המרדף אחר האהבה

 הכרויות
שנה חדשה מהווה הזדמנות נפלאה לפתוח דף חדש בחיים. לקבל החלטות, לעשות דברים שלא הספקתם לעשות בשנה שעברה, לפגוש אנשים חדשים, להתאהב, לשמוח, לרענן קשרים, להשתנות ולהגשים את כל משאלות ליבכם.
 
סיכום שנתי
 
רגע לפני שהשנה החדשה פולשת בסערה אל תוך חייכם, שבו עם עצמכם וחשבו כיצד היתה השנה הקודמת? מה אהבתם בה? ומה פחות אהבתם בה? אילו רגעים שמחים היו לכם השנה ואילו רגעים פחות שמחים חוויתם? לכמה דייטים יצאתם? כמה קשרים זוגיים ניהלתם? מה היה היחס שלכם כלפי מערכות יחסים ואהבות וכיצד הוא השתנה?
היו כנים עם עצמכם, כיוון שזו הדרך היחידה לחשוף את האמת. אל תתפלאו לגלות שהשנה דחיתם הרבה מאוד דברים שתכננתם לעשות. כעת ששנה חדשה בפתח, תוכלו לערוך רשימת הבטחות וציפיות מהשנה החדשה ולנסות לקיים כל הבטחה שהבטחתם לעצמכם.
 
שנה חדשה, אהבה חדשה
 אז מה אתם חייבים להבטיח לעצמכם שיקרה השנה בזירת האהבה? הנה כמה הצעות. אל תשכחו להדפיס, לגזור ולמרקר כל הבטחה שכבר הגשמתם. אתם מוזמנים להסתובב בארנק עם רשימת ההבטחות, כדי לזכור תמיד שיש דברים מרגשים שאוטוטו עומדים לקרות לכם.  
 
הכנה נפשית לאהבה
החיפוש אחרי אהבה דורש הכנה נפשית. אם אין לכם מקום בלב לאהבה חדשה, לא תצליחו להכניס אף אחד חדש לחייכם. ראשית כל, היפטרו מכל הזכרונות הכואבים על האקסים שלכם. אם הם בחרו או אתם בחרתם להוציא אותם מחייכם, סימן שהם היסטוריה ואין טעם להמשיך להתגעגע או לחשוב עליהם. כמו כן, היפטרו מכל הדעות הקדומות שיש לכם על עצמכם. זה ששנה שעברה לא פגשתם אף אחד מיוחד או הצלחתם לקדם מערכת יחסים, לא אומר שיש לכם בעיה במערכות יחסים או בעיה בזוגיות או אי מזל במציאת אהבה. מערכת יחסים לוקחת זמן וסבלנות ולא כל פרטנר שתיפגשו מיד יהפוך לבן הזוג המיועד. עצם זה שרכשתם ניסיון ואתם כבר יודעים מה מעניין אתכם ומה לא מעניין אתכם, מהן החולשות שלכם בדייט או במערכות יחסים ומהן נקודות החוזק מעניק לכם את הידע הדרוש להמשיך הלאה ביקום הדייטינג.
 
אנרגיות חיוביות
אתם מוכרחים לאמץ לכבוד השנה החדשה גישה חדשה ואופטימית: מעתה אתם חושבים רק במושגים של הצלחה, חוזק, אומץ ושמחת חיים. זיכרו, שכל דייט אליו אתם יוצאים מהווה חוויה מעניינת בפני עצמה גם אם הדייט לא יסתיים בנשיקה, חיבוק או הבטחה לדייט שני. כמו כן, הגיעו לדייט מצויידים בחיוך גדול ובתחושה חיובית. אל תפסלו את הדייט הפוטנציאלי רק לפי מה שהוא לובש, איך שהוא מתנהג בעשר הדקות הראשונות של הדייט וכדומה. תנו לו את ההזדמנות להביע את עצמו והוא יעניק לכם בחזרה את הזכות להרגיש נוח בחברתו.
 
כבר לא דוחים דייטים
פגשתם מישהו וקבעתם להיפגש? נהדר, רשמתם כבר ביומן דייט באותיות גדולות, אבל אז גיליתם שבאותו ערב יש לכם אירוע משפחתי ולמעשה בערב שלמחרת הרצאה מרתקת ושבוע הבא עמוס במחוייבויות אחרות ואתם נאלצים לבטל את הדייט מבלי לקבוע מועד חדש.  פנו יום ואפילו יומיים בשבוע לדייטים, פנו את הזמן לדייטים, צאו לדייטים על חשבון דברים אחרים. אם המשימה למצוא אהבה באמת חשובה לכם, אתם בהחלט יכולים לצאת לדייט ולבטל מפגש עם חברים טובים. הם יבינו, בתור החברים הטובים שלכם הם בוודאי רוצים שתהיו מאושרים ושתמצאו אהבה ענקית.
 
לומדים מטעויות
מיומנות היא כישור נרכש בזירת הדייטינג. ככל שתצאו ליותר דייטים, כך תלמדו יותר על עצמכם וגם כיצד ה"עסק עובד", ככל שתגלשו יותר באתר ותחפשו אהבה גם תדעו כיצד לסנן אנשים וכיצד לפנות לאנשים הנכונים וכיצד לנהל אתם קשר וירטואלי ואחר כך טלפוני ואז מפגש פנים מול פנים מוצלח יותר. עם זאת, אל תחשבו שכל דייט ייראה אותו דבר או תחשבו שפיצחתם את הקוד לדייט מוצלח. מערכות יחסים הן דבר מורכב וכל דייט תופתעו לגלות מחדש כמה שונה הוא היה מהדייט עם מישהו אחר. חשוב מאוד לצאת לדייט בראש נקי ולזרום, לא להכליל עם כל הדייטים משהו שחוויתם עם דייט אחד והעיקר, ליהנות מהחיפוש עצמו.

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0