פאדיחות שפרטנרים עושים לך

 הכרויות

 

מאת: שי, מערכת החצי השני
 
"ראיתם את הכרס שצמחה לשי?", היא שואלת כאילו אני לא עומד צמוד אליה, מאדים מבושה, דוחס חזק את הבטן פנימה וכל החברים שלי מריעים בשמחה : " נכון שי באמת השמנת! מה קורה עם המנוי שעשית במכון הכושר?". והיא? מאושרת עד השמיים, מצחקקת, מחזירה לי על אתמול, כשספרתי להורים שלה שהיא שרפה את העוגה היחידה שהיא עשתה אי פעם בחיים שלה. ככה זה. כשאתם מרגישים נח אחד עם השני אז מתחילות כל הפאדיחות, אותם דברים אינטימיים שנראים לכם מקסימים עלולים להתפרש אחרת לגמרי כשהם יוצאים לאוויר העולם.
חוששים שהפרטנר יפאדח אתכם בפרהסיה? הנה כמה כללי זהירות שכדאי לנקוט כדי למנוע סיטואציות מביכות בהמשך.
 
נא לא לחשוף סודות
כשאתם מספרים משהו אינטימי לפרטנר, גם אם זה נראה לכם טיפשי, בקשו ממנו במפורש לשמור את הנושא בדיסקרטיות, כדי שאחר כך הוא לא יפיץ את זה חלילה לכל מי שרק מוכן להקשיב. ברגעים אלה הפרטנר אומנם יכול להיעלב מזה שאתם לא סומכים עליו, אבל עליכם להסביר לו במילים עדינות שמדובר בנושא רגיש עבורכם וגם אתם מבטיחים בתמורה לא לספר לאף אחד דברים אינטימיים שהוא יספר לכם.

עצרו אותו בזמן
לא תמיד אפשר להזהיר מפני פאדיחות ויש פרטנרים חסרי טקט או כאלה שלא רואים מה הביג דיל לספר לכל העולם שאתם מנסרים בשנתכם או הייתם מאוהבים בבוסית שלכם ולכן, היו תמיד ערים למה הפרטנר שלכם מספר לאחרים ונסו לעצור אותו לפני שהפאדיחה מתפרצת החוצה בדרך אלגנטית כמו מה את מספרת לכולם עלי? או היא רואה דברים מפרספקטיבה אחרת ואם לא הצלחתם לעצור את ההתרחשות בזמן אמת תמיד תוכלו להתלוצץ על הנושא ולהראות שיש לכם חוש הומור ורק אחר כך להסביר לפרטנר שהוא בעצם הביך אתכם בפומבי.

לאהוב אותה כמו שהיא
יש דברים שאתם חושבים שהם חמודים, כבר אמרנו את זה בתחילת הכתבה, אבל הסביבה שלכם חושבת שמדובר בהתנהגות מפאדחת ביותר כמו פרטנר שאוכל בידיים, לא מבין בדיחות או להפך – מספר בדיחות קרש. נסו לא להיעלב בשם הפרטנר וגם להסביר לו שמדובר במשהו שלדעתכם הוא מקסים אבל בעיני מישהו אחר קצת פחות. אם אתם מודעים להרגלים של הפרטנרים שמביכים אתכם, נסו להסב את תשומת ליבו לכך וגם לבקש מהחבר'ה להימנע מלהתייחס לאותם הרגלים.
 
נבחרת הפאדיחות
גם אם לא מדובר בפאדיחות גדולות, יש רגעים שהפרטנר עלול להביך אתכם. הנה אוסף של כמה פאדיחות שהיו לי עם אקסיות, הזוגית העכשווית ובכלל. לצחוק, ליהנות ואם אפשר – למנוע את הפאדיחה בזמן.

הפרטנרים המסדרים
מכירים את אלה שתמיד חייבים לסדר לך את החולצה, הפוני או האיפור לפני כולם? מנגבים אתכם במפית אם נזלה לכם טיפת מרק על הלחי? זו עלולה להיות פאדיחה במיוחד אם מדובר בפורום רשמי כמו למשל, פגישת עסקים. נסו לבקש ממנו לעשות זו בצד ולא ליד כולם או פשוט במקום לנקות להעיר לכם שנתקעה לכם פטרוזיליה בשיניים ואתם כבר תדאגו לשלוף אותה משם.

הפרטנרים החקיינים
אח הדברים המרגיזים ביותר וגם מפדחים הם הרגעים בהם הפרטנר מחקה אתכם בסיטואציה מביכה כלשהי ליד כולם. אם זה מגיע למצב בו אתם חשים שהפרטנר עושה מכם צחוק, כדאי לגשת לשיחה רצינית בנושא.
   
פרטנרים חסרי טקט

כן, כן, אלה שמוכרחים לשתף את כו-לם בפרטים עסיסיים מתוך חיי המין שלכם או בשלל אנקדוטות אינטימיות או עוד יותר גרוע מזה, לספר לאחרים דברים אישיים שמישהו סיפר לכם בלי לבקש את רשותכם. ברגע זה כדאי לקחת את הפרטנר לצד ולבקש ממנו להפסיק ולכבד בבקשה את הפרטיות שלכם.

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625