החברה עוזרים לאהבה

 הכרויות

 

מאת: שירה דרורי

ליום הולדתה של חברתי הטובה ד' החלטתי לצ'פר אותה במנוי לאתר הכרויות. הבחורה מסתובבת בחוגי הפו"פ יותר מדי זמן, יוצאת לכל מני בליינד דייטים הזויים שהדודות ארגנו לה, מקווה לפגוש את אביר חלומותיה במסיבה של החבר'ה ומסרבת בתוקף לנקוט בדרכים אפקטיביות כמו חיזור מקוון. המטרה שלי היתה להראות לה שיש עולם שלם שם בחוץ של פרטנרים פוטנציאליים מדהימים בשבילה. בהתחלה היא היתה מסויגת, אולי מחר מחרתיים ארשם היא אמרה כשהצעתי, אבל כשהגיעה לידיה המתנה שלי, היא נכנסה איתי, האצבע שלה רועדת על המקשים, בקושי מנווטת את העכבר בין הכרטיסים השונים עד שהיא ראתה אותו. עלם חמודות של ממש, היום כבר הפרטנר שלה מזה שנה וחצי. הסיפור הזה לא רק מעלה לי חיוך כל פעם מחדש על הפנים, הוא גם מוכיח שתמיד צריך להעיז לנסות וכמה לנו החברים, בין אם רווקים או תפוסים, יש חשיבות והשפעה על חיי האהבה של החברים הכי טובים שלנו. זה שהסתדרנו או אנחנו שקועים בבאסה של עצמנו לא אומר שאנחנו לא צריכים לעזור לחברים שלנו שמחפשים עכשיו או באותה סיטואציה כמונו. לפרגן, זה המוטו. אז איך נוכל לסייע לחברים שלנו למצוא אהבה?

לפתוח כרטיס ביחד
אם גם אנחנו והם באותה סירה, סירת הפנויים פנויות, אפשר להירשם ביחד לאותו אתר הכרויות, כדי לעבור ביחד, שלב אחרי שלב, את תהליך חיפוש אחר האהבה. לרוב יש לנו טעם שונה, אז התקווה היא שלא נריב על אותו פרטנר כבר על ההתחלה, אלא להפך, נתמוך ונפרגן. נוכל לשכתב ביחד את הכרטיס שפתחנו, לחשוב על מסרים דומים, על הנעת ההתכתבויות. התהליך המשותף הוא סוג של הרפתקה שכיף לצאת אליה ביחד.

דייט כפול
 כן, בהחלט, זה נשמע אולי פחות רומנטי, אבל זה יכול לעבוד. רבים מאיתנו לא מרגישים בנח לפגוש אדם זר לנו לראשונה בחיינו לבד ודייט כפול יכול לשבור את הקרח ולקרב יותר, כל עוד כל אחד שקוע בפרטנר שלו ולא מנסה לבדוק איך הכימיה שלו עם האחר, שגם זו סיטואציה אפשרית, אך עלולה לפגוע בחברות ולכן, אנחנו לא רוצים שהיא תתקיים. עם זאת, כיף לתמוך בזמן אמת, לגנוב את החברה לשירותים ולייעץ לה בנוגע לחיזור ולחוות ביחד את אותה חוויה בלי לשמוע עליה אחר כך בעקיפין.
 
פרגון חברי
במפגש עם הפרטנר של החברה חשוב להיות קשובה ולא ביקורתית, לא להגיד רק דברים שליליים, גם אם הפרטנר החדש שלה לגמרי לא נראה לך, חשוב להראות לה את שני הצדדים וגם לבדוק אם הביקורת הנאמרת נובעת מהמקום האובייקטיבי הנכון או מתוך צרות עין. בכל מקרה, גם תמיד טוב בפגישה עם הפרטנר של החברה לפרגן לחברה ולספר עליה דברים שהיא תשמח שתספרי בתור החברה הכי טובה שלה לחבר החדש שלה. היא כנראה היתה עושה את אותו דבר בשבילך.

לתמוך במשבר
לפעמים מתעוררים משברים קטנים על ההתחלה, החברה לא בטוחה לאן זה הולך או שהפרטנר החדש שלה פתאום מסנן או נעלם. זה לא הזמן להגיד אמרתי לך או להעלם כי בשבת שעברה היא הבריזה לך בגלל הפרטנר, אלה הרגעים שאת אמורה להיות שם בשבילה בלי לשפוט אלא לעזור לה לעבור את התקופה ולתמוך בכל החלטה שהיא תעשה, לעודד ולפרגן לה, ולקוות שהיא תהיה שם בשבילך בסיטואציות דומות.

עלינו לזכור כחברות טובות וכחברים טובים יש לנו השפעה רבה על חיי האהבה של החברים הכי טובים שלנו וככל שנהיה מעורבים בדרך חיובית, נשמח בשבילם, גם לנו יהיה יותר קל למצוא אהבה וליהנות מהזוגיות שלנו, כי הם יתמכו וישמחו בשבילנו כמו שאנחנו עשינו למענם.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625