איך לפתור אי הבנות באהבה

 הכרויות

 

מאת: שי, מערכת החצי השני
 
אז היא מתקשרת אלי וכולה חיוכים ואני באמצע ישיבה בעבודה, אין לי דקה לנשום, אז אני מדבר אליה בקוצר רוח והיא ישר מתעצבנת.
"חשבתי שתצא מוקדם היום. אולי נלך לים, יום כל כך יפה" ואני מיד אומר מה פתאום, יש הרבה עבודה, יום אחר וסוגר, כי הבוס יושב לי במשרד ומביט בי בציפייה שאנתק ונמשיך הלאה, אבל כשאני חוזר לדירה היא טורקת לי את הדלת בפרצוף ואומרת שאני כבר לא אוהב אותה.
יש הרבה רגעים כאלה גם במערכות היחסים המאושרות ביותר, רגעים בהם הפרטנרית פשוט לא מבין מה עבר עליך ואתה לא מבין מה עובר עליה ואיפה בדיוק נוצר ביניכם קצר בתקשורת ולך תחזיר את הגלגל לאחור ותתקן את העוול ותגיד לה שתעברו הלאה ושום דבר לא קרה.
לפעמים אי הבנות קטנות כאלה עלולות ליצור משברים גדולים יותר, שתיקות ארוכות, ריבים, צעקות ואפילו להוביל לפרידות. אנחנו לא רוצים שזה יקרה, אבל הכנו עבורכם מדריך איך לפתור אי הבנות קטנות באהבה בדרכים פשוטות יותר.

היא לא עונה לטלפון אחרי הדייט – משמע היא לא מעוניינת
לא נכון. גם אם היא לא החזירה לך תשובה על חמשת הסימוסים הלחוצים זה לא אומר שהיא לא בקטע, יכול להיות שהיא לא זמינה ולא ראתה את הסימוסים. אז נכון, לא צריך להטריד מעבר לזה, אבל אפשר לנסות דרכי תקשורת אחרות כדי לקבל תשובה הגיונית כמו לשלוח מייל או להתקשר במועד מאוחר יותר.

הוא חייך לידידה שלך - את חושבת שהוא פלירטט אתה
לא בטוח שזה המצב, יכול להיות שהוא פשוט טיפוס נחמד ואת סופר קנאית. בואי נבדוק את הסיטואציה בצורה אובייקטיבית יותר, אם היית רואה את שניהם מהצד בלי הקשר הרגשי האם היית חושבת שהם זוג או ידידים? מה את מעדיפה שהחבר שלך יהיה אדיש ואנטיפט כלפי הידידות שלך? צריך להציב גבול, שמעבר לו זה אכן פלירטוט אבל עד אליו זו יכולה להיות נחמדות נטו ותו לא. לא על כל חיוך לידידה שלך את צריכה לאיים בפרידה. הוא אוהב אותך אבל הוא יכול להיות גם חביב לבריות אחרות שהם לא את.

כשזה נוגע לארוחות ערב אצל אמא שלך תמיד יש לה תירוצים
אל תמהר להכריח אותה להגיע או להאשים אותה שהיא מדירה את המשפחה שלך, אבל בהחלט שווה לברר מה הקטע, כי עדיף לדעת את האמת מאשר להתעסק עם מחשבות רעות. חוץ מזה, אולי תגיעו להסכם שאם היא לא באה למשפחה שלך לעיתים תכופות גם לך מותר פה ושם להחמיץ את המפגשים המשפחתיים שלה, זה נקרא שוויון. מצד שני, אתם לא רוצים לדרדר לנתק משפחתי בין הצדדים, ולכן, אפשר בהחלט לבקש ממנה לעשות מאמץ כמו המאמץ שאתה עושה בשבילה. היא לא חייבת לחייך לכולם, להחמיא לאמא שלך על התבשילים, אבל היא יכולה לבוא וליהנות לפחות מחברתך, כי בך היא בחרה.

אמרת לו שיש לו קצת כרס – הוא מיד נעלב
לא, לא התכוונת להגיד לו שהוא שמן ואת כבר לא נמשכת אליו, פשוט רצית לטובתו שיתחיל לאכול בריא ואולי ילך קצת למכון הכושר, אז מהר תתחילי שיחת הבהרה ותגידי בלשון קצת יותר עדינה שזה הכל מאהבה ולא התכוונת חלילה לפגוע בו, כדי שלא יתחילו כאן כעסים מיותרים רק כי קצת צחקת על חשבונו או הערת לו על הבטן שתפחה מעט. את הדברים האלה לא תמיד כדאי להגיד בצחוק, אלא פשוט ברכות, תוך כדי ליטופים וחיבוקים, כי שהפרטנר יבין שזה הכל מאהבה.

בסופו של דבר, תמיד שאתם חושבים שהפרטנר לא אוהב אתכם כי הוא שכח להגיד את זה פעם אחת לפני השינה או פתאום נראה לכם שכועסים עליכם ולא בצדק, יכול להיות שזה לא המקרה והכעס נובע בכלל מסיבה שלא קשורה אליכם, לכן חשוב לברר את הדברים עם הפרטנר לפני שנחפזים להסקת מסקנות ורבים.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625