חג החירות, איך מגבירים את המשיכה

 הכרויות אקדמאים

 

מאת: שירה דרורי

זה קרה לי כל כך הרבה פעמים, בחור עליו נדלקתי, האופי שלו היה בדיוק מה שחיפשתי, אבל המראה ממש לא ואולי אפילו המראה תאם את הציפיות שלי, אבל משהו בחיבוקים ובנשיקות פשוט לא זרם ובמקום שתהיה נשיקה רטובה ונהדרת זה הפך לאקט מונוטוני חסר רגש. בעצם, לא היתה שם תשוקה וכולנו יודעים שסיפורי אהבה צריכים להתחיל בתשוקה, אבל לא תמיד זה ככה ואולי לפעמים כבר וויתרנו עליה בדרך ואולי בעצם, אם הפרטנר הוא התגשמות כל החלומות שלנו, שווה לנו לעבוד קשה ולנסות להבעיר אותה עד שהיא תפרוץ החוצה. אבל איך עושים את זה? איך אפשר להדליק את המשיכה המינית בין אם היא לא קיימת כמעט בכלל או קיימת בקושי? אין לי נוסחה מנצחת, אבל אפשר בהחלט לנסות. אם אתם מאמינים בקשר הרומנטי חבל שלא תנסו לשחרר החוצה את הלהט. לפניכם מספר עצות שיסייעו לכם לבדוק שוב את כח המשיכה ביניכם לפרטנר החדש.

האם הסיטואציה בכלל סקסית? ואולי פשוט צריך להירגע
חבר'ה, הפיצה השכונתית היא לא המקום האולטימטיבי למשיכה. אז נכון, יש אנשים שנמשכים זה לזו בטירוף ובכל מקום, אבל יש אנשים שלא מצליחים לעשות את זה וחבל לאתגר אותם לחינם. לפעמים מה שאתם צריכים, לפחות בתחילתו של קשר שלא בוער מיד מתשוקה, היא לשלהב את האווירה. כלומר, להחליף את הפיצה השכונתית במסעדה סקסית או פאב אינטימי, ולפעמים בכלל להתרחק על איזה צימר קסום בגליל. מקום בו תוכלו להרפות לחצים (כן, לחץ לפעמים מעכב משיכה) ולהתמסר לתשוקה. רק אל תגיעו על ציפיות מוגזמות כי לפעמים התשוקה מתחילה רק אחרי קירבה רגשית וגם זו לוקחת זמן.

מי כאן המוביל ? מגע מתואם
לפעמים חשוב שאחד יהיה יותר דומיננטי מהשני, לא חלילה לטרוף את הפרטנר אם הוא לא בעניין, אבל בהחלט לכוון ולהוביל אותו למה שנעים לכם באמת. לפעמים כל מה שצריך זה לתאם ציפיות בכל הנוגע למגע, נשיקות, חיבוקים. יש אנשים שאוהבים צרפתיות ויש אנשים שמעדיפים להתכרבל ביחד. לפעמים המשיכה המינית פשוט לא מופיעה כי כל אחד מאיתנו נותן לה פרשנות מינית, אתם מרגישים אותה, אבל לא יודעים איך לבטא אותה בדרך שתעשה נעים לפרטנר או לכם וכאן, חשוב לדבר על זה ולא להדחיק.

מייקאובר תשוקתי – ניחוח הגוף
חלילה, אני לא אומרת לשנות את הפרטנר ולהפוך אותו למושא התשוקה החלומי שלכם, זה לא הזמן לקצץ את שיערו או להלביש אותו בחליפות מחויטות כדי שיהיה לו סקס אפיל אירופאי, אבל כן, בהחלט אפשר להסביר בעדינות שהזיעה פחות עושה לכם את זה ושזה יהיה נחמד אם הוא יתגלח לפני הנשיקה או יצחצח שיניים או אפילו יחליף גרביים וגם אתם אולי תוכלו לעשות מאמץ קטן בשביל הפרטנר בתמורה ויחד אולי תצליחו להצית את האווירה וליצור אינטימיות נוחה ונעימה יותר עבור שניכם.

לקום כל בוקר בלהט ? ואולי צריך גם להיות ריאליים
אני לא אומרת לאף אחד לוותר על משיכה מינית, חשוב להרגיש תשוקה ומשיכה לפרטנר אבל מכאן ועד להרגיש כלפיו עוצמה ממגנטת יש הבדל. אז נכון, זה היה לי עם האקס שלי, אבל לא תמיד אפשר לשחזר תשוקה, לפעמים עם פרטנרים אחרים זה יהיה שונה וזה לא אומר שאתם נמשכים פחות, זה אומר אולי שעכשיו אתם יותר חושבים מהראש ומתייחסים לתכונות אופי או מחפשים משהו שונה בחיים או בבן אדם ופשוט לא נותנים לעצמכם להתמסר כבעבר ויכולות להיות לזה אלף סיבות אחרות, אתם אלה שמחליטים. אז אל תוותרו על התשוקה, אבל מצד שני, אל תסתובבו עם פנטזיה על עוצמות מטורפות של תשוקה כשכבר עברתם חמישים פרטנרים ועדיין לא השגתם אותה. אם כיף לכם עם בן אדם ואתם נמשכים אליו בצורה שגורמת לכם להרגיש טוב בקרבתו הפיזית, אז אולי שווה לתת לסיפור האהבה הזה צ'אנס נוסף ולדאוג לטפח את המשיכה עד שהיא תרגיש לכם מצוין.

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625