נכנסתם לאדישות דייטים

 הכרויות

 

מאת: לירון החצי השני
 
מתישהו זה קורה, אנחנו הופכים להיות אשפי דייטים. אחרי שכבר עברנו קילומטראז' בזירת הדייטים וצברנו ניסיון ויש לנו כבר מאסטר בתחום אנחנו יודעים למה לצפות. ביד מיומנת אנחנו מנהלים את הדייט, מצחיקים אותה, מקסימים אותה, היא לגמרי שלנו, ואז דייט שני וגם כאן אנחנו עושים את העבודה והיא כבר מאוהבת אבל אנחנו עוד לא שם. אנחנו פשוט לא מצליחים להתאהב גם בה ואז שוב דייטים עם אחרות ועוד ניסיונות, חלקם טובים יותר, חלקם טובים פחות ובין זוגיות קצרה לעוד מערכת יחסים סבוכה – אנחנו לבד.

הדייט האטום
לי זה קרה אחרי שנתיים של און אנד אוף בזירת ההכרויות. פתאום קלטתי שאני אדיש למה שמתרחש, שהכל בא לי בקלות אבל לא נוגע לי בלב. חברים אמרו לי שפשוט עוד לא מצאתי את האחת בשבילי, אבל אני הרגשתי שאולי כי הכל בא לי בקלות – הרבה פניות, הרבה דייטים סומים, כל כך הרבה בנות שרצו בי ואני לא בהן, משהו בי נאטם. הפכתי להיות אדיש וכשאדישים לא מחפשים אהבה כי אולי קל לחפש, אבל קשה מאוד למצוא. אהבה זה משהו שצריך להרגיש בכל הגוף, סערת רגשות שמטלטלת אותך ואני כבר מזמן לא טולטלתי. אז מה עשיתי? לקחתי הפסקה קצרה, ניקיתי את הראש וחזרתי לסצנה כמו גדול ורק אז התחלתי שוב להתרגש מכל דייט מחדש ואפילו התאהבתי. חזק.
גם אתם חווים פה ושם משברי אדישות? נאטמים בדייטים? לא מצליחים להיפתח בפני הפרטנר? יש לי כמה עצות בשבילכם מתוך ניסיוני האישי.
 

טיים אאוט
הדרך הקלה ביותר אבל גם אפקטיבית היא לעשות סטופ. לקחת כמה ימים, שבועות ואפילו חודשים ולנוח מהמרתון או אם אתם לא רוצים לגמרי להתנתק (בכל זאת כל הקפאה של מנוי פירושה שאולי הפסדתם אהבה גדולה שמישהו אחר תפס) תוכלו להוריד הילוך ולצאת במינון אחר – דייט פה, דייט שם, אולי שניים בשבוע, לפי הקצב שלכם ובלי יותר מדי לחצים מהסביבה. זה לא שאתם לא רציניים או חוששים להתחייב, אתם פשוט צריכים להרגיש שאתם זורמים והאהבה בא לכם בטוב ולא בלחץ.

תיהנו בשביל עצמכם
רבים מאיתנו עסוקים בכל תהליך החיזור המקוון והדייטים בלהרשים את החצי השני ושוכחים שמי שאמור ליהנות מכל הסיפור הזה של מציאת אהבה זה אתם. נכון שיש גם צד שני ואתם בהחלט יכולים להקסים ולשעשע, אבל אתם צריכים ללמוד להירגע, לזרום וליהנות מכל דייט גם אם הוא לא צלח לשלב הבא. איך עושים את זה? קובעים במקום שאתם אוהבים, מתלבשים איך שאתם אוהבים, מדברים כמו שאתם ובגובה העיניים ולא כאילו אתם עכשיו בראיון עבודה, מנסים ליהנות מהחברה, מהמוסיקה, מהאוכל, מהשתייה ולא חושבים רק מה יהיה הצעד הבא ומה להגיד עכשיו. נכון זה קשה, זה דורש ניסיון ואימון, אבל בסוף זה בא טבעי.

להקשיב לצד השני
וכמובן לא לשכוח שיש לכם פרטנר לכל המסע הזה של זוגיות והפרטנר הזה לא אמור לדבר לקיר. נכון שאתם רוצים להרשים, אבל לפעמים הרושם מתבטא בפטפטנות יתר או פשוט באטימות מול הפרטנר. חשוב שתיקחו נשימה עמוקה ותקשיבו מה יש לפרטנר להגיד. תתפלאו, זה יכול להיות מעניין ויתכן שפתאום תגלו שיש כאן פוטנציאל לשיחת נפש מדהימה. אולי מישהו כרגע מספר לכם שהוא לחץ ובגור בדיוק כמוכם וביחד תוכלו להיפתח זה לזו ולעולם חדש שכולו טוב.

בלי השוואות, בלי לחצים
אז מה עם החבר הכי טוב שלך תוך שני דייטים השיג אהבה גדולה וכבר עבר לגור אתה בדירה אחת. כל אחד והקצב שלה – עדיף להקשיב לסיפורים ולהגיד סבבה ולעשות דברים בזמן שנכון עבורך כי אתה זה אתה והוא זה הוא ואתם שני אנשים שונים שעושים דברים אחרת וחווים דברים אחרת. לחץ עלול לייצר אטימות בדייטים, כי הציפיות הן לפעמים גבוהות ולא תואמות למציאות. לא כולנו מתאהבים תוך שתי שניות או עוברים לגור יחד אחרי 48 שעות ולכן, אל תגיע עם תסריט כתוב מראש ובלי ציפיות של אחרים, אלא פשוט תהנה מהרגע ומהדייט עצמו ואולי תופתע שאצלך האהבה באה קצת יותר באיטיות אבל כשהיא מגיעה – היא הכי מדהימה שאפשר.

 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625