לא מצליח לרגש אותה

 הכרויות אקדמאים

 מאת: זה שרוצה לרגש תמיד

אומרים עלי שאני בן אדם יצירתי, שופע רעיונות. העבודה שלי בתור קריאייטיב במשרד פרסום אומרת הכל. אני מסוג האנשים שמקבלים בריף ומיד מצליחים להפנט במילים, בפנייה האמוציונאלית או בפנייה רציונאלית, תלוי מה הלקוח רוצה. אני בן אדם של מילים אבל גם של מעשים. זה שתמיד אירגן לחברים מסיבות רווקים והגה קונספטים מנצחים לאירועים מיוחדים. אבל איכשהו בחיי האהבה נתקעתי. נתקפתי בלק אאוט מוחלט לגבי איך לחזר ומה לעשות וכיצד לרגש אותה.
ההתחלה היתה לגמרי אחרת. היא הופתעה והתאהבה בי כל פעם מחדש. החל מהדובי המזמר ועד המסע המופלא בכדור פורח. כל יום איתי היה כמו הרפתקה שכולה שיכרון חושים, אבל מתישהו נטמענו בשגרה הכובלת, בה אתה מנסה להיאבק על קיומך בעבודה, על סידורים והספקים ועל ערבים שקטים מול הטלוויזיה. פתאום לא בא לך לזוז לאף מקום, רק לנוח, להתרפק, ליהנות מהשקט שזוגיות קבועה מביאה איתי.
הבעיה היא שכבר יצרתי משהו שלא יכולתי לעמוד מאחוריו. ציפייה טוטאלית מצידה לעוד הפתעות וריגושים. התחלת כבר להשתעמם? שאלה תוך כדי שאני מפהק באמצע הסרט וכל פעם שישבנו במסעדה ולא שלפתי הפתעה כמו שיר קטן שכתבתי או סרטון שצילמתי במיוחד עבורה, דברים קטנים שבעבר אהבתי לשלוף מהכובע רק כדי לראות את החיוך שלה מתפרש על הפרצוף, היא התבאסה עלי. איך נעביר ככה ערב שקט במסעדה בלי הפתעות וריגושים לספר עליהם לחברים או לאצור כמזכרת בראש? אהובתי הפכה לפריקית של ריגושים ואצלי, מנגד, דעכה המוטיבציה או היכולת לשמור על מקוריות ולחדש בשבילה.
בשלב מסוים היא הבינה שזו לא הפואנטה, שהעיקר שאנחנו מאושרים אז במהלך השנה אין ממני יותר ציפייה - אבל בימי אהבה היא לא עוצרת מבעדה לקוות. אולי הפעם הוא יפתיע בגדול, עוד טיול לרומא, אולי לינה בשטח באוהלים, יביא לה זמר אורח עד הבית, יקפוץ מתוך קופסה, ייקח אותה בעיניים עצומות עד לתצפית מסנוורת. כל הרעיונות שעברו במוחי נגוזו, הכל כבר היה, אצלי או אצל אחרים או שפשוט אין לי כוח ליישם כפי שקיוויתי. אז כל חג אהבה זה קורה מחדש: אני מחפש פתרונות, סורק את הרשת, מתייעץ עם חברים ובסוף זו תמיד אמא שלי שעולה על משהו שטרם נעשה, רק מתוך תקווה שאולי אבא שלי ישאב ממני השראה ויעשה טוב גם לה.
אז איך תרגשו אותה שוב ושוב? הנה כמה טיפים מתוך ניסיוני.

להתרגש ביחד
חשוב שתעשו משהו שירגש את שניכם כי אין תחליף לחוויה הזוגית. אם שניכם אוהבים אתגרים והרפתקאות, אקסטרים ואדרנלין, חפשו עבור הפרטנר ריגוש שגם אתם תיהנו ממנו. גם אם לא תקפצו באנג'י ביחד הרי שתהיו יחד באותו אתר ותעשו את זה זה אחרי זו ולכן, זו כבר חוויה משותפת ומיוחדת עבור שניכם.

חפשו את הטוויסט
תוכלו לארגן אירוע רומנטי כביכול קיטשי ושגרתי, אבל להפתיע ברגע הכי לא צפוי. לשלוף פתאום שיר אהבה או טבעת, לקחת אותה על הידיים, לחכות למונית ולהתפלא שמגיעה לימוזינה. אלה הדברים הקטנים שלפעמים עושים את ההבדל עבור הפרטנר.

לרגש במינון
אל תרגשו ביום קבוע בשבוע או בתדירות צפופה, אחרת הריגוש יאבד מערכו ומהאפקט שלו. נסו לרגש באירועים מיוחדים או להעצים את הריגוש יותר בימי הולדת, ימי שנה, ימי נישואים, ימי אהבה או חגים.

ריגוש בשלבים
אם החלטתם על שבוע אהבה או שבוע יום הולדת, תוכלו להפתיע כל יום בהפתעה קטנה ולשמור את ההפתעה הגדולה ביותר לסוף, ליום אירוע עצמו. תוכלו למשל לשחק עם הפרטנר משחק מצא את הריגושים, להחביא ברחבי הבית רמזים וכתבי חידה עד שהפרטנר מוצא את ההפתעה בעצמו. בדרך זו אתם בונים את המתח סביב הריגוש וזו חוויה מיוחדת כשלעצמה.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625