להידלק כל דייט

 הכרויות

 

מאת: מערכת החצי השני
 
איך שלא תסתכלו על זה, צריך הרבה אנרגיות לדייטים. להתארגן, להגיע, לחייך, להקסים, לנהל שיחה משמעותית, לפלרטט, למשוך, להתאהב ולעשות את זה כל ערב או וויקנד או שבוע או חודש מחדש עם אותו פרטנר או עם פרטנרים חדשים. לכבוד השנה החדשה וגם כטיפים טובים לחיים של מערכות יחסים, הכנו עבורכם כלים שיעזרו לכם להצית את האווירה, להתניע את המוטיבציה ולהדליק את הדייט כל פעם מחדש, בין אם זו הפעם הראשונה שאתם בבליינד דייט או הפעם החמישים.
 
שיחת מוטיבציה
תמיד טוב להתחיל את עניין הדייטים או להתמיד בו עם קבוצת תמיכה של חברים טובים, בני משפחה, יועצים מקצועיים או חברי קהילה וירטואליים, כל מי שיספק לכם את הדרייב לעשות את זה, לצאת כבר, להילחם בתירוצים, להיאבק בדחיינות. ברגע שאתם עומדים לבטל דייט או מתחמקים מלקבוע תאריך לדייט, הרימו טלפון לחבר התומך שלכם וקבלו ממנו את זריקת המרץ לה אתם זקוקים כדי להתחיל או לחזור לעניינים. תמיד טוב שיהיה מישהו שקצת יאיץ בכם כשאתם מרגישים שאתם תקועים.

לשנות את הגישה
חשוב מאוד לצאת לדייט כשאתם רגועים, ישנתם טוב בלילה, קמתם עם שיר בלב בבוקר, חייכתם, התארגנתם ואתם נרגשים לקראת הערב. תמיד כיף לפגוש אנשים חדשים וכל דייט הוא עולם בפני עצמו, חשבו על זה כך. אל תשוו את הדייט עוד לפני שהוא התחיל לדייט הקודם הגרוע שהיה לכם באותו בית קפה, אל תשליכו מאפיינים שליליים של דייטרים אחרים על הדייטר הנוכחי עוד טרם פגשתם אותו. נסו לחשוב חיובי ותוכלו להתחיל את הדייט ברגל ימין.
חשבו על זה כאל הרפתקה, חוויה, צעד ראשון בדרך למציאת אהבה. אם תאספו כמה שיותר סיפורים של דייטים קסומים ונהדרים או התחלות של סיפורי אהבה של חברים, יהיה לכם יותר חשק להסתער על שוק הפנויים פנויות כדי לחוות בעצמכם סיפור אהבה ענקי. 
חשבו מחוץ לקופסה
או למעשה, אל תמחזרו את עצמכם כל דייט. אם יש לכם משפט התחלה קבוע, אם אתם מרגישים שכל דייט את משננים את אותו סיפור חיים או חוזרים במונוטוניות על התשובות לשאלות הנפוצות, נסו לעצור, לקחת נשימה עמוקה ולחדש גם לדייט שלכם וגם לעצמכם. נסו להתחיל דייט חדש בצורה חדשה ומרעננת, החליפו בית קפה אם אתם מרגישים שכבר מיציתם, נסו ללבוש בגד חדש או לעשות כל דבר חדש בדייט שעוד לא ניסיתם. כל דייט הוא התחלה למשהו נפלא ואתם מוזמנים להתחיל ל פעם קצת אחרת.

אל תצאו עם הציפיות שלכם
נכון, זה כמעט בלתי אפשרי לפתח ציפייה, במיוחד אם מישהו הדליק אתכם לגמרי בהתכתבות במייל או בשיחת הטלפון וכבר יש לכם את התמונה שלו בראש ואפילו תסריט איך ייראה הדייט אבל לפעמים אתם עלולים להתאכזב או להפך – לגלות שזה טוב יותר. בכל מקרה, אם זה פחות טוב, אל תגיעו עם ציפיות אלא נסו לחוות את הדייט בלי לשפוט ובלי דעות קדומות ובלי מה היה יכול לקרות אם זה היה כמו שקיוויתם ואם זה לטובה, שיחקתם אותה, יש אנשים שיישמעו לכם פחות מתאימים בטלפון ויתגלו כהדבר שאותו חיפשתם כל חיים ובכל מקרה, לכאן או לכאן, המציאות שונה מהציפיות. הגיעו עם שאיפות להתאהב, להתרגש או פשוט להכיר אדם, אבל את הציפיות השאירו מחוץ לתמונה.

סיום מתוק לכל דייט
גם אם היה לכם ערב פחות מרתק מכפי שחשבתם שהוא יהיה וגם אם הדייט אמר לכם שזה לא זה, נסו לצאת בהרגשה טובה – שיש לכם עוד התנסות בדייטים, שלמדתם משהו חדש על עצמכם הערב, שבדייט הבא תהיה לכם חוויה חדשה, שהערב תעברו שוב על כרטיסים ותאתרו לעצמכם דייטים חדשים. חשוב לקנח כל דייט בתחושה טובה גם אם הדייט לא הוביל לשום דבר משמעותי.
להניע את עצמכם לפעולה

תמיד, בין אם זה לשלוח לכם SMS היום אני קובע דייט , להדביק פתקים קטנים על המחשב, לשלוח לעצמכם מייל עם  לינק לאתר הכרויות או לבקש מחברים שכמו שעון מעורר יעירו אתכם כשמגיעה כל ערב השעה לחפש אהבה.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.046875