נפרדים ומתחרטים

 הכרויות

 

מאת: שירה דרורי
 
פעם חברה שלי יצאה עם מישהו חמוד נורא. אנחנו לפחות חשבנו שהוא מאוד חמוד. הם הכירו באתר הכרויות באינטרנט, חיזור מהוסס, רק אחרי התכתבויות ארוכות העזו להיפגש וגם אז מפגשים חפוזים, דייטים קצרים בבתי קפה, פה ושם נשיקות וחיבוקים ורק אחרי שבועיים-שלושה שכולנו שאלנו מה מתקדם פתאום הגיע הקליק הגדול והחברה נעלמה אצלו בדירה, העבירה שם ימים שלמים והאהבה פרחה. אבל מסתבר, לבחור היו ספקות כי יום אחד הוא פשוט פתח את ליבו בפניה וסיפר לה שהוא לא מרגיש שזה זה, שגם החברים שלו מתלבטים לגביה (למה הם בכלל מתערבים?), שהוא מוכן לתת לה צ'אנס נוסף. החברה, שלא היתה ערה לתהפוכות ליבו של הפרטנר, מיד נכנס לפעולה וניסתה לעשות ה-כל אבל באמת ה-כל כדי שזה יעבוד. להיות יותר אסרטיבית, פחות קרצייתית, לפנק יותר, לתת מרחב, להתחנף לחברים שלו, להיות צינית כמו שאמר לה שהוא אוהב אבל מסתבר שהמאמצים לא הועילו וכעבור חודש הודיע לה הפרטנר סופית שהוא מוותר. שהיא מקסימה, שיש לה תכונות מצוינות, שיום אחד היא תהיה אישה נהדרת אבל למישהו אחר – ממש לא לו. אז היא שחררה וספגה פנימה את הבלבול והכעס והעצב והבדידות שבאו אחרי והתחילה לצאת עם אחרים, לא משהו לכתוב עליו הביתה, פה ושם סיפורי אהבה, דייטים מצוינים, אבל יותר נישאר ידידים ופחות זה בעלי לעתיד. ואז הוא פתאום התקשר אליה, כולו נופת צופים, מסתבר שהבחור לא מצא מישהי מדהימה כמוהו ולא הבין מה יש לו בידיים והוא מוכן לעשות ה-כל אבל ה-כל כדי לקבל אותה חזרה.
החברה התלבטה, אמרה שהיא צריכה לחשוב על זה, עד שהיא חזרה לעצמה, לתשוקה האדירה לצאת לדייטים ובכמויות ופתאום הוא בא ומערער לה את הביטחון והיא מנסה להיזכר אם היא היתה מאוהבת בו ואם היא תוכל שוב להתאהב בו מחדש, אחרי שהוא זרק אותה ומי אמר שהוא לא יעשה את זה שוב ? בכל מקרה החברה אמרה כן, שוב היה זה סיפור אהבה, היא התמכרה לתחושת הביחד, החברים שלו אפילו חייכו אליה במפגשים, אבל כעבור חצי שנה, כשהיא הציעה לו לעבור לגור ביחד, הבחור התכווץ במקום ואמר שהוא צריך לחשוב והוא כבר לא בטוח שזה זה ואולי מלכתחילה הם לא היו צריכים לחזור. החברה שלי כבר לא חיכתה לו, בשקט היא ניגבה את הדמעות וארזה את כל החפצים האישיים שלה במזוודות, התקפלה לדירה שלה ועוד באותו יום השיקה מחדש כרטיס באתר הכרויות. את הבחור היא לא ראתה, רק במקרה באתר הכרויות ומאז היא גם תפוסה חזק על ידי מישהו אחר, אבל אם גם לכם זה קרה וגם אתכם רצו חזרה
ואתם מתלבטים – הנה כמה נקודות למחשבה.

עניין של טיימינג
אם כבר התאהבתם במישהו אחר, לא תמיד כדאי לשבור מערכת יחסים טובה למען מישהו אחר, אבל אם טרם המשכתם הלאה ויש לכם אמונה שהפעם זה יצליח שווה להמר. אולי תופתעו לטובה ובכל מקרה, גם אם בסבב ב' זה לא עובד, לא וויתרתם על כלום.

מבדק מציאות
בדקו האם הפרטנר באמת השתנה או האם הרגשתו כלפיכם השתנתה. חשוב לבדוק מה מניע את הרצון שלו לחזור, האם זה נובע מתוך רגשות כנים או מתוך זה שהוא כרגע לבד ומחפש פרטנר מוכר להעביר את הזמן. לפעמים אגב השינוי לא טובה. אם עברו מספר חודשים ואפילו שנים מאז הפרידה, יתכן שהפרטנר השתנה והוא בן אדם שונה ממי שהכרתם ואהבתם ולא בטוח שכעת תוכלו להרגיש כלפיו את מה שהרגשתם בעבר וגם לא לפתח רגשות חיוביים מחודשים.

שמרו את הכעס
אם בחרתם בפרטנר מחדש לא כדאי להעביר את מערכת היחסים המחודשת ביניכם כשברקע קולות של טינה. אם בחרתם בו מחדש, זה הזמן לסלוח לו על העבר ולפתוח אתו התחלה נקייה ועם זאת, להבהיר לו שהיה לכם קשה בפעם הקודמת ואתם מקווים שהפעם הנוכחית תהיה מוצלחת יותר.
 
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.03125