קשר רציני עם בן זוג – יכול להצליח גם בשלט רחוק

 באחד מימי הקיץ הלוהטים, נסעו ל' וחברותיה לפסטיבל על חוף בכנרת. הבנות התמקמו עם אוהלים ויצאו להשתזף על החול הרך. ל' היתה שקועה עמוק בספר כשלפתע הגיח לפניה גברבר מסוקס והציע למשוח לה קרם הגנה על הגב. הבחור מצא חן בעיני ל' והיא הסכימה. ככה החל רומאן הקיץ של ל', סטודנטית באזור המרכז וא', סטודנט מאזור הדרום.


 את הקיץ בילו בני הזוג בהרפתקאות מסעירות: יצאו לטיולים, צפו בהופעות, ישנו זה אצל זו ונהנו מכל רגע. אולם, ככל שהחופש התקדם לסיומו ושנת הלימודים עמדה להיפתח, גבר החשש בליבה של ל' שמערכת היחסים בינה לבין א' לא תחזיק מעמד.
-        מתי אני אראה אותו? אין לי רכב והוא יגור נורא רחוק וכל השבוע ילמד ובטח גם בסופי שבוע יהיו מטלות ולימודים, אמרה ל' בעצב לחברותיה.
 
 
-        היא בטח תכיר מישהו מהמרכז ותשכח אותי, אמר א' לחבריו והיה עגמומי מאוד מהמצב.
על אף החשש השניים הבטיחו זה לזו להישאר בקשר טלפוני קבוע, להיות זמינים במסנג'ר ולסמס בטירוף ולנסות לבקר זה את זו כל סוף שבוע שני. החברים היו סקפטים, אפילו א' ול' לא האמינו שמערכת יחסים בשלט רחוק יכולה להצליח, אבל בסופו של דבר, הם שמרו על זוגיות נפלאה וברגע שסיימו את הלימודים עברו בני הזוג לאזור השרון ושכרו יחד דירה.
 
הכרתם באתר מישהו שגר רחוק יחסית מכם? חוששים להתחיל אתו פן לא תצליחו לתחזק קשר עם בן זוג כשהמרחק הגיאוגרפי חוצץ ביניכם? אל תרימו ידיים. געגועים חזקים לבן זוג יכולים רק לשפר את הקשר וגם זוגיות רחוקה פיזית יכולה להיות מבחינה רגשית קרובה וחזקה להפליא.  

שיחות מפתות
הקול שלכם יהפוך לאמצעי התקשורת הדומיננטי ביותר בקשר. היות ולא תיפגשו את בן הזוג פנים אל פנים לעיתים תכופות, מומלץ לאמץ את הטלפון או הסוללרי כמכשיר קשר קבוע. אל תדברו עם בן הזוג הרחוק כשאתם עסוקים או לחוצים כי הטון שלכם יביע חוסר עניין או ריחוק. קבעו שעה ביום שנוחה לשניכם לדבר. שיחות נפש עם בן הזוג לא מחייבות מפגשים אינטימיים. נהפוך הוא: בני אדם רבים נפתחים דווקא בטלפון. חוץ מזה, חשבו איזה כיף לדמיין את בן הזוג כשהוא מקשיב לכם מהעבר השני. אתה מוזמן לדמיין אותה לבושה בייבי דול סקסי גם אם במציאות היא עם טרנינג ונעלי קיפי ואת יכולה לפנטז שאת בכלל מדברת אתו ומחבקת אותו תוך כדי. לעיתים דמיון אירוטי מגרה יותר ממפגשים פיזיים. 

פנים דרך המחשב
הצטיידו במצלמה המחוברת למחשב וכך תוכלו לראות את הבן זוג בעת שאתם מתכתבים במסנג'ר או מדברים בסקייפ. כך תוכלו להיזכר בתווי הפנים זה של זו, לעשות פרצופים מצחיקים או לשלוח נשיקות חושניות. זיכרו שיש אנשים שניהלו רומאנים וירטואליים, כשכל אחד מבני הזוג  גר בכלל ביבשת אחרת ועדיין הם הצליחו לשמור על קשר זוגי נפלא.
 
 
הפתעות בדואר
חשבו איזה כיף זה לשלוח לבן הזוג בדואר מכתבים ארוכים, גלויות יפות ואפילו מתנות קטנות. להתכתב במייל זה גם כיף, אבל יותר כיף לקבל מכתב כתוב בכתב היד האמיתי של בן הזוג ולא עוד מייל מוקלד בגופן או בפונט החביב עליו.
 
טיול קסום
מדינת ישראל קטנה וגם המרחק בין רמת הגולן לאילת הוא משהו שאפשר לעשות לפחות פעם בשבועיים או חודש. שמרו על מפגשים קבועים עם בן הזוג ובילויי סוף שבוע ארוכים ביחד. חשבו כמה נחמד זה לשנות אווירה אצל בן הזוג  או להגיע לאזור מגורים אחר לסוף שבוע קסום אצלה. חשבו שכל השבוע אתם לומדים או עובדים והקצו את הוויקנדים המשותפים לבילויים נטו. זה משהו שלא בטוח שהייתם עושים אם הייתם מתראים מדי יום או גרים קרוב האחד לשנייה. אז קדימה, נסו ליהנות מכל רגע!
 
משנים את החיים
אם יש לכם את האפשרות ואת האומץ הדרוש, אתם מוזמנים לשנות את אורח החיים ולעבור לגור סמוך לבן הזוג. אם אתם מאמינים בקשר הזה יתכן ושווה לכם הטרחה. יתכן ואפילו לא מדובר בטרחה אלא בהזדמנות קסומה לגלות עולם חדש לגמרי. נכון, ככל הנראה רק אחד מכם יצטרך להחליט שהוא משנה את חייו כרגע לטובת האחר, אבל אל תיפתחו במשא ומתן מפרך. חישבו אם אתם עצמכם מוכנים לעשות את השינוי או מוכנים בכלל לבקש מבן הזוג שיעשה את השינוי הנחוץ כדי ליצור גם קירבה גיאוגרפית.  

.015625