הוא סתם גרר אותי

 הכרויות סטודנטים

 מאת: עינב ל

אתם יכולים לקרוא לי הנגררת או להאשים אותו על כך שהוא הוליך אותי שולל, אבל לאורך כל מערכת היחסים שלנו, אם אפשר לקרוא לחודשיים ורבע מערכת יחסים, הייתי בטוחה שהוא מאוהב בי וטעיתי קשות.
אתם יודעים, פעם שמעתי סיפורים על בחורות שננטשו רגע לפני החופה או נעזבו אחרי מספר שנים בלי שיציעו להן נישואים וכמובן שכולן אמרו שהכל לטובה ועדיף להינטש בדקה ה-90 מאשר להינשא לאדם הלא נכון, אבל כשעליתי על זה שהבחור איתי ולא מעוניין בי בכלל – כעסתי ורציתי שהוא יכפר על המעשים שלו. הרגשתי שכל הזמן והאנרגיות שהשקעתי בו היו לשווא, שהוא חייב לפצות אותי על הזמן האבוד.
אני לא יודעת מה אתכם, אבל אני חיה על שעון מתקתק ואפשר להגיד שאני לחוצת חתונה. אני מרגישה שיש כל כך הרבה דברים שהייתי רוצה להספיק ושכל בחור שאני איתו חייב להיות שם מסיבה טובה. אולי יש לקשר פוטנציאל או שאני מתחילה להתאהב בו או שהוא יהיה בשבילי פרטנר נפלא. אני לא מאלה שיצאו לארבע דייטים סתם כדי לצבור רזומה או להרגיש שעשיתי משהו. אני לא אבזבז על מישהו יותר מדייט אחד אם אין לנו סיכוי. הוא ידע מאיפה אני פועלת וכמה חשוב לי שכל דייט יהיה ממצה וגם אם הדייט זורם ובכיף, הרי חשוב שהוא יוביל הלאה, שתהיה המשכיות, שיהיה רצף לדברים ובכל זאת, הוא לא היה איתי באמת.
רק בדיעבד, ברגע הפרידה, גיליתי שהוא סיפר לכל החברים שלו שהוא בודק את השטח תוך כדי, שהכרטיס שלו נשאר עומד פתוח להצעות, שהוא יצא עם שתיים אחרות תוך כדי שהוא יצא איתי, שהוא נהנה מחברתי אבל ידע מלכתחילה שאין שם את הקסם המבוקש.
אז למה הוא נשאר? למה הוא לא אמר מילה? למה הוא לא נתן לי צ'אנס להוכיח שזה אחרת או פשוט לעזוב מיוזמתי? אני מרגישה מרומה ואני כועסת גם על עצמי, איך לא הרגשתי את ההיסוסים וההסתייגויות, איך רק בדיעבד הבנתי שהבחור פשוט לא היה מעוניין בי.

די להיגרר
מרגישים שמישהו גורר אתכם? פוחדים שזה יקרה ורוצים להימנע מגרירות לשווא? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לפרוש בשיא.

לשאול כדי לדעת
לפעמים אנחנו מעדיפים לא לגעת בפצע פעור ולהישאר עם האמת שהיא למעשה כזב. אבל כדי להימנע מלהיות עם מישהו שלא מעוניין בנו אנחנו חייבים לבדוק אם מדובר בקשר הדדי או חד צדדי. בדקו מה הפרטנר מרגיש ונסו לתאם רגשות ולהחליט לאחר השיחה הגלויה אם יש טעם להמשיך, אולי ההרגשה שלו תשתנה ואולי שלכם תשתנה ואם אחרי הדד ליין שהצבתם להמרצת הקשר, דברים לא מתניעים, זה הזמן לקטוע את הרצף ולחפש אהבה אצל מישהו אחר.

לחפש סימנים
אל תהיו פרנואידים. הפרנויה רק תכניס לכם רעיונות שלא בהכרח מבוססים על המציאות כפי שהיא, אבל כן כדאי להיות עם היד על הדופק ולבדוק אם הפרטנר מראה סימנים שהוא פחות מעוניין. מנקר לכם בשיחות נפש, מבטל דייטים, מסנן שיחות, פוזל לאחרות, החברים שלו מספרים שהוא לא באמת מאוהב או הוא מלכתחילה לא מפגיש אותך עם החברים ובני משפחה.
 
הקשר תקוע
לא צריך למהר לאף מקום, גם אם אתם לחוצים, אבל יש התקדמות בסיסית בכל קשר, שהיא זו שמניעה אותו הלאה. כמו למשל, הכרות עם החברים ובני משפחה, לינה משותפת, טיול משותף ועוד, ואם אתם מרגישים שהקשר פשוט לא זז, כדאי לבדוק מה מונע מבעדו להתקדם – האם אתם אלה שלא מדרבנים מספיק את מערכת היחסים או שמא הפרטנר פשוט לא נוקף אצבע מטעמי נוחות? 

בלי הכחשה
אל תתעלמו מהאינטואיציות ומהרגש שלכם. אם הקשר לא מתקדם, חבל לבזבז עליו זמן ואנרגיות ואם יש תחושה באוויר שמשהו לא בסדר, שזה לא הדדי, שזה פשוט לא זה חשוב מאוד לברר עם עצמכם ועם הפרטנר אם התחושה נכונה או מנותקת מהמציאות. יש תקופות קשות יותר ויש תקופות טובות יותר בחיים ובכל קשר, אל תתנו לדברים חיצוניים להסיט את תשומת הלב מהקשר ומצד שני, אל תתנו לקשר להמשיך כשהוא כבר לגמרי נבול.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625