אחרי החגים נכנס לעניינים

 הכרויות אקדמאים

 מאת: רוני ע

היא מעוניינת בי אבל הטיימינג לא נכון. זה קורה לי כל הזמן, הטיימינג המעצבן הזה שמונע מבעדה לרוץ אל זרועותיי הפתוחות ולהתמסר. יש לה תוכניות, היא אמורה לטוס לחו"ל, להגיש את הדוקטורט, כבר קבעה עם חברה לשבועיים נופש בתאילנד או פשוט היא צריכה להתבשל אתנו כמה ימים, שאיכשהו הופכים לפי הקצב שלה לשבועות ארוכים. מכירים את זה? יופי, כי אני לא רוצה לחוות את זה לבד.
נתחיל באיך הכל קרה ולמה אני כאן כותב לכם על חגים ודייטים קטועים. לפני החגים יצאתי למרתון לחפש לי אהבה. החלטתי שהפעם אני לא מחכה לעונה הקרה, שתהיה לי מישהי כבר מעכשיו להתכרבל אתה מתחת לפוך, למזוג לה קפה מהביל ולראות אתה סרטים של ג'וליה רוברטס. הכי קיטשי והכי מרגש בו זמנית.
אז לפני החגים נתתי פוש, נרשמתי לאתר הכרויות, שוטטתי, חיזרתי, יצאתי, ואפילו פגשתי. אבל אז באו החגים וכולן נעלמו אל האופק עם אינספור תירוצים של יש חג, אני אצל ההורים בנגב, חופשה באילת ובעצם, שתיקות ודממת אלחוט.
גם אצלי העניינים היו מורכבים, אמא שלי התאשפזה בבית חולים, אבא שלי נזקק לתמיכה ואחותי הקטנה ילדה תינוק. הכל בבת אחת, שמחות ועצב מעורבלים זה בזה ולא התפניתי פיזית או רגשית לבדוק מה קורה אתן, עם שתי הבנות החמודות שהבטיחו לחזור אלי ונעלמו באפילת החגים.

לצאת בלי לעצור את הרגע
לפעמים זה טוב ולפעמים זה רע, הנתקים המאולצים בין דייטים. היו לי כבר קשרים רומנטיים שנותקו לכמה ימים ואחרי זה כבר לא יכולנו לרענן את התשוקה. יש תחושות שצריך לזרום אתן ברצף . כמו שיש אנשים שאתה חייב לפגוש מיד כדי לדעת שזה אמיתי ויש אנשים שאם לא תראה זמן מה כבר לא תזכור מה מצאת בהם מלכתחילה. אותו דבר עם דייטים, גם כאן לרציפות יש פקטור בהצלחת הקשר. אם התחלנו משהו נפלא אנחנו רוצים למצות אותו עד תום, כדי שנדע שהוא הולך למקום הנכון והוא לא רק קסם של לילה אחד.
מצד שני, בהמולת החיים וטרדות היומיום לא תמיד זה אפשרי להיפגש ולהצליח יום אחרי יום. פתאום היא קמה בבוקר מבואסת או אצלי בעבודה הבוס הרגיז אותי נורא ואתמול היינו שנינו אופטימיים ובתוך הדייט ואילו היום אנחנו זועפים, לא זה על זו, אבל אף אחד לא מצליח להתגבר על הפער ולהרגיע את השני ובמקום לנסות מחליטים שזה פשוט לא זה, או הכימיה או הטיימינג, משהו לא עובד.

להתאהב ברצף
אבל את הלקח שלי למדתי. אני לא מוותר יותר בקלות. מנסה תמיד לשאוף לדייט שלישי גם אם השני היה בינוני או אפילו גרוע. התהילה של דייט ראשון מוצלח יכולה לחזור על עצמה בדייט השלישי ואם לא, אז אולי ברביעי, אבל עד כאן. יש גבול גם לזה.
רוב הסיכויים שאם גם השני וגם השלישי לא היו מוצלחים, לרביעי אין הרבה סיכויים, אל אם כן יקרה מהפך גדול ולפתע היא תיחשף בפניך או אתה תרגש אותה במובנים שלא חשבת שאתה יכול לרגש.
בכל מקרה, בעקבות החגים נוצרו נתקים ופערים ושתי הבחורות נעלמו למחצה. אחת שלחה סמס שהיא מאחלת לי שנה טובה ותשמח לראות אותי אחרי החגים והשנייה שלחה במייל שהיא בחופים של תאילנד וכשתשוב נוכל להתראות שוב.
כל כך הרבה ציפיות בניתי במשך החגים האלה והדייטים שהיו נראו לי לפתע עמומים. לא זכרתי אם הם היו כאלה מוצלחים או פשוט נקטעו באמצע ועוררו אצלי ציפיות להמשך. כך או כך, אני כבר מחכה, שהחגים יסתיימו כדי שנוכל לזרום ברצף ולהתאהב בלי הפסקות.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.046875