חיזורים - אפשר גם מרחוק

 הכרויות

 

מאת: שירה דרורי
 
אני רגילה לקבל פרחים, אולי בונבוניירות, מחמאות מטריפות לי את האגו, חיוכים ממיסים את ליבי. כשגברים מדליקים אותי אני נדלקת וכשהם לא, אני כבויה לגמרי. פעם חשבתי שזה אפשרי רק מקרוב, שיש קליק ואפשר לראות אותו בעיניים. מישהו ממצמץ לך במסיבה או משהו בקול שלו פלרטטני ומושך. אבל מסתבר שאפשר גם אחרת, בלי להכיר את הבן אדם, בלי לראות אותו אפילו, אחרי דקת הכרות שכל מה שאת יודעת עליו זה מה שהוא כתב על עצמו בכרטיס הכרויות.
יצאתם פעם לחיזור מקוון? זה גדול. אפשר לעשות את זה בפיג'מה או תוך כדי ישיבה בבית קפה מול הלפ טופ ולמחוק את המשפט אם הוא לא קסום כמו שחשבת והכי כיף זה לקבל פידבק חיובי בחזרה. הידד! מישהו נשבה בקסמיך.
אז איך מחזרים אחרי דייט פוטנציאלי באתר הכרויות? קבלו מדריך חיזור וירטואלי למחזרים מתחילים בעולם המקוון. זהירות, זה ממכר.

מחמאות. זה עובד
מה רע בלהגיד אהבתי את הכרטיס שלך? הוא מצא חן בעיני? תנו לבן אדם להרגיש טוב לגבי עצמו. הרי לא סתם עצרת אצלו בכרטיס והתלהבת. לא הגרלת אותו אלא בחרת בו. זה כבר עושה את כל ההבדל. ואם את רוצה להתבלט בין כל המועמדות ואם הוא כזה נחשק אז בוודאי יהיו לך כאלה, כדאי להחמיא. אבל בלי חנופה, אלא משהו שבאמת יגרום לו להגיד זו בחורה שיודעת לפרגן. את יכולה להחמיא לו על משהו ספציפי (השפתיים, העיניים או הציניות), להגיד לו שהוא ממש הבחור שחיפשת וכל מחמאה יצירתית שעולה לך בראש, אבל בלי להשתפך יותר מדי, זה עלול לעשות קצת אנטי או סתם להתפרש כגימיק מלאכותי.

לפרסם את עצמך
שיבין שיש בשביל מה לחזר ושיש בהחלט למי לחכות. איך הוא ידע לחזר אחריך אם לא תזרקי לו עצם? אל תשחקי אותה לגמרי קשה להשגה כי הוא עלול לפרוש מהמרוץ, אבל אם את פנית אליו, אז ספרי לו קצת על מה שאת אוהבת, מי את ומה עושה אותך כל כך נפלאה (הכל כמובן במינון הגיוני וברוח טובה). לפי זה הוא ידע איך לחזר (אני אוהבת משוררים – הנה עזרת לו להבין מה הכיוון. שיר פרי עיטו כבר בדרך אלייך).

לעורר ציפייה
זה המקום לספר איך ייראה הדייט שלכם ורצוי שהוא לא יהיה מנותק מהמציאות לגמרי אבל בהחלט דייט חלומי. שמפנייה, נרות בכל פינה, שוקולד חם, טיול לאור ירח, רחצה לילית בבריכה וכל מה שיגרום לו ולך לחכות שזה כבר יקרה. רק בלי להבטיח דברים שאי אפשר לקיים וגם חשוב להוביל לכיוון שאת רוצה שזה ילך. את רוצה למשוך, אבל בכל זאת, יש כאן מערכת יחסים בהתהוות. כדאי לשמור גם דברים להמשך. את יכולה לספר איך את בקשרים רומנטיים (ארוחת בוקר עד למיטה? זו אני) או איך פינקו אותך (שידע שיש לו רף שהוא צריך להגיע אליו).

קצת רומנטיקה
אם עוד לא נפגשתם זה הזמן להשקיע. לשלוח אליו סרטון מצחיק או תמונה יפה או אם הוא אמר לך שהוא מחפש משהו אז לנסות לאתר את מה שהוא מחפש ולשלוח לו לינק של הנה מצאתי בשבילך. כל דבר שיגרום לו ולך להמשיך את הקשר הוירטואלי עד המפגש, זה יכולה להיות שעה קסומה או אפילו כמה ימים, תלוי בקצב שלכם.
רק זכרו שבסופו של דבר תיפגשו, אז אל תגיעו עם ציפיות בומבסטיות או תתמכרו לעונג הזה של החיזור המקוון, זכרו שבעולם האמיתי המילים לא תמיד נשמעות כל כך רומנטיות ולכן, הכינו תוכנית אומנותית גם לערב עצמו. פרחים, שוקולדים, שיר שכתבתם, אפילו חיוך הורס. כל דבר שיהפוך את החיזור הממשי ללא פחות טוב מזה המקוון.
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625