לא רוצה להיות לבד בט"ו באב

 הכרויות אקדמאים

 מאת: מיכל ג

פתאום זה נחת עלי אאוט אוף דה בלו – אני לבד בטו באב. ולא בלבד זמני, כי זה לא שלא מזמן נפרדתי ממישהו או זרקתי מישהו אחר. אני  לבד, בודדה, פיזית ורגשית, וכבר כמעט שנה שלמה. איכשהו השנה זרמה ובוולנטיין דיי ביליתי עם חברים ומאז הם הסתדרו זוגות-זוגות ואני מצאתי את עצמי טובעת בעבודה, נעה בקצב החיים המסחרר עם עצמי ולא מחפשת אהבה.
אולי בתוך תוכי חשבתי שהוא יגיע מעצמו וימצא אותי ויגאל אותי מבדידותי, אותה הדחקתי לא מכבר עמוק לתת מודע, אבל כאמור זה לא קרה, החיים הם לא אגדה.
איך נשארת לבד? בוודאי תשאלו. אז שתדעו שבתור בן אדם שתמיד היו לו, מחזרים וידידים ובני זוג משתנים שהחליפו משמרות, אף פעם לא למדתי להסתדר לבד. תמיד היה בי צורך למישהו נוסף בחיים. אבל השנה הכרזתי עצמאות. משהו בי זעק לזמן איכות עם עצמי ונשארתי כל כך פגועה ממערכת היחסים האחרונה שלא הצלחתי להביא את עצמי לחפש או לצאת לדייטים.
כל פעם שישבתי מול הטלפון או מול המחשב, לתקשר עם מישהו פוטנציאלי, כוח חיצוני עצר בעדי ואמר לי שזה לא הזמן, אבל אולי זה היה רק הפחד שלי שניסה לשכנע את עצמו מהעימות.
לפני שבוע החלו הדיבורים, הליחשושים בעבודה, הלחשים סביבי. מה נקנה לפרטנר. איך נפתיע אותו? איזה דיל רומנטי יש במסעדה האיטלקית ממול וכמה עולה צימר לטו באב? לפתע קלטתי כמה נשארתי בחוץ וכמה בעצם אני משתוקקת להיות חלק מהברנז'ה הזוגית. גם אני רוצה לחשוב על מתנה לאהובי, להתייגע בין חנויות הקניונים עד שאמצא לו משהו שהוא אוהב, לבלות בילוי רומנטי שקט, לאכול ביחד, לחלוק. דברים שכבר שכחתי כמה הם טובים ונפלאים לנפש.
מיד נצמדתי למחשב. החלטתי שאני מוצאת אהבה בטו באב ויהי מה. השקתי כרטיס, השקעתי בכתיבתו, הזעתי על פלרטוטים, התחברתי עם אנשים וכל ערב יצאתי לדייט נחשק.
התוצאה: יש מישהו ספציפי על הכוונת והוא ממש לא פשרת טו באב. הוא קסום ואמיתי ולגמרי בקטע שלי. רוצים גם? הנה כמה טיפים למציאת אהבה לטו באב, כן כן, גם אם הזמן דוחק וזה אוטוטו מגיע:

ניהול זמן חכם
אין מה לעשות, מציאת אהבה שואבת זמן ואנרגיות. אבל אסור להתייחס אליה כאל מלאכה אלא כאל מסע בדרך אל האושר. חשבו איזה נפלא זה לגלות אנשים חדשים. תכננו את הזמן שלכם כך שיאפשר לכם לבדוק מספר פעמים במהלך היום מי יצר אתכם קשר או לייצר את הקשר הזה ביוזמתכם. השאירו את הערבים פנויים לפגישות.

עיניים בורקות
וחיוך בלב. זה המוטו שלי. אל תגיעו לדייט טרודים או מתוך כורח וגם לא חדורי אמביציה למצוא אהבה. זו לא משימה, אלא רצון עז שלפתע קיבל ביטוי בחיים שלכם ואתם הולכים להגשים אותו. הגיעו לדייטים בראש פתוח בשאיפה להכיר אנשים חדשים ולא לסמן וי על כך שבו באב יש לכם פרטנר חדש. הרי מישהו באמת נחמד תרצו לשמור גם להמשך.

אף פעם לא מאוחר מדי לחפש
כן, כן גם בבוקר או בערב טו באב אפשר לחפש וזה אפילו יכול לעבוד כמו קסם. לפתע אנשים מבינים שהם לבד, עם כל אווירת המושי הדביקה בחוצות העיר, גם להם מתחשק לחבוק מישהו או לפחות למלא את החלל הריק בהכרות חדשה. זו הסיבה שבטו באב יש פעילות שוקקת באתרי הכרויות וזה הזמן שלכם למקסם את הפוטנציאל ולאתר מישהו שכמוכם כמהה לקשר רומנטי.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.757813E-02