לא יודע איך לחזר אחריה

 הכרויות אקדמאים

 מאת: גילי

וואלה. הסתבכתי. חשבתי שאני מלך החיזורים, שכל הבנות נופלות שדודות לרגליי ואי מישהי שתסרב לדייט איתי. זה לא שיש לי אגו ענק, אולי בעצם יש לי ואולי כמה מחזרות קודמות שלי ניפחו אותו היטב. אבל כשפגשתי אותה והיא היתה כל מה שחלמתי עליו, נשארתי משותק. המילים ברחו לי, כל המילים היפות על כמה שאני מוקסם ממנה, הרגליים שלי רעדו ורטט עבר בי. מזמן לא רציתי מישהי כמוה. בניגוד לאחרות, היא לא התלהבה ממני בכלל. להפך. אם כבר חשבה שאני אידיוט ואפילו דאגה לדווח לידידה שלי שאני כזה.
האמת - אני לא מאשים אותה. השטויות שאמרתי כשנפגשנו לא הפסיקו גם במסיבה הבאה בה הצטלבו דרכינו. בכל פעם שראיתי אותה הייתי לא אני אלא ישות אחרת שלא יודעת איך להתנהל עם בחורות. החברים היו המומים. שגילי לא ידע איך להתחיל עם בחורה? שגילי ירצה מישהי והיא תחשוב שהוא אידיוט? אבל לא היה בי הלהט להרשים את החבר'ה או לכבוש עוד יעד ובטח שלא להוכיח לעצמי, טוב אולי קצת, אבל הכי חשוב זה שיה לי אכפת מהבחורה ובאמת שקנאתי בכל בחור שהצליח להקסים אותה.

קבלתי בלק אאוט
כל הקלישאות, המילים השחוקות, השליפות מהצד, אלה שתמיד עבדו קודם וגם אני עצמי, שיודע איך לזרום ולהקסים, נמחקו. כאילו היה לי בלק אאוט בחיזורים.
היא גם לא היתה כמו הבחורות שהכרתי ויצאתי אתן וניהלתי אתן רומאנים חמים של קיץ ואולי בגלל זה היה לזה סיכוי לעבוד – לו רק הייתי יודע איך לחזר אחריה. לא עזרו מחוות רומנטיות גם לא גילויי לב וגם לא שגרירים מטעמי שאמרו לה שאני מעוניין ושאני טוב יותר אחד על אחד. היא אתגרה אותי או פשוט קראה אותי לא נכון.
אבל תתפלאו, לסיפור הזה יש סוף טוב. הפי אנד מהסרטים. יום אחד נפגשנו במקרה במוסך משותף, יושבים ומחכים על הברזלים החמים, היא הביטה לצדדים, כאילו בא לה לברוח מפניי. בטח חשבה יו איך נתקעתי כאן אתו. אבל אז התחלתי להיות אני לגמרי בלי משחקי כח, בלי סיפורי חיזור מוצלחים, בלי כלום רק אני והיא באמצע אוגוסט במוסך הלוהט.
אמרתי לה מה אני מרגיש, דיברנו בלי מעצורים, היא נפתחה אלי ואני אליה ולא חשבתי יו כמה אני מזיע או אני חייב להרשים אותה או לגרום לה לצאת איתי. פשוט זרמתי, ממש ככה וזה עבד ויצאנו והיום אנחנו ביחד. גם עכשיו לפעמים אני מנסה עליה את הטריקים הישנים שכבשו אחרות והיא באנטי. רוצה אותי עם האמת הפנימית שלי ולא כל הליטושים מסביבי וקשה לי לפעמים להבין את זה, אבל אני מתנער, מפסיק להתחכם ופועל בלי לחשוב. ככה היא אוהבת אותי. טהור, אמיתי, כמו כל הקלישאות רק בלי שאני אצטרך להשתמש בהן כדי שהיא תאהב אותי.

חיזור מאתגר
מבולבלים? לא יודעים איך לחזר אחרי מישהי? סגנון החיזור שלך כבר לא עובד עליו? הנה כמה טיפים למחזרים שנתקלים באתגרים.

חזרו כפי שאתם יודעים
החליטו מראש על סגנון החיזור שלכם שיהיה מחובר למי שאתם ולא לקוח מהספר ולא מועתק ממישהו אחר. אתם לא אחרים ולא תמיד מה שעובד אצל אחרים יעבוד גם אצלכם. אנשים מריחים זיוף ממרחקים ובחיזור חשוב להגיע אומנם עם ביטחון עצמי ולהתבלט יותר מהרגיל, אבל בטח לא להתנתק מהמהות האמיתית שלכם.
אם מתאים לכם יותר מפגשים אחד על אחד או חיזורים דרך הרשת לפני הפגישה הפרונטאלית, אולי אתם רומנטיקנים בנשמה ותטיבו לבטא את עצמכם בשיר. כל מה שעוזר לכם להתבטא ולחזר טוב יותר אבל בדרך שלכם – עשו בלי להתבייש.

טקטיקות מגוונת
אם קשה לכם להתבטא בזמן אמת ואתם מודעים לחולשה שלכם הזאת בחיזור, נסו להשתמש באמצעים שיסייעו לכם במשימה כמו למשל, לבקש מחברים שישדכו עבורכם או לשלוח מייל מקדים לפני שאתם מתקשרים כדי שבשיחה לא תשכחו את כל מה שרציתם להגיד. תוכלו גם לערוך חזרה גנרלית לפני הדייט מול המראה או כסימולציה מקדימה – ואל תשכחו שאתם לא עומדים כאן במשימה. חיזור זו לא משימה, זה משהו שצריך לבוא מתוככם כדי שהוא באמת יצליח.

מלאכת מחשבת
כמובן שאם יש מישהו ספציפי ששמתם עיניכם עליו, תוכלו לברר מה הסטייל שלו מבחינת חיזור והעדפות. יש אנשים שקל יותר להתחיל לרקוד אתם במסיבה לעומת אחרים שיעדיפו בדייט ראשון טיול לאורך חוף הים כדי להרגיש בנח. כמובן שאין גרנטי ושום דבר שתעשו לפי הספר לאו דווקא יעבוד על אותו פרטנר פוטנציאלי, אבל בהחלט שווה לנסות ולהתאים את החיזור האישי שלכם לחיזור המועדף על המועמד.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625