הפרטנר לא מפסיק לבלות

 הכרויות החצי השני

 מאת: שירה דרורי

חברה שלי הטילה על הפרטנר שלה עוצר לילי. בימי שישי, אם הוא עובר את השעה היעודה של שלוש בלילה, הוא פשוט לא נכנס הביתה. אין משחקים. החברה נועלת את הדלת וסוגרת עם הבריח והמסכן יכול לדפוק עד מחר – הביתה הוא לא נכנס.
למרבה המזל, את הלקח שלו הוא למד, וברבע לשלוש הוא מתייצב כמו גדול, אפוף עשן, עיניים אדומות, מתנדנד כמו שיכור אבל לפחות הוא חזר לישון אתה באותה המיטה בשעה שמבחינתה סבירה. בהתחשב שעד אז הוא פקד את הבית רק בשש בבוקר שלוש בלילה נראה כמו שעת חזרה סבירה עבור שניהם.  
עוד בילוי לילי הסתיים אצל בעלה ולא משנה שיש לו כבר שתי בנות ואישה, על השקות ומועדונים ופאבים אפלוליים הוא לא מוכן לוותר. החברה שלי שמעולם לא היתה קלאברית וניסתה כבר הכל, לפתות אותו בסדנאות לזוגות, להזמין את כל החבר'ה שלו לערב בירות ופיצוחים בסלון הביתי, למחוק את ההודעות על מסיבות חדשות מתיבת הדואר האלקטרוני. שום דבר לא עזר. בעלה וחבריו הרווקים אוהבים להתהולל ורצוי בעיר הגדולה ועד השעות הקטנות של הלילה.
הבעיה מוכרת וחווים אותה זוגות רבים. חלקם חלקו בעבר את אותה אהבה לחיי הלילה וחלקם פשוט היו טיפוסים של בית שהתאהבו בבליין התורן.
אז איך מתמודדים עם קלאבר בתור פרטנר? הנה כמה עצות לחיי זוגיות וחיי לילה תקינים.

חפשו את הפרטנר הנכון
כבר בעת החיפוש באתר הכרויות אחרי פרטנר, חשוב לבחון את תחומי העניין המשותפים. אם אתם לגמרי אנשים של כרבולים בבית מול הטלוויזיה פחות יתאימו לכם אנשים שמתעוררים בחצות ויוצאים לבלות. זה לא אומר כמובן שתפסלו כל מי שאוהב לצאת למסיבות והקפיץ דרינקים בפאב, אבל כמו בכל דבר בזוגיות, גם כאן המינון קובע ואם אין איזון ואתם מגלים שקשה לכם להישאר לבד בבית כשהפרטנר יוצא לבלות – כנראה שיהיה לכם הרבה יותר קשה בהמשך כשיגיעו הילדים או כבר לא יהיה לכם כח להיסחב אתו לכל המסיבות כמו בעבר. אל תנתקו את הקשר, אבל בדקו האם זו באמת מערכת היחסים שאתם רוצים לעצמכם.

שינוי נוהל יציאה - שבוע שבוע
לפעמים אנשים משתנים וכשהם משיגים אהבה ויציבות לעיתים הם מוותרים על חדוות הבילוי הלילי, אבל אם אתם רואים שהפרטנר מתקשה לוותר כליל על האופציה לצאת ולבלות, נסו להתלוות אליו ולארח לו חברה וכך תוכלו להפוך כל בילוי בחוץ לבילוי זוגי או אם אתם לא מתחברים לקטע של היציאות – תנו לו אופציה לצאת עם חבריו ואתן תצאו עם חברותיכן וכך שניכם תרוויחו יציאה, כל אחד לפי הסגנון המועדף עליו.
בנוסף, ניתן לקבוע מראש כללי יציאה ולמתן את היציאות של הפרטנר, כמו למשל, שבוע יציאה ושבוע בבית או להקצות יציאות רק במהלך סופי השבוע וגם אותן ניתן למתן על ידי הגבלת שעות.

להביא את החבר'ה הביתה

החברים הם אלה שלוחצים על יציאות? נסו לשנות את אופי היציאות ממועדון אפלים לבילויים בבית הקפה השכונתי או אפילו אצלכם או אצלם בבית. אם הם ינסו ארוחות משותפות או אפילו בילויים רגועים יותר יתכן שהם ישבו בקסם ואפילו יעדיפו אותם על פני מסיבות המוניות וצפופות או שמרו על איזון: צאו עם החברים לבילוי סוער פעם בחודש וביתר סופי השבוע לבילויים רגועים ואינטימיים יותר.

יציאות מיוחדות
אם ממש קשה לכם לאפשר לפרטנר לצאת כי אתם מרגישים תקועים בבית, נסו להיות גמישים באירועים מיוחדים כמו ימי הולדת של חברים, יום ההולדת של הפרטנר, מסיבת רווקים. ניתן להסביר לפרטנר מה אתם מרגישים שהוא יוצא ושאתם לא מתחברים ליציאה ומתוך התחשבות בכם אולי הפרטנר יסכים להפחית את כמות היציאות או לצאת לבלות רק אחרי שאתם נרדמתם והלכתם לישון או רק אם יש לכם סידור חברתי – למשל, הוא יוצא לבלות ואליך באה חברה. שמרו על ראש פתוח אבל שתפו את הפרטנר בהרגשתכם, שכן לאורך זמן, יציאות לחוד עם אנשים אחרים עלולות לגרום לריחוק ביניכם.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625