בכל מה שקשור לאהבה - נשארתם מאחור?

 הכרויות

 

מאת: לירון החצי השני
 
תמיד הייתי טיפוס תחרותי. מאלה שרוצים להיות ראשונים בהכל, תחרויות ספורט, ציונים, קידום בעבודה. לירון למקום הראשון, באמת, זה היה הכינוי שלי ואתו רצתי גם ליו"ר מועצת התלמידים ואחר כך הוא פשוט ליווה אותי בין החברים. אבל מרוב שטיפחתי את היצר התחרותי שלי בכל כך הרבה תחומים פספסתי ובגדול בתחום הגדול מכולם – אהבה.
כן, כן, כשהחברים שלי הבריזו מהלימודים והיו עסוקים בחיזורים ופלירטוטים, אני ישבתי וחרשתי וחיזרתי אחרי המורות כדי לקבל ציונים טובים. בצבא הייתי קרבי רחוק מהבית ובוויקנדים פשוט נחתי ובאוניברסיטה שוב השקעתי בלימודים ובמקביל בעבודה ומרוב שהייתי עסוק דחיתי פניות והתעלמתי מהבנות וחשבתי רק איך אני הופך את עצמי לאיש עשיר ומצליח ופתאום התעוררתי. זה קרה לפני שנה שגיא היה הראשון שהודיע שהוא מתחתן ואחריו בקצב מסחרר של חודש תשעה חברים ומכרים נוספים חגגו איחוד או אהבה – הרווקה הנצחית מצאה פרטנר, הזרקן הגיע למסקנה שהוא מתבגר ועבר לגור עם אהובתו ואחרים פשוט התחתנו ואני? אני עוד גרתי עם עצמי וברזומה הדייטים שלי בקושי היו פגישות עיוורות ובטח שלא משהו רציני. אז נכון זה לא שאין לי בכלל ניסיון, הייתי עם בחורות, התנסיתי, אבל מכאן ועד קשר רציני המרחק גדול. זה פשוט לא היה בסדר העדיפויות שלי ועכשיו אני בלחץ כי אני תמיד ראשון ופתאום אני אחרון ואין גם חבר'ה קרובים אלי שהם בפאזה שלי. כולם אומרים לי: מה הביג דיל? תצא לדייטים, תכיר, תתאהב, תתחתן. כי הם כבר היו בסרט הזה, היה להם קלי קלות ועכשיו הגיע תורי. זה מה שהרגשתי והייתי לחוץ, אבל החלטתי לקחת את העניינים הידיים ולהצדיק את המוניטין שדבק בי וכמובן שנכנסתי חזק לסצנה וכבשתי ונהניתי מכל רגע ואפילו לאט לאט הדבקתי את הפעם.

נשארתם מאחור? אתם מתבאסים שהחברים שלכם עקפו בסיבוב? קשה לכם להתמודד פתאום עם הדייטים כשכולם סביבכם כבר נשואים? הנה כמה עצות:

תפסיקו להשוות – תלמדו מטעויות
אף אחד לא בוחן אתכם בהשוואה לאף אחד אחר, זה אתם שעושים מהסטטוס של הרווק ביג דיל. סך הכל יש הרבה יתרונות לטייטל הרווק האחרון בחבר'ה. ראשית כל, אתם יכולים ללמוד מטעויות של אחרים, ולשאוב מהם עצות טובות לאייך לתחזק מערכות יחסים. שנית, אתם אלה שעוד נהנים כשהם כבר מתחילים עם הקרב, הבירה מול הטלוויזיה והילדים הצווחנים ואתם החברים המגניבים שעוד גורמים להם להרגיש שהם בעניינים. בקיצור, אם לא תשוו את עצמכם מתוך עמדת נחיתות תרגישו בהיי.

תמצאו מישהו בפאזה שלכם
חברים חדשים, לא חלילה כתחליף לקודמים, אלא כאלה שיגרמו לכם להרגיש בנח וילוו אתכם בתקופת החיפושים. ואם לא מצאתם חברים כאלה, אז אל תשכחו שהפרטנרים הפוטנציאליים בסצנת ההכרויות הם לגמרי בסטטוס שלכם ויש בשפע בגיל שלכם, כך שאתם לא לבד, יש המון אנשים כמוכם שפספסו הזדמנויות או התעוררו מאוחר וברגע שתיכנסו לאתר הכרויות תגלו שיש לכם הרבה נשמות תאומות.

רגע, בלי לחץ

זה לא שעכשיו שנזכרתם לחפש אהבה יש לכם רק שנה למצוא אותה ולהתחתן. אל תציבו לעצמכם תאריכי יעד לא שפויים – היו מציאותיים. שום דבר לא יקרה אם זה יהיה עוד שלוש שנים, נכון שכולנו רוצים להתאהב מהר ושהכל יבוא בקלות, אבל כשמחפשים בלחץ קשה יותר למצוא או להתנהל נכון במערכות יחסים ולכן, היכנסו לעניינים בלי לוחות זמנים. אגב, לנטרל לחצים אומר גם לא לקחת ללב את כל החברים שאומרים נו מתי אצלך? נו כבר יש חדש ? נו מתי תתחתן ? כי הם פשוט בפאזה אחרת לגמרי ורוצים אתכם שם אתם. זה הכל. אתם תעשו דברים בקצב שלכם וכשהזמן יגיע תצטרפו אליהם לחברת הנשואים + ילדים.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625