אתה כמו כולם

 הכרויות אקדמאים

 מאת: אושרית ל

סטנדרטי, רגיל כזה, ממוצע. על ההתחלה הבנתי שזה לא הולך להיות מסעיר או מרגש במיוחד, שהוא נורמטיבי, שהוא אוהב להיות חלק מהעדר, שכל מי שיפגוש אותו לא ידע איך להגדיר אותו או מה להגיד עליו חוץ מזה שהוא נחמד וכשאומרים לי על מישהו שהוא נחמד אני מבינה שהוא סתמי.
הבעיה היא שכל פעם בחיי האהבה שלי, כשחיפשתי את היוצא דופן, את הבלתי רגיל, את מי שיפעים את ליבי ויסעיר את חיי – אכלתי אותה. הסתבכתי במערכות יחסים בלתי אפשריות עם אנשים מסובכים ומורכבים מדי, שלא הצליחו לנהל קשר אמיתי או לשמור על שפיות בתוך המערבולת המטורפת הזאת של האהבה וככה בעצם התחלתי לפסול את המיוחדים, אפילו בקטנות.

הגעתי לאיש של שלווה
מי שהיה לו כישרון ייחודי או תפיסת עולם שנויה במחלוקת – סונן לאלתר וככה מצאתי את הנוכחי שלי והאמת היא שטוב לנו ביחד. שקט, רגוע, זורם על מי מנוחות, רגיל כזה, שגרה.
כולם אומרים לי שאם הוא עושה לי טוב, אני לא אמורה לחפש משהו אחר ואולי סוף סוף הגעתי לנחלה. אולי באמת כל מה שהייתי צריכה בחיים זה להתיישב בנחת עם מישהו ולתת לעצמי שלווה. אבל הפחד הכי גדול שלי הוא שזה לא יהיה מספיק טוב לאורך זמן, שמתישהו ישעמם לי, שאני רוצה אולי שאנשים יגידו לי וואו בעלך מדהים! וואו איזה איש אשכולות תפסת ולא אה, הוא ממש אחלה, הוא בסדר גמור. לא רוצה להתפשר על ממוצע.
עם הדילמה הזאת אני חיה מיום ליום. מצד אחד, הכי טוב לי ורגוע לי בעולם. מצד שני, לא בטוחה שלשם אני רוצה להגיע והפרטנר? הוא תומך ומבין, משתדל, כי הוא באמת בסדר אבל להשתנות או להסעיר הוא לא יכול כי זו האישיות שלו – שגרתית מטבעה.
איך תדעו שהקשר לא מספק אתכם? הנה כמה דרכים להבין אם אתם במקום הנכון וטיפים שיסייעו לכם להקפיץ יותר את מערכת היחסים השגרתית.

אחרי הסערה, מגיע השקט
אל תחפשו כל הזמן הרפתקאות, בטח לא אם מערכות היחסים הקודמות והמרגשות שלכם הביאו יותר מדי טלטלות לחייכם. הכל בחיים זה טיימינג ויש תקופות בהן התאים לכם לרדוף אחרי מישהו או לחיות בסוג של אי וודאות בגלל האהבה, אבל יתכן שהיכן שאתם נמצאים עכשיו, מבחינת גיל או פאזה בחיים, זה כבר לא מתאים יותר והגיע הזמן להתמסד. אם מצאתם מישהו והוא אומנם לא האדם שדמיינתם שתינשאו לו או תתמסדו אתו, אבל נעים לכם כל בוקר מחדש שאתם מתעוררים, אתם כנראה במקום הנכון.

לא מצליחים לוותר על הריגושים?
חפשו אותם במקומות אחרים ולא בחיי האהבה שלכם. לא חלילה בגידות ולא חלילה פלרטוטים, אלא נתבו את האנרגיות האלה למחוזות אחרים לגמרי. למשל, נסו לעסוק בפעילויות אקסטרים, צאו לטיולים מרגשים, תנו לעצמכם יום בשבוע בו אתם שוברים שגרה ביחד או לחוד ואם כל יום מחדש כיף לכם לסיים את היום עם אותו אדם או לחזור מכל האקשן הזה אליו הביתה, כנראה שיש בו משהו שאתם מאוד מאוד אוהבים.

מה עושים אם הפרטנר שגרתית מדי?
אל תתחילו במהפכים גדולים אצל הפרטנר, אל תגרמו לו להיות מישהו שהוא ממש לא, כי אז יתכן שהוא גם לא יהיה כבר האדם בו התאהבתם מלכתחילה, אבל בהחלט אפשר לשדרג את סגנון החיים הזוגי שלכם ביחד. כמו למשל, לעסוק בתחביב משותף או לצאת לטיולים מרגשים, נופשים רומנטיים, למצוא משהו שביחד מכניס פלפל לשגרה אותה אתם תופשים כשוחקת מדי עבורכם ואולי כך תגלו שהפרטנר שלכם לא יבשושי או שגרתי כפי שחשבתם שהוא, אלא פשוט לא ניסה עד כה משהו שנתפש עבורכם כמסעיר מדי.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625