אייך לצאת לכמה שיותר דייטים

 הכרויות

 

מאת: ניר, אתר החצי השני
 
אז מה אתם עושים היום בערב? שוב מרתון של סרטי קיטש בטלוויזיה? אולי תריצו איזה משחק עם החברה מול הסוני פלייסטיישן? תצאו לאיזה בר, תקרצו לחתיכות ותחזרו הביתה לבד?
למה שוב לא פתחתם את המייל, איך זה שיש לכם כרטיס באתר הכרויות ושום דבר לא זז? פשוט מאוד! אתם לא מזיזים עניינים.
מי שבאמת רוצה למצוא אהבה יכול לעשות מרתון דייטים, ולבלות את הערבים בדייטים כייפים ולהגדיל מערב לערב את הסיכויים הממשיים שלו למצוא אהבה. כן, כן, זה פשוט כמו שזה נשמע.
תנו לי לספר לכם על אחד החברים שלי שהוא אלוף בדייטים, בניגוד לחברים אחרים שלי שרק מדברים ולא עושים יותר מדי, החבר הזה הוא גמיש מחשבתית, הוא לא פוסל כל אחת על הסף, הוא מתקשר כשהוא אומר שהוא יתקשר, הוא שולח מיילים מרגשים ולכן, הוא גם יוצא לדייטים רבים. היו לו כבר כמה חברות ואהבות וזה שהוא עוד לא נשוי עם ילדים זה בגלל שהוא עוד לא מצאה את אותה אחת עמה הוא ירצה להתמסד. אבל לדייטים אי אפשר להגיד שהוא לא יוצא – כשהוא רוצה הוא בהחלט יוצא. רוצים גם אתם ולא יוצאים? הנה כמה עצות יעילות שיעזרו לכם לצאת לכמה שיותר דייטים.
 
להרחיב את האופציות
אל תתקבעו על תדמית אחת שלכם – אתם מורכבים מהרבה מאוד תכונות ויש הרבה דברים שאתם אוהבים לעשות ולכן, ככל שתרחיבו את המאפיינים שלכם וגם הכרטיס שלכם יהיה עשיר ומרתק כמוכם, ככה יותר פרטנרים יתאימו לכם. התייחסו לעצמכם כאל אנשים מגוונים ורב-תחומיים, ציינו מספר רב של תכונות ותחומי עניין וכך תעוררו התעניינות בקרב כמה שיותר דייטרים פוטנציאליים.

לכל סיר יש כמה מכסים
נכון שלכל אחד מאיתנו יש תדמית מאוד מסוימת של הפרטנר האידיאלי ואת התדמית הזו אנחנו מלבישים בלי הרף על כל הצעה ופנייה ובודקים התאמה, לעיתים היא חלקית, במקרים של מזל גדול היא מלאה אבל לרוב, אין קשר בין הפנטזיה למציאות.
הבעיה היא שאנחנו פוסלים על הסף אופציות נהדרות של פרטנרים שיכולים להיות בקלות החצי השני שלנו על אף שהם לא בדיוק עונים על הקריטריונים הממוקדים שהצבנו לעצמנו כשיצאנו לחפש אהבה, אבל צאו מההגדרה ותנו לכל אחד הזדמנות - בדקו אולי יש בו משהו שכן עושה לכם את זה, החיוך המקסים שלה בתמונה, חוש ההומור שהיא מביעה בכרטיס, העובדה שהיא סופר אינטליגנטית ונכון שהיא גרה קצת רחוק, אבל בשבילה תסכימו לטוס גם עד הירח.

לא להתלבט – לקבוע
השעה לא הכי נוחה? אתם לא בטוחים שהיא הבחירה הנכונה בשבילכם לדייט ראשון? הלחץ בעבודה מדבר מגרונכם? אל תדחו דייט רק בגלל חששות שלא ייעלמו גם מחר. אם אתם חולים, עייפים, מבואסים, באמת זה לא המצב האופטימאלי לצאת לדייט, אבל אם מדובר רק בתירוצים מלאכותיים, נסו לראות מבעד לפחדים וצאו לדייט כדי אם תדחו את הדייט יתכן שמחר היא/הוא כבר יהיו תפוסים ואז אתם באמת תהיו מבואסים.

לצאת לכמה דייטים במקביל
זה לא אומר שאתם עכשיו הולכים לחגוג על דייטים מהבוקר ועד הלילה, אתם לא מנסים לשבור כאן שיא גינס, אבל בהחלט כדאי לקבוע כמה שיותר דייטים, וכן, גם שניים לערב כדי לבדוק כמה שיותר אופציות. העובדה שיש לכם מקום לבחירה תעניק לכם בהמשך את הפריווילגיה לבחור מי באמת הפרטנר המתאים לכם ביותר. רק אל תג'נגלו בין דייטים רבים לאורך זמן, זה מתיש וגם לא אפקטיבי ולא הוגן כלפי הפרטנרים שלכם.

בסיכומו של עניין, אם תגלו גמישות מחשבתית ומעשית בתהליך החיפושים תגבירו את הסיכויים למצוא אהבה.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625