מפגש ההכרות מורה על תחילתו של קשר רציני

 הכרויות
  
תחילתה של הכרות יכולה להביא עימה קשר רומנטי  מרגש, מפתיע, טרי, מרענן וחדשני. אם נפגשתם וניצתה ביניכם אש התשוקה, אתם בוודאי מעוניינים לבלות זמן רב ביחד, "לשאוב" זה מזו כל אינפורמציה מעניינת על החיים שהיו עד הפגישה, להקדיש כל רגע פנוי למפגש או שיחת טלפון.
הכרויות בראשיתן אם אינן מלוות בספקות או בחששות מהוות פרק זמן נפלא להתרגשות הדדית. זה הזמן לבצע הכרות מעמיקה וליהנות זה בחברתה של זו. לא סתם אנחנו יכולים פעמים רבות לזהות לאן תוביל הכרות חדשה כבר בפגישה ראשונה או בתחילתה של מערכת יחסים. החזקת הידיים המענגת, הניצוצות באוויר, המבטים הנבוכים למחצה וההתרגשות התזזיתית שאוחזת בזוג שמתאהב לאיטו בולטת למרחקים.
אז מה כל כך כיף בתחילתה של הכרות? מה עושים בהתחלה כדי להכיר זה את זו? כיצד ליהנות מהריגוש של הכרות חדשה?

 שיחות נפש 
כשאתם פוגשים אדם חדש הוא למעשה מעין לוח חלק עבורכם. מעבר לפרטים בסיסיים או פרטים שהצלחתם לדוג בשיחות טלפון או בהתכתבויות וירטואליות או בדייט הראשון, ההכרות רק החלה ואין לכם מושג נרחב על הבן אדם בו אתם מתאהבים. זה הזמן לנהל שיחות מעמיקות, לא לחקור חלילה או לשלוח למיועד שאלון עם שאלות נוקבות ופולשניות מדי, אבל האינסטינקט בתחילתה של הכרות הוא לחלץ כמה שיותר מידע רלוונטי או חשוב או פשוט לנסות לכבוש פינה חמה בלב שלו. יש אנשים שכבר בראשית ההכרות יפתחו בקלות ויש אנשים שהם כמו כספת, לוקח זמן לפצח את הקוד. אל תנדנדו או תזרזו או תחשבו מחשבות רעות על המיועד אם הוא לא מוכן לספר הכל בבת אחת. זכרו שכל אחד נחשף במהלך הכרות חדשה בקצב שונה. עם זאת, תגלו כמה נפלא לשבת ולספר את כל מה שהספקתם לעשות ולחוות עד ההכרות ביניכם . אז קדימה, לקשקש בלי הפסקה. 

רומנטיקה מפתיעה
רושם הוא חלק בלתי נפרד ממשחקי החיזור בשלבי הכרות ראשוניים. שימו לב כמה אנרגיות אתם משקיעים בהכרות הראשונית לעומת הכרות בשלב מתקדם יותר בקשר. לא שזה טוב, להזניח את הקשר כשהוא מתבשל, אבל ברוב הפעמים, תשקיעו יותר בהתחלת ההכרות ולאחר מכן פחות. תהנו מכל רגע אפשרי: גיחות ליליות לחוף הים, ארוחות בוקר מפנקות בבתי קפה אינטימיים, טיולים בחיק הטבע, פיקניקים קסומים ועוד. אתם מוזמנים להיות יצירתיים ולהביא בביצועים הרומנטיים. אבל אל תשכחו להשאיר גם הפתעות קטנות ומתוקות להמשך שלבי ההכרות
 
געגוע קצר
מדד מצויין לבדיקת הקשר בהכרות החדשה הוא הגעגוע. לפתע תגלו שאתם נורא מתגעגעים לדייט על אף שראיתם אותו שלשום ואפילו לפני עשר דקות. הגעגוע מצביע על כך שנעים לכם להיות זה בחברתה של זו ושהבילויים יחדיו עושים לכם טוב על הלב. כמובן שכדאי להתגעגע קצת כי זה נעים ואפשר גם לתחזק את הקשר בין פגישה לפגישה עם אסמסים, מיילים וטלפונים.
 
כל יום תגלית - זמן איכות
לפתע תגלו שכל זמן שאתם מבלים יחד יקר ערך ונפלא. תחושו נוח בקרבת הבן אדם שמצאתם ותרצו לשהות עמו כמה שיותר. הכיף הוא שבראשית ההכרות  כמעט ולא נמאס או צפוף מדי, רק אם אתם ממש טיפוסים שזקוקים למרחב מחייה גם בקשר כנה וטוב. היופי בשלבי הכרות ראשונים הוא שבכל יום אתם יכולים לעשות משהו חדש נוסף ביחד: להכיר בני משפחה, להפגיש בין החברים, לישון זה אצל זו וכדומה. גם אם תעשו כל יום אותו דבר בוודאי תגלו כל יום נדבך חדש בחיי הפרטנר או תחשפו בפניו רובד מתוך חייכם.     
        
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625