תכונות שיעזרו לכם בזירת ההכרויות

יש כל כך הרבה טיפוסים שם בחוץ וכל מה שנשאר לכם זה רק לבחור את האחד שמתאים לכם ביותר, לחזר אחריו, לצאת ולקוות שמשם ואילך הרגש יעשה את שלו ותוכלו להתאהב זה בזו. אבל עד אז מדובר לעיתים בתהליך שבו לא רק שאתם מבינים מה אתם מחפשים, אלא גם מי אתם. ברגע שהתבקשתם להשיק כרטיס באתר הכרויות ולספר בו על עצמכם מתחיל לו תהליך חדש ומרתק של חיפוש עצמי. אתם שואלים את עצמכם מה הפרטנר שלי בעצם יאהב בי, מה אני אוהב בעצמי, אילו תכונות בולטות הייתי מפגין כלפי חוץ ואילו תכונות מפנים פנימה ומתוך כל הרשימה הגדושה והנפלאה שהיא כל החלקים של השלם, שהשלם הוא כמובן אתם, עליכם לבחור את מגוון התכונות שתוסיפו לכרטיס שלכם באתר הכרויות. אבל בלי קשר לתכונות אישיותיות שלכם, יש תכונות שכדאי לפתח, לאמץ או לחזק באופי לקראת תהליך החיפוש הנה כמה מהן:

יוזמה ואמביציה
נכון שכולנו חולמים שיפנו אלינו כמה שיותר אנשים ושכל מה שנצטרך זה לשלוף פינצטה דמיונית ולברור מי מביניהם יהיה הדייט הבא שלנו, אבל המצב הוא לא תמיד כזה וגם אם הוא כן ואתם סופר פופולאריים (הכל תלוי בכמה שדרגתם את הכרטיס שלכם), הרי שתמיד יהיו כאלה נחשקים שלא פנו אליכם וכאן בדיוק נכנסת לתמונה האמביציה. אתם מוזמנים לשגר מסרים של תשוקה או הצעה מעניינת לדייט הפוטנציאלי שטרם פנה אליכם, כי לא חלילה לפספס אותו בדרך. היוזמה לא נגמרת שם, לאורך כל תהליך ההכרות תידרשו להפגין יוזמה, בין אם זה ליזום שיחת טלפון ומשם דייט ראשון ובהמשך דייט שני וגם בזוגיות לא תזיק לכם קצת יוזמה, למשל, כשהפרטנר מבואס ולא משתף או כשהוא לא החלטי לאן תצאו הערב, אתם תמיד תוכלו להציע וליזום, להזמין ולרגש וכמובן להחזיר בחזרה כשהוא יוזם.
 
ספונטאניות
גם אם אתם טיפוסים מאוד מחושבים שמתכננים את החיים קדימה, עד כה הכל מתקתק אצלכם היטב, הרי שבזירת ההכרויות לפעמים יש צורך בספונטאניות. לא חלילה בפתיחת כרטיס, אל תפתחו כרטיס באימפולסיביות אלא חשבו מה אתם כותבים בו, אבל אם בהחלט קבלתם הצעה אטרקטיבית לדייט מהיום למחר או הדייט שלכם מזמין אתכם לדייט שני בהתראה קצרה ואתם בהחלט מעוניינים אבל בדיוק כבר קבעתם משהו או לא הספקתם להתארגן, כאן כדאי לנסות יותר ספונטאניים, לזרום והעיקר – ליהנות.
 
סבלנות והקשבה
לא תמיד מוצאים אהבה תוך יום ובעת תהליך החיפוש חשוב מאוד שתאזרו בסבלנות, לפעמים לוקח זמן עד שהדייט הפוטנציאלי ראה את המסר ששלחתם או עד שהוא הספיק לחזור ובשבילו מדובר בעוד כמה שעות אבל עבורכם זה נראה כמו נצח. אין מה לעשות, צריך לחכות בסבלנות וגם אחר כך, לא לצפות שתמיד הקשרים הרומנטיים שלכם יתקדמו בקצב מואץ, יש פרטנרים שיותר לוקחים את הזמן ויש גם צורך בהקשבה, במיוחד כשהפרטנר זקוק לאוזן קשבת כמו שלכם. סבלנות והקשבה – שילוב מנצח להצלחה.
 
 
התמדה
יתכן שאיך שתתחילו את החיפוש כבר תמצאו אהבה, אבל לפעמים זה לוקח זמן ולפעמים גם דייט אחד יהיה מדהים והבא אחריו לא משהו, אבל אם תתמידו בחיפושים, ביוזמות, תהיו סבלנים ועקביים בפעילות שלכם באתר הכרויות תוכלו למצוא את האדם המתאים לכם ביותר. בכל פעם שאתם נסוגים, דוחים למחר, מגיעים לדייט עם שלל תירוצים חשבו פעמיים ותחליטו שהפעם אתם מתמידים ומנסים להתאהב בלי תירוצים שהטיימינג לא מתאים, שהחיים שלכם כרגע צפופים, שאתם מתגעגעים נואשות לאקס המיתולוגי, שאין לכם תקציב כרגע לדייטים.
 
אל תוותרו לעצמכם
ונסיים את הרשימה שלנו בתכונות שלא כדאי להפגין בדייטים, כמו למשל, גאווה. אם אתם מגיעים בגישה שהדרך הזו לחפש אהבה לא מתאימה לכם או שהפרטנר לא מספיק נאה לכם רוב הסיכויים שתיצרו אנטי ולא רק שהדייט הפוטנציאלי שלכם לא יתחבר אליכם גם אתם אלה שתחמיצו הזדמנות נהדרת לקשר רומנטי. וותרו על הגאווה אבל את תוותרו לעצמכם ! בכל פעם שאתם מתחמקים מהכרות, בדקו למה זה קורה לכם, מה עוצר בעדכם להיות מאושרים ונסו להתחיל בתהליך עם חיוך, זה רק עניין של זמן עד שתכנסו לעניינים ותיהנו מכל רגע.

0