוס הקפה שלו שלושים פעם ומזלזל במלצרים, או היא מאחרת כרונית או נלחצת מכל דבר קטן, אלה דברים שתגלו עם הזמן מתוך בילוי מתמשך זה בחברת זו.
 
ניסוי לילי

לינה משותפת יכולה לבוא בכל שלב בו אתם כבר מרגישים מוכנים, אבל אל תעכבו את הנושא יותר מדי – בדקו איך אתם מבלים לילה שלם או יום שלם ביחד בבית. האם אתם מסתדרים? האם הוא מנסר חזק או משליך את בדלי הסיגריה דרך המרפסת? לא מרים את האסלה? כשמבלים יחד זמן ממושך ובאינטנסיביות ניתן לבדוק איך זה לנהל עם הפרטנר זוגיות אמיתית. דייטים, זכרו, הם יציאות מסעירות, קצרות, שבסופם רוב הסיכויים שכל אחד פונה לביתו. לינה משותפת או טיול משותף או בילוי 24 שעות ביחד הם המבחן האמיתי שלכם. ככל שיעבור הזמן, תאריכו את הבילוי למספר ימים, שבוע, חודש ואם הכל עובר בנעימות, התרגלתם לשטיקים אחד של השני או יש דברים עליהם אתם מוכנים להבליג, יתכן שתגיעו עד מגורים משותפים

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625