דייט בהפסקות

 הכרויות

 

מאת: ניר החצי השני
 
אז נפגשנו והכל היה מדהים וכבר ראיתי בדמיון שלי את שנינו נפגשים למחרת לאיזה בראנץ', מתרפקים על קרואסון ורגעים רומנטיים, אבל לפני ששלפתי את ההצעה, היא אמרה לי שהיא נכנסת עכשיו לתקופת מבחנים מטורפת, שלא יהיה לה זמן בכלל לנשום ובטח לא לצאת עם אף אחד ואז שאלה בקול מתוק מתוק אם אני מוכן לחכות לה.
ברור שאמרתי כן. הייתי אז בחורצ'יק צעיר ומאוהב ממבט ראשון וחוץ מזה, תקופות המבחנים שלי היו קלילות, אז לא באמת חשבתי שהיא הולכת להיבלע בתהום האקדמיה. אבל טעיתי, כי זה בדיוק מה שקרה. הבחורה פשוט לא תקשרה עם העולם ולא ענתה לי לשיחות וכבר שחשבתי שהיא פשוט לא מעוניינת, אפילו נרשמתי שוב לאתר הכרויות, היא לפתע צלצלה, התנצלה שזה נמשך יותר זמן מכפי שהיא חשבה שיקח וגם גזל ממנה הרב אנרגיות וכמובן שסלחתי מיד וקבענו דייט שני. שלושה וחצי חודשים אחרי הראשון.
שוב זה היה דייט סוער ונפלא ואיך שבאנו לקבוע אחד נוסף, קבלתי צלצול בהול מהעבודה שחייבים שאסע לאיזה לקוח רציני בסין. בקיצור, שבועיים נוספים נעדרתי מחייה והיא מחיי. אומנם תקשרנו מרחוק, אבל זה לא היה כמו מקרוב ואחרי הטיים אאוט התשוקה היתה שם כבר פחות.
פתאום היינו צריכים להיזכר איפה הפסקנו ומשהו ברצף שנקטע לא חזר. אז בסוף הפסקנו לצמיתות. כן, כן, אבל זה לא המסר. הבשורות הטובות הן שיש לי חברים שניהלו קשרים רומנטיים בחלקים עם סטודנטיות שלמדו רחוק וחזרו רק לוויקנדים, ידידות שפיתחו מערכות יחסים ואפילו נישאו לאנשים שעובדים חודש בחו"ל וחודש בארץ.
הטיימינג צפוף והדייטים שמתפרשים על פני תקופות ממושכות לא צריכים להבהיל אתכם. התאהבתם? לא יודעים איך לגשר על הקפיצות בזמן? אני כאן כדי לאפשר לכם להפיק את המיטב מהמצב.

מי פנוי לאהבה
לפני שזינקתם למערכת יחסים שבה הפרטנר צפוי להיעדר בהמשך לתקופה ממושכת, כדאי לברר בדיוק במה מדובר. נסו לבדוק את הזמינות שלו, אם למשל הוא עובד תקופה מסוימת בארץ ותקופה מסוימת בחו"ל, בדקו כמה זמן הוא נוהג לשהות בארץ וכל כמה זמן הוא בכלל טס לחו"ל. חשוב שתהיו מודעים לסיטואציה ואם היא לא זמנית (טיולים אחרי צבא, מילואים או פשוט צבא), הרי ששווה לברר אם אתם מתאימים לקשר כזה.
לא כולנו בנויים לקשרים רומנטיים בשלט רחוק ולא תמיד הסידור הזה עתיד להשתנות. לפעמים פשוט מדובר בסגנון העבודה או החיים של הפרטנר או במשפחה שלו שגרה מעבר לים ולכן, חשוב לקחת את כל זה בחשבון כשאתם מתחילים להתאהב במישהו.

שומרים על קשר
גם אם יש פער בין דייט לדייט, אפשר להישאר בקשר כמו למשל, לשלוח הודעות טקסט, להתכתב במסנג'ר, לשלוח מיילים וכמובן, לדבר בטלפון ככל האפשר. התקשורת הרציפה תסייע לכם לשמור על הלהבה שניצתה ביניכם מלכתחילה.

לחדש כל פעם מחדש
כמובן שלפעמים הזמן שעובר גורם לכם לשכוח כמו למשל, איך קוראים לחיית המחמד שלה או האם ספרתם לה על אותו טיול בדרום אמריקה. בקיצור, אם אתם יודעים מראש שאחרי הדייט יעבור זמן מה עד שתתראו, אפשר בהחלט לסכם מה היה לכם שם כדי לא לחזור על אותו דבר ולשעמם את הפרטנר.

ליהנות מההפסקה
עבר הרבה זמן מאז נפגשתם לאחרונה? יש יותר על מה לדבר. כן, כן, יש לכם הרבה פערים להשלים ולכן, יש אפילו סיכוי שהדייטים שלכם יהיו עוד יותר טובים. זו בהחלט פרספקטיבה אופטימית להתבוננות. נסו למצוא את החיובי: יש לכם מישהו להתגעגע אליו, לחכות לו ויש המון על מה לדבר. ואם מדובר רק בתקופה קצרה של הפסקות אז בכלל הרווחתם, כי אם התגברתם על האתגרים של ההתחלה אולי יהיה לכם קל יותר בהמשך.
 
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625