איך תדעו שהקשר הרומנטי מצליח

 הכרויות

 

מאת: לירון החצי השני
 
אז כולם שואלים אתכם אם אתם כבר מאוהבים, אם אתם מאושרים, אם מצאתם את החצי השני שלכם ומעבר לכך שלפעמים החטטנות הזאת סופר מעיקה, הרי שלא תמיד יש לכם תשובות לא לאחרים וגם לא לעצמכם.
סך הכל המצב סבבה, נחמד ונעים לכם, כבר ביליתם כמה לילות משותפים, יש לכם דחקות שרק אתם מבינים ומזמן לא הרגשתם כל כך רגועים. אבל האם אתם באמת מאוהבים? האם מערכת היחסים מתקדמת כפי שהייתם רוצים? האם גם הפרטנר מרגיש כמוכם? הנה מספר סימנים שיעזרו לכם להבין האם הקשר הרומנטי הולך לכיוון הנכון. כמובן שעלי לציין שכל קשר רומנטי יש לבחון לגופו ובשלב בו נמצא הקשר – מערכת יחסים שהתחילה לפני יומיים לא תרגיש כנראה כמו מערכת יחסים של שנה. מצד שני, יש גם הפתעות טובות בחיים.
 
אתם מרגישים בהיי
תחושה כזאת של אושר עילאי לצד התרגשות גוברת, פרפרים בבטן או לחיים סמוקות באופן תמידי. כל אחד מאיתנו מרגיש אחרת כשהוא מאוהב אבל ברוב הקשרים הרומנטיים המצליחים ההתחלה היא מלהיבה ומרגשת ואתם אמורים להרגיש נהדר.
 
אתם מתגעגעים ומחכים לדייט הבא
הפרטנר הופך לפתע למישהו חשוב בחיים שלכם וכשאתם חושבים עליו אתם מתמלאים אושר, אתם מצפים כבר לראות אותו ולהתחיל את הדייט הבא ולהמשיך הלאה בקשר.
 
הפרטנר מרגיש כמוכם
או לפחות ככה הוא אומר או משדר תחושה של ציפייה והדדיות. אם הפרטנר מרגיש מאוהב ושמח לראותכם כנראה שאתם משדרים על אותו גל ומתאימים אחד לשני.
 
אין לכם ספקות לגבי הפרטנר
שום דבר לא מציק לכם, אתם לא מנסים לחפש מה לא בסדר או מה יכול להרוס את הסיכויים שלכם לאהבה, אתם פשוט זורמים עם הויברציות החיוביות. אז יכול להיות שאתם טיפוסים כאלה או שהתחושה הנוחה הזאת חדשה לכם לגמרי אבל הנחתם בצד את הספקות כנראה שאתם בדרך הנכונה.
 
אתם מקבלים פידבקים חיוביים מהסביבה
נכון שבכל הנוגע לקשרים רומנטיים מה שחשוב זה מה אתם מרגישים ולא מה הסביבה חושבת, אבל אם החברים ובני המשפחה או האנשים שאוהבים אתכם ומקיפים אתכם אומרים שאתם לגמרי מאוהבים ורואים עליכם שאתם מאוהבים ושמאז שפגשתם את החצי השני אתם מחויכים, רגועים ומאושרים אז כנראה שהקשר עושה לכם רק טוב.
 
על אותו גל – יש לכם ציפיות מתואמות
נכון שזה נפלא שהפרטנר משתף אתכם והתחושות שלכם זהות, אבל חשוב גם שתדלגו משלב לשלב במערכת היחסים ביחד והצורה מתואמת ולכן, אם הציפיות שלכם מהחיים הרומנטיים ומהקשר הרומנטי תואמות אז כנראה יש ביניכם מידת התאמה גבוהה. שניכם מרגישים שזה הזמן הנכון לדייט חמישי או לעבור לגור ביחד או להכיר את ההורים של הצד השני. כשיש ביניכם הרמוניה אז גם הסיכויים להצלחת הקשר גבוהים במיוחד.
 
לא בא לכם על אף אחד אחר
אם בקשרים הרומנטיים שהיו לכם פזלתם לצדדים או פנטזתם על האקס המיתולוגי או המשכתם לשוטט באתר הכרויות ולחפש מישהו מתאים יותר וכעת אתם ממש לא מרגישים צורך לבדוק את השטח ובטח שלא חשים פספוס אלא להפך – אתם מרגישים הכי בני מזל בעולם שמצאתם את מי שמצאתם.
 
קל לכם להתפייס
אתם לא מתעצבנים מהר אלא מנהלים דיון של שני מבוגרים ואכפת לכם לשמוע מה הצד השני אומר וחושב. חוץ מזה, אתם מגיעים מהר מאוד לעמק השווה, ואפילו הריבים מסתיימים בשולם מפנק ובתחושה ששום דבר לא יכול להפריד ביניכם.
 
אתם מרגישים בנח
אתם מרגישים בבית, כן, כן, גם אם אתם בכלל יושבים בבית קפה או בטיילת בתל-אביב. כשאתם בחיק הפרטנר, מתמכרים לזרועותיו או למגע גופו זו תחושה שאתם במקום הנכון עם האדם הנכון ואם הוא מתמסר בחזרה כנראה שזה לגמרי הדדי.
 

 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625