עד מתי תחכה לה?

 החצי השני

 מאת: שי, מערכת החצי השני

במהלך חיי החיזורים שלי משכו אותי בחורות רבות ואני מתכוון למשכו בצורה דו משמעית לגמרי. נמשכתי אליהן פיזית והן החזירו לי בכך שהן משכו אותי לשום מקום. כל פעם שהייתי מתקשר לפני או אחרי הדייט היו להן ים תירוצים יצירתיים. אחת אמרה שהיא עוד מאוהבת באקס המיתולוגי, השנייה הסביר בעדינותה שרק אחרי תקופת המבחנים הנוכחית היא תתפנה אלי רגשית, השלישית טענה שהיא חייבת קודם לעבור דירה והרביעית היתה לפני טיסה לחו"ל.
לא תמיד הייתי מחכה, אבל לפעמים הייתי שם את חיי האהבה שלי בהמתנה בשבילן מתוך מחשבה שיהיה לי קשה לרקוד על שתי החתונות ועוד יותר קשה מזה, לעצור את הרגש שכבר התפתח כלפי מישהי ולהמיר אותו ברגש חדש כלפי מישהי אחרת.
אז נכון, לא תמיד זה השתלם לי. פעמים רבות נכוויתי קשות, אבל פה ושם היו הצלחות מסחררות של קשרים שהתחילו על הולד והתקדמו בקצב מואץ למערכת יחסים שכולה אינטימיות ותשוקה.
אז איך תדעו אתם אם לחכות לדייטר שהבריז וטען שזה קטע חד פעמי או להמשיך הלאה אם הדייטרית שלכם אומרת לכם שהיא בתקופה סופר עמוסה?

הכי חשוב, לפני שאתם פועלים, זה לנסות להבין אם מדובר בסיבה מוצדקת או בתירוץ מאולץ. לפעמים הדייטרים שלנו בודקים מישהו אחר תוך כדי ולכן שמים אותנו בהמתנה תוך מעטה סמיך של תירוצים, כי הם לא באמת רוצים להפסיד אותנו, ולפעמים באמת עוברת עליהם תקופה גדושת משימות. אתם אלה שצריכים לשאול את עצמכם האם יש כאן רגש אמיתי או שכדאי לחזור ולכבוש את ליבו של מישהו אחר.
הנה כמה דרכים להתמודד עם דייטרים ששמים אתכם על הולד בתחילת או במהלך מערכת היחסים.

להיות מוכנים להפסקה
 אל תתעלמו מסימנים מקדימים כמו למשל, היא זורקת לך בשיחת הטלפון שהיא לפני הגשת הדוקטורט או שבקיץ הזה יש לה הצעת עבודה בחו"ל. אל תצאו מנקודת הנחה שאם הכל יהיה מדהים ביניכם היא תזרוק את התוכניות שלה לעתיד לטובת זמן איכות אתכם. קחו בחשבון שיתכן שהקשר הזה יחווה פה ושם הפסקות קצרות או ארוכות ואם מראש עדכנו אתכם בנושא עליכם לגלות סבלנות או לחתוך לפני שאתם נקשרים ומתבאסים.

שמרו על קשר
חשוב לא לנתק את הקשר במהלך התקופות שבהן הפרטנר הפוטנציאלי נעלם או התאדה מחייכם וכן, גם אם הוא עונה בקוצר רוח או מסנן שיחות ולא מגיב לסימוסים לוהטים, חשוב להמשיך לנסות כדי לשמור על נוכחות בחייו וכמובן אם הדייטר לא באמת עסוק אבל מנופף אתכם חשוב להבין האם זה באמת או רק תחושה שלכם ועד מתי הוא מתכוון לעשות את זה. אל תשכחו להניע תמיד לפעולה, יש פרטנרים שמחכים שאתם אלה שתיזמו ועד שלא תיזמו הם ימשיכו לנהל אתכם שיחות טלפון ארוכות בלי הצעה קונקרטית למפגש. אל תחכו שהם יעשו את הצעד הראשון, היו אתם אלה שיוזמים וקובעים את הדייט הבא.

הציבו גבולות
גם לכם וגם לפרטנר. גם לסבלנות שלכם יש גבול ורצוי שלא תעמידו אותו למבחן המציאות כל שני וחמישי. נסו מראש להסביר לפרטנר שאתם בעניין של מערכת יחסים רצינית, כדי שיבין מראש שלא מתאים לכם גחמות והפסקות באמצע ואם הוא בכל זאת מותח ומותח ואתם לא ממש יודעים למה ולאן זה מוביל דברו אתו והסבירו לו שיש שלב בו תפסיקו לחכות ואתם רוצים לדעת אם הוא בעניין שלכם או לא. אל תחששו להלחיץ את הפרטנר, ברגע שהגבול נחצה זו כבר זכותכם המלאה להמשיך הלאה. נסו לחכות פרק זמן סביר בין דייטים כדי לקבל מענה ואל תדרשו תשובה תוך יום-יומיים.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.171875E-02