עשור חדש לאהבה, כללים להכרויות

 הכרויות

 

עשור שלם של פשלות היסטריות, דייטים הזויים וגרועים, בנות שאני לא מבין מאיפה הגרלתי והמון אהבות, המון. מפגשים מרגשים, רומנטיקה מתקתקת, חיי מין טפו טפו טפו ואהבה ענקית שמלווה אותי עד עכשיו והנה, עשור חדש בפתח וגם לכם יש סיכוי להתאהב בגדול, אם עוד לא עשיתם את זה.
אבל לפני שנתחיל בתשוקה עזה את העשור החדש, בואו נביט ביחד אחורה בעיניים פקוחות ונבדוק איפה טעינו ואיך אפשר לשפצר את חיי האהבה ויותר מזה, את החיזורים שלנו. הנה כמה כללים שיש לי להציע לכם שיעזרו לכם לעשות הכרויות משמעותיות יותר בתחום הרומנטי.
 
הכרטיס לא פעיל
חברים, לפתוח כרטיס באתר הכרויות זה צעד ראשון בדרך להשיג אהבה, אבל לפתוח אותו ולהשאיר אותו על שקט, בלי תמונה, ללא עדכונים חמים, כשהפרופיל שלכם סתם מעורר רחמים ולא מעניין אף אחד זו טעות. חבל. גם אם קשה לכם, אתם לא מוכנים, החברים שלוחצים רק עושים לכם אנטי, נסו לחשוב עם עצמכם אם בא לכם לשנות את המצב. עוד עשור בלי אהבה? עוד עשור שבו תקוו שמישהו יתחיל אתכם בפאב או איזו בחורה במקרה תיכנס להרצאה ותתיישב על ידכם ותתאהב בכם ממבט ראשון? העשור הזה לוקחים את חיי האהבה לידיים שלכם – לא רק פותחים כרטיס, מפעילים אותו, משדרגים אותו ופונים לדייטים פוטנציאליים וסוגרים תאריך – אם לא לחתונה – אז לפתוח לדייט הראשון של העשור החדש בחייכם.
כלל : כרטיס פעיל ואטרקטיבי הוא הרושם הראשוני בדרך להכרות.

 
שוב האקס הזה ברקע ?
כן, נכון, הוא תמיד בתמונה, מכרסם בחיי האהבה שלכם ובסיכוי שלכם לאושר. הוא מצידו הסתדר בחיים, למעשה, לא רק שיש לו זוגיות, יש לו גם ילדים אז למה אתם ממשיכים לקוות שתחזרו? הגיע הזמן לשים בצד את כל האקסים המיתולוגיים וסיפורי האהבה מהעבר ולהמשיך הלאה להתחלה חדשה ולאהבה ענקית, הסיכוי הממשי שלכם לזוגיות אמיתית.
כלל : קל יותר להכיר מישהו חדש בלי שהקודם נמצא ברקע.
 
סטוק של דייטים
אל תקבעו דייט אחד בחודש, כן, גם אם הלו"ז שלכם כל כך צפוף שקשה לכם לנשום. אם מדובר בתקופה זמנית בחיים שלכם, אין בעיה, תמיד אפשר לדחות לחודש הבא, אבל אם זה סתם מתוך התחמקות או מתוך מחשבה שאתם לא עומדים במסה – עזבו אתכם מתירוצים. ככל שתרבו לצאת יותר, כך תכירו יותר אנשים, יותר אופציות = יותר הזדמנויות לקשר. אז קדימה, לפתוח יומנים ולקבוע כמה דייטים ראשונים לשבוע הראשון של העשור.
כלל : להתנסות בכמה שיותר דייטים כדי למצוא מי מתאים לכם ביותר.

לבזבז זמן על דייט בלי פוטנציאל
שוב אתם תוהים אם הדייט המתמשך שלכם של החודשיים באמת שווה את המאמץ? אם אתם תוהים אז כנראה יש דברים בגו. לא כדאי למשוך דייטים רק בגלל שאתם מקווים שיהיה בסדר. קודם כל, נתחיל בגישה הפרקטית, יושבים, מדברים, בוחנים ביחד לאן פניכם מועדות, האם כל אחד מוכן להשקיע יותר, לעשות דברים קצת אחרת, אבל אם זה לא עובד, אין טעם לגרור. להפסיק עכשיו ולעבור לאופציה הבאה, במיוחד אם זה הדדי.
כלל : דייט הוא לא שק, לא גוררים אותו רק כי לא בא להיות לבד.
 
להתחיל לתת מעצמך
קוראים לך קונכייה? הגיע הזמן להיפתח. אל תשמרו רגשות עמוק בפנים, אל תסתגרו בפני מי שרוצה לאהוב אתכם, אל תתנו לפרטנר להזיע רק כדי לחזר אחריכם – תנו גם, כדי שחלילה לא תפספסו סיכוי ענק לאהבה. היו שם בשבילו, אבל גם אל תהיו פראיירים, העשור הזה אתם נותנים ומקבלים בחזרה.

כלל : לתת מעצמכם, לצפות שהפרטנר יהיה שם בשבילכם.

 

 

 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625