רומנטיקה - כל הדרך לדייט הראשון

כבר אמרו לי את זה בעבר, שאני לא מספיק רומנטי, ושלא תחשבו שלא ניסיתי לעבוד על זה. ראיתי את כל הסרטים הכי קיטשיים בעולם, ניסיתי טריקים מהספרים, חיזרתי בטירוף ובסוף אפילו גרפתי מחמאות מלטפות את האגו שאני גדול ונהדר ורומנטי.

ניצחתי את הדימוי השלילי שגברים לא יודעים איך להיות רומנטיים. ואגב הרומנטיקה, לא צריכים לחכות לדייט חמישי, לולנטיין דיי או ליום השנה הראשון כדי להיות רומנטיים. אפשר לעשות את זה עוד לפני שנפגשתם, כל הדרך לדייט הראשון.
בתקופת החיזור המקוון הרומנטיקה משחקת תפקיד אפילו עוד יותר חשוב ובכוחה למשוך את הפרטנר הפוטנציאלי. אבל איך עושים את זה ועוד בשלט רחוק ועבור מי שטרם פגשתם? הנה כמה עצות שאספתי כרגיל מחבריי המנוסים שכבשו בקסמיהם וברומנטיקה מתקתקה און ליין.
 
 
כרטיס רומנטי
הכרטיס הוא האזור האישי שלכם בו עליכם לספר מי אתם, לחשוף תשוקות חבויות, סודות כמוסים, שאיפות לעתיד וכל מה שעולה בדעתכם. יש מחזרות פוטנציאליות שיחפשו בכרטיס שלכם את המילה רומנטיקה, אבל לא מספיק לכתוב בבנאליות אני רומנטי, כי לך תוכיח שאתה כזה. חשוב לפרט במתן דוגמאות: דברים שהם רומנטיים בעיניך. נכון שזה מפתה לכתוב טיול לאור השקיעה, אבל אפשר גם לקשקש על ארוחת בוקר במיטה בארבע לפנות בוקר או לקטוף פרחים בשדה או להביא לך את כל מה שאת אוהבת באריזות הכי ריחנית שיש וכל מה שעולה בדעתכם שממחיש את הצד הרומנטי שלכם, בין אם זה לצטט שירי אהבה גדולים או משפטי אהבה מנצחים או פשוט לכתוב מה אתם מוכנים לעשות למען האהבה (לנסוע אליה כל יום מהצפון עד הנגב).
 
להתכתב ולחשוב רומנטיקה
תוך כדי ההתכתבות על תפספסו את המומנטום שלכם להיות רומנטיים. אתם יכולים לכתוב לה שאתם מביטים עכשיו בשקיעה ושהיא מדהימה (אבל חבר'ה רק אם יש באמת שקיעה ועכשיו לא 10 בבוקר) או שאתם בחוף הים והגלים יפים (יש לפ טופ ואינטרנט אלחוטי אז זה בהחלט אפשרי) או לתאר בצורה מפורטת איזו מחווה רומנטית אדירה קיבלתם או הענקתם בעבר ואיך אתם מדמיינים את הדייט הראשון שלכם – גם אם זה בבית קפה, אפשר לתאר את זה בדרך רומנטית – אנחנו לבד בעולם, לא רואים אף אחד בעיניים, מאכילים אחד את השני סלט קיסר. כמובן שלהשתפך יותר מדי רק יוצא אתכם מתלהבים או קיטשיים ולכן, נסו לשמור על מינון סביר, כתבו רגיל ופה ושם חשבו על דרך רומנטית להניע לפעולה – כלומר, לעורר ציפייה לקראת הדייט עצמו.
 
האביר וזר הפרחים
הציעו תמיד לאסוף אותה גם אם היא לא רוצה, פתחו לה את דלת המכונית כשהיא מגיעה ואת דלת המסעדה וגם את הכסא הזיזו בקלילות כדי שהיא תוכל לשלב וסחבו לה את התיק (גם אם הוא שוקל טון). אולי זה יותר מדי מנומס, מאולץ ואולד פאשן, אבל יש מספיק בנות שחושבות שהן ליידי וזה לגמרי יכבוש את לבן.

חוץ מזה, גם להביא פרח אחד או ורד לדייט הראשון זה רומנטי. זו יכול להיות גם פרח מהגינה מתחת לבית שלה, היא תתרגש מספיק מזה שטרחתם וחשבתם על הרעיון גם אם התוצר עצמו הוא לא ממשלוח פרחים יוקרתי. זכרו שהרומנטיקה היא לפעמים במחוות הקטנות ובמילים, לשיר עם שיר אהבה בדרך לבית הקפה יכול גם לעורר חיוכים.

ומנטיקה בספונטאניות
גם אם ישבתם בבית הקפה הכי רועש באזור המרכז, נסו להסתכל עמוק בעיניים, ליצור מבט שכולו תשוקה, לדבר ברוגע ובעדינות ולהציע גיחה רומנטית לטיול ערב מרענן בשפת הים או סתם ברחוב. זה יכול להיות בהחלט רומנטי להסתכל על הכוכבים או לנשום אוויר צח של אוטוטו אביב. אפשר גם סתם לקפוץ לאכול גלידה או פנקייק וכל דבר שנראה לכם רומנטי לעשות במסגרת הדייט ראשון, כמו ללוות אותה הביתה או לכתוב לה סמס אחר כך שהיה מדהים ולהשמיע לה שיר שאתם אוהבים. כל דבר שיש לו מסגרת רומנטית סביבו יכול להאיר את האווירה ולהפוך את הערב שלכם לקסום ביותר.


1.513672E-02