איך לצאת לדייט הכי מהר שאפשר

שי, ידיד טוב שלי, מקבל החלטות מהר. בוקר אחד הוא קם מבואס והחליט שהוא מפסיק לישון באלכסון ומוצא אהבה ויהי מה. הבחור לא בזבז זמן על התחבטויות, אלא נרשם מיד לאתר הכרויות ובאותו ערב כבר עמדו בפתח בית הקפה וחיכו בתורות (בלי ידיעתן) שלוש בחורות מקסימות לפגוש אותו, את גבר החלומות שהפציר בהן להיפגש וכמה שיותר מהר.

הראשונה היתה חביבה, השנייה משעשעת ועם השלישית הוא עבר לגור כעבור חודשיים. כן, כן ואוטוטו כבר חתונה.
אז נכון, לא כולנו כאלה ברי מזל, יש מי מאיתנו שיצאו עם הרבה מאוד פרטנרים פוטנציאליים עד שפגשו את החצי השני שלהם, וחלקנו עוד בעיצומו של החיפוש (תיהנו מכל רגע), אבל מה שאני מנסה להעביר כאן דרך האמביציה המטורפת של שי והמזל הגדול שנפל בחלקו הוא שברגע שמגבשים החלטה וחותרים לכיוון הנכון, אפשר להצליח ובגדול. כמובן שדרושה לכך גם יכולת שכנוע גבוהה והתמדה, מרכיבים חשובים לתקופת החיזורים.
 
 
 
החלטתם שאתם רוצים לצאת לדייטים? אל תבזבזו את הזמן. הנה טיפים שיעזרו לכם לקדם את עצמכם לקראת הדייט הנחשק:
 
מקום ראשון בסדר העדיפויות
עוד לפני שפתחתם כרטיס ויצאתם לשוטט בנבכי אתר הכרויות, אתם חייבים להיות פנויים לחיפוש רגשית וגם פיזית. עזבו אתכם מכון כושר, חברים על הבר, סרטים אל תוך הלילה, השלמת שעות בעבודה – מקמו בעדיפות ראשונה מציאת אהבה ואל תתנו לתירוצים, ספקות או חששות לעכב אתכם במשימה. התמסרתם? יופי.
 
משיקים כרטיס
עכשיו, אחרי שיש לכם חלון וחיבור מהיר לאינטרנט ונכונות לפנק את עצמכם באהבה, עליכם להשקיע בכרטיס באתר הכרויות וככל שתשקיעו יותר, כל תתוגמלו יותר.
אם הכרטיס שלכם יבלוט למרחקים ויעקוף בדירוג כרטיסים אחרים, תקבלו יותר פניות. כרטיסים אטרקטיביים מקצרים את הדרך לליבם של דייטרים פוטנציאליים, הם מרשימים יותר וזוכים ליותר פידבקים חיוביים. חשבו על קונספט, צרפו תמונה, היו מקוריים ומעניינים, אבל יותר חשוב מזה – היו אתם!
 
מחויבות לזמינות
לפתוח כרטיס ולהעלם זו טעות נפוצה של מחפשים מתחילים, אבל אתם לא כאלה. אתם תהיו צמודים למייל (אבל לא באובססיביות) כדי לקבל פניות, להגיב ולסנן בעת הצורך. ככה תוכלו במהרה לייצר תקשורת ראשונית עם הפונים. תגובה מיידית פירושה פוטנציאל לדייט.
 
פנייה אישית
אל תחכו שיחזרו אחריכם במרץ, זה עוד יקרה, אבל עד אז – קחו יוזמה ופנו לפרטנרים פוטנציאליים בפניות מרגשות, מסקרנות ומקוריות. מתכון בטוח להתחיל תקשורת.
 
 
איך עוברים לשלב הבא?
אל תתמהמהו עם הכתיבה, נסו לעבור כמה שיותר מהר לשיחה טלפונית ומשם לדייט פרונטאלי. אם תוכלו לעשות הכל באותו יום, לפנות ולהגיב, לדבר בטלפון ולקבוע פגישה, תוכלו לנצל את המומנטום של ההתלהבות ולצאת כבר באותו ערב או בהקדם האפשרי עם מישהו שיכול להיות החצי השני שלכם. איך משכנעים את הצד השני לצאת כל כך מהר?
-          אין מה לחכות, עד שלא נתראה לא נדע
-          את נשמעת מדהים אני כל כך רוצה כבר לפגוש אותך
-          אין בעיה אני מגיע עוד שעה עם האוטו ואוסף אותך לקפה
-          יש דברים שאי אפשר לדחות למחר והדייט שלנו הוא אחד מהם

וזה מביא אותנו לטיפ הבא: ניהול זמן. אפשרי בהחלט לדחוס שלושה דייטים בערב וחמישה בסוף שבוע, אבל אם אתם מותשים רק מהרעיון אז אל תכפו על עצמכם מרתון אינטניסיבי. אתם רוצים להתענג מהחיפוש ומחוויית היציאה ולא לצאת רק כדי לפסול או לאשר כמה שיותר בנות/בנים בערב אחד. ובכל מקרה, אל תהיו לחוצים להספיק כמה שיותר אלא נסו לזרז את העניינים באלגנטיות ואולי תצליחו לצאת לדייט במיידי.


0