מה לעשות עם פרטנר אי זוגי

 הכרויות

 

מאת : שי, מערכת החצי השני
 
"אתה כל כך לא זוגי", היא אומרת ומביטה בי בעיניים מאשימות. אנחנו אחרי דאבל דייט סוער עם חברה טובה שלה והגיק התורן. כל הפגישה זוג האוהבים הטרי מתגפף ברעש כאילו אנחנו לא שם ממש לידם, במסעדה, בקולנוע, הם לוחשים נון סטופ מילות אהבה אחד לשנייה באוזן ואנחנו בוהים בהם וככל שהם קרובים ככה אנחנו מתרחקים.
עם כל הכבוד, אנחנו זוג ותיק ואנחנו לא חייבים להוכיח כלום, ככה חשבתי, אבל זוגתי חושבת אחרת. הייתי רוצה שתבוא איתי יותר לארוחות משפחתיות, היא תופסת טרמפ על הוויכוח העדכני וכבר מנסה לסחוט ממני עוד הבטחות על הדרך. אבל אני לא נכנע מהר, אני טיפוס זוגי, נותן מכל הלב ורק לא תמיד לוקח על זה קרדיט בפומבי.
אבל אם אתם מרגישים שאתם לא מספיק זוגיים או שהפרטנר שלכם לא זוגי, מבלה יותר עם עצמו, מעדיף ליהנות עם חברים על חשבון הזמן הזוגי שלכם ועוד – תמיד אפשר לשנות את המצב ולנסות להפוך אותו לזוגי יותר. איך עושים את זה ? הנה מספר עצות לזוגיות זוגית יותר.

מצהירים על זוגיות
כמעט כל אחד מאיתנו הגיע לשלב הזה בחיים בו הוא רוצה זוגיות ואפילו מעדיף להיות בזוגיות מאשר לבד או לדלג בין מערכות יחסים ארעיות. אני כבר הייתי בסרט הזה, התלבטתי, נהנתי יותר עם עצמי ואז הבנתי שזה לא הטיימינג עדיין בשבילי או שטרם מצאתי את הבן אדם הנכון עבורי. אחר כך היא הגיעה, כבשה את ליבי ומאז אני סופר זוגי. אבל הרגע בו הבנתי שאני זוגי היה הרגע בו אמרתי לכולם שאני בזוגיות: הכרתי אותה למשפחה, לחברים, אפילו שיניתי את הסטטוס שלי בפייסבוק, אחר כך הגיע השלט על הדלת עם השמות של שנינו. ההצהרה הזו אולי לא משמעותית לאחרים, אבל לי אישית היא עשתה את ההבדל. תנסו גם אתם ותראו אם זה עובד.

לחשוב כמו זוג
פעם דברתי המון על עצמי, אמרתי אני רוצה, אני חושב, אני בא, אבל איך שנכנסתי לזוגיות התחלתי לדבר ברבים באנחנו בביחד. פתאום גם הרצונות שלה נכנסו לתמונה, פתאום היה לי חשוב לדעת מה היא חושבת. זוגיות זה לא רק מצב צבירה של מערכת יחסים, זה גם שינוי תפיסתי. נסו לחשוב יותר על הפרטנר, לקחת בחשבון את דעתו, להחליט ביחד מה טוב לשניכם.
אם, אגב, עדיין הפרטנר לא מרוצה ומרגיש שאתם לא מספיק משקיעים בזוגיות, כדאי לשבת לשיחה מלב אל לב ולבדוק מה זה בעיניו זוגי, למה הוא מצפה מכם ואז לחשוב מה תוכלו לתת ולתרום בנושא כדי שהוא ואתם תרגישו טוב יותר עם הזוגיות שלכם. יש אנשים שבשבילם להיות זוגי יותר זה לתת יותר חום ואהבה, להביע חיבה בפומבי, להיות יותר רומנטי, לבלות יותר זמן ביחד ועוד.

זמן איכות זוגי

ואפרופו זמן איכות זוגי, חשוב מאוד לשלב זמן איכות זוגי בשגרת החיים. כן, נכון, בהתחלה אתם רק רוצים לבלוע אחד את השני ומבלים ביחד בלי הפסקה, אבל בהמשך הדרך זה מתמתן ולפתע יש סידורים ולחץ בעבודה והמון מבחנים באוניברסיטה ובלי ששמתם לב אתם נרדמים מול הטלוויזיה בלי שבכלל החלפתם מילה. לכן חשוב מאוד לקבוע זמן איכות זוגי (רק שניכם, בלי נספחים) במועדים ידועים לפרקי זמן מוגדרים וכל פעם להחליט ביחד או כל אחד בתורו מה תעשו, איך תתפנקו והיכן תבלו. אם אתם יכולים למתוח את הזמן על פני וויקנדים, טיולים ארוכים בחו"ל אז בכלל מצוין, אבל האתגר הגדול הוא לשמור על הלהט תוך כדי השגרה גם כשאתם עסוקים, בבית ולא רק בצימר רומנטי. הקדישו לכך תשומת לב ותיהנו מכל רגע.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0